4. nogometna liga središte Zagreb – 13. kolo Zagreb - Sava (S) 4:1 (1:1)

Zagreb - Sava (S) 4:1 (1:1)

ZAGREB – Igralište u Veslačkoj

Sudac: Svilokos (Sisak)

Pomoćnici: Kovačević (Petrinja) i Lukinić (Sisak)

Strijelci: 1:0 A. Regović(5), 1:1 Jurilj(26), 2:1 L. Medić(46), 3:1 L. Medić(85), 4:1 F. Medić(89)

ZAGREB: Gašparić, Strunje, K. Regović, Kižlin, A. Regović, Šarić, Pejić, F. Medić, Petriško (od 46. Paravić), L. Medić, Vinčić

Trener: Dražen Madunović

SAVA STRMEC: Madžar, Kočnar (od 70. Gajger), Vrančić (od 58. Jupić), Jurilj, Cvetković (od 16. Vukić; od 86. Barbarić), Jakovljević, Horvat, Bednjanec (od 64. Barišić), Horvatinec, Frajt, Vrančić

Trener: Davor Orsag

Igrač susreta: Lovro Medić (Zagreb)

Novi prvenstveni poraz Save na gostovanju kod nekadašnjeg prvoligaša koji je uz osvojeni bod Sloge iz Križa ponovno gurnuo Strmčane na posljednje mjesto ligaške tablice. Regović je već u 5. minute doveo domaćina u prednost, no dobra igra Save urodila je plodom u 26. kada Jurilj vraća stvari na početak. Sam početak nastavka donosi novu radost za domaćine jer odmah nakon sučeva zvižduka za drugo poluvrijeme Lovro Medić ponovno dovodi domaćina u prednost. Minimalno vodstvo Zagreba traje sve do posljednjih 5 minuta susreta kada Sava u nastojanjima da ulovi bod ostavlja previše prostora pred svojim vratima pa braća Medić (Frano i još jednom Lovro) s dva gola kažnjavaju gostujuće propuste, a Zagrebu donose uvjerljivu pobjedu.

Nakon trinaestog kola vodi Karlovac 1919 s 34 boda, druga je Trešnjevka s 29, dok je Sava na šesnaestom mjestu sa 7 bodova.