STRMEC – Igralište SRC Lazina

Gledatelja 180

Sudac: Babić (Zagredci)

Pomoćnici: Lekšić (Zagreb) i Lipuščak (Karlovac)

Strijelci: 1:0 Brdarić(9), 2:0 Cvetković(16), 3:0 Brdarić(24), 3:1 Bača(27), 3:2 Lončarević(40), 3:3 Cerovečki(48)

SAVA STRMEC: Ćutić, Novoselec, Cerovečki, Kočnar (od 70. Zrnc), Brdarić, Mršić (od 46. Držić), Ištuk, Cvetković, Crnković (od 61. Srpak), Horvatinec, Vrančić (od 46. Frajt)

Trener: Goran Vincetić

MOSLAVINA: Kovačić, Šenija (od 46. Zvonar), Štimac, Cerkovečki (od 90. Oberan), Lončarević (od 90. Vlajsović), Barišić, Horvat, Korica, Bača (od 76. Batković), Duvnjak (od 46. Cvrtila), Slekovac

Trener: Đuro Petrinec

Igrač susreta: Filip Brdarić (Sava)

Ni tri gola prednosti nije bilo dovoljno domaćinima da se od svojih navijače oproste pobjedom. Furiozan start Save nagovijestio je Brdarić golovima u 9. i 24. minuti, a između njegovih pogodaka u listu strijelaca upisao se i Cvetković. Do odmora gosti su se zahvaljujući pogocima Bače i Lončarevića prišuljali na samo minus 1 zaostatka, a na onda na samom startu nastavka stvari na početak vraća Cerovečki. Najbolju priliku za pobjedu domaćini su imali u 75. minuti, no udarac s bijele točke nije iskoristio Brdarić koji je tako ostao bez hat – tricka, a Save bez konačne pobjede.

Samobor – Croatia (H) 6:3 (3:1)

Neopterećeni konačno proigrali

Sudac: Čutura (Petrinja)

Pomoćnici: Vitković (Sisak) i Kovačević (Petrinja)

Strijelci: 1:0 Kostanjski(5), 2:0 Kostanjski(17), 3:0 Kostanjski(25), 3:1 Gotal(35), 3:2 Fluka(55), 4:2 Maruna(75), 4:3 Fluka(84), 5:3 Burić(85), 6:3 Čerkez(90)

SAMOBOR: Braje, Čerkez, Maruna, Regović, Severec (od 82. Krep), Kotoraš, Horvat (od 70. Burić), Ibrahimović, Kostanjski, Brujić, Šarić

Trener: Zoran Vukelić

CROATIA HRASTJE: Sušin, Brković (od 46. Obad), Fluka (od 85. Kralj), Gotal, Lukić, Zmazek, Pižir, Šaško, Krstanović, Grežina, Habajec

Trener: Boris Perković

Igrač susreta: Filip Kostanjski (Samobor)

Neopterećeni rezultatom Samoborci su odigrali možda i najbolju partiju sezone i uvjerljivo slavili sa 6:3 protiv Croatije iz Hrastja. Posljednji put pred svojim navijačima u ovom rangu natjecanja zasjao je Kostanjski koji je već nakon 25. minuta na svom konto imao 3 postignuta pogotka. Gosti do predaha smanjuju golom Gotal, a neizvjesnost u susret vraća Fluka pogotkom za 3:2 u 55. minuti. Domaćini nakon toga pojačavaju tempo pa u posljednjih 15 minuta postižu tri puta tresu mrežu nemoćnog Sušina za uvjerljivo slavlje.

Nakon dvadesetdevetog kola vodi Vrapče sa 71 bodom, druga je Mladost (P) s 58, Sava je trinaesta s 26, dok je Samobor na šesnaestom mjestu sa 17 bodova.