4. nogometna liga središte Zagreb – 2. kolo Segesta - Sava (S) 3:1 (1:1)

Segesta - Sava (S) 3:1 (1:1)

SISAK – Gradski stadion

Sudac: Kumpar (Stubičke Toplice)

Pomoćnici: Tuđa (Zabok) i Petriško (Donja Stubica)

Strijelci: 0:1 Horvatinec(34), 1:1 Sertić(45), 2:1 Stojaković(48), 3:1 Alapić(49)

SEGESTA: Trepša, Galonja, Vranić, Šipuš, Sertić (od 60. Bosnić), Handanović (71. Horkaš), Horvat, Bertina (od 54. Malbašić), Alapić, Stojaković (od 79. Šargač), Kapac (od 80. Grgić)

Trener: Dario Kovačević

SAVA STRMEC: Madžar, Novoselec (od 61. Marjanović), Barbarić (od 54. Jakovljević), Kočnar (od 78. Brdarić), Vukić (od 56. Barišić), Mršić, Maruna, Cvetković, Horvatinec, Frajt, Vrančić (od 53. Horvat)

Trener: Darko Bogadi

Crveni karton: Maruna (90)

Igrač susreta: Ivica Alapić (Segesta)

I nakon drugog kola bodovni saldo na računu Save je nula. Na gostovanju u Sisku gosti su dobro krenuli, poveli golom Horvatineca iz 34. minute, no u manje od 5 minuta se sve raspalo. Ključan pogodak domaćina je bio onaj u posljednjim trenucima prvog dijela kada je na 1:1 izjednačio Sertić. To je dalo dodatni podstreh igračima Segeste koji su odmah početkom nastavka riješili pitanje pobjednika. U 48. minuti Stojaković je spremio loptu iza leđa Madžara za domaću prednost, a samo minutu kasnije sve dvojbe ako pobjednika otklonio je Alapić golom za 3:1. Nakon toga se rezultat više nije mijenjao pa domaćini nakon dva kola ostaju na učinku od 100%, a Sava će prve bodove čekati do sljedećeg kola i dvoboja s Mladosti iz Zaboka.

Nakon drugog kola vode Segesta, Karlovac, Tondach i Dinamo (OO) s po 6 bodova, dok je Sava na trinaestom mjestu s 0 bodova.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 1. kolo

NOGOMET - Samobor "iščupao" bod

TOP – Rakov Potok 2:0

(Škarica '35, '89)

Strmec (B) – Samobor 4:4

(Novački '17, Bedeković '31, '37 – 11m Bičak '85; Mamić '9, Bedeković '24, Voloder '65, Brčić '89)