Pomoćnici: Sokolić (Novi Golubovec) i Veseljak (Zabok)

Strijelci: 1:0 Luter(3), 1:1 Crnković(48), 2:1 Pisačić(61 – 11m), 3:1 Brdek(88)

ODRA: Zubak, D. Majdak (od 90. Pucketić), Brdek, Šipuš, Rogić, Cebin (od 70. Gudelj), M. Majdak (od 87. Košutić), Luter, Dodić, Mlinarić, Karadakić

Trener: Željko Lisičak

SAVA STRMEC: Ćutić, Novoselec, Frajt, Držić (od 89. Stanić), Brdarić (od 68. Golubić), Ištuk, Cvetković, Crnković, Zrnc, Horvatinec, Vrančić (od 68. Kočnar)

Trener: Goran Vincetić

Igrač susreta: Jurica Brdek (Odra)

Na zatvaranju sezone Sava je upisala još jedan prvenstveni poraz, ovog puta na gostovanju u Odri i tako zaključila sezonu na četrnaestom mjestu. Domaćini su ranim pogotkom (Luter u trećoj minuti) odmah došli do rezultatskog plusa, a s tim se rezultatom i otišlo na odmor. Odmah početkom nastavka Crnković poravnava na 1:1, ali desetak minuta kasnije s bijele točke precizan je Pisačić za novu domaću prednost. Sve dvojbe oko pobjednika u 88. minuti riješio je Brdek golom za 3:1.

Moslavina – Samobor 4:2 (3:2)

Otpisani se brzo predali

KUTINA – Gradski stadion

Sudac: Hrgović

Pomoćnici: Lang i Tadić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Cerovečki(11), 2:0 Lončarević(29), 2:1 Kostanjski(31), 3:1 Lončarević(35), 3:2 Puškarić(43), 4:2 Bača(50)

MOSLAVINA: Kovačić, Šenija (od 46. Zvonar), Oberan, Cvrtila, Cerovečki, Lončarević, Barišić (od 27. Bača), Horvat, Duvnjak (od 74. Korica), Slekovac, Vlajsović (od 57. Zorko)

Trener: Đuro Petrinec

SAMOBOR: Braje, Čerkez, Maruna, Kotoraš, Horvat, Ibrahimović, Puškarić, Regović, Kostanjski, Brujić, Šarić

Trener: Zoran Vukelić

Igrač susreta: Luka Lončarević (Moslavina)

U susretu bez bodovne napetosti domaćin je slavio nad otpisanim Samoborom 4:2. U raspucanom prvom dijelu stotinjak gledatelja moglo je vidjeti čak 5 pogodaka. Za domaćine su precizni bili Cerovečki te dva puta Lončarević, dok su se kod gostiju u listu strijelaca upisali Kostanjski i Puškarić. Rezultatsku točku na „i“ postavio je Bača početkom nastavka.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Vrapče sa 74 boda, druga je Mladost (P) sa 61, Sava je četrnaesta s 26, dok je Samobor na posljednjem, šesnaestom mjestu sa 17 bodova.