Pomoćnici: Lang i Jureša (svi iz Zagreba)

CROATIA HRASTJE: Kralj, Perković (od 16. Zmazek), Baković, Fluka (od 68. Krstanović), Gotal, Lukić, Stojanović (od 78. Obad), Pižir, Šaško, Antolković, Grežina

Trener: Boris Perković

SAVA STRMEC: Ćutić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Kočnar (od 56. Vrančić), Držić (od 37. Crnković), Brdarić (od 88. Golubić), Mršić (od 85. Srpak), Cvetković (od 88. Barišić), Zrnc, Horvatinec

Trener: Goran Vincetić

Igrač susreta: Antonio Lukić (Croatia)

Sa po pogotkom u oba poluvremena domaćini iz Hrastja nanijeli su 19 prvenstveni poraz momčadi iz Strmca. Nakon pola sata igre domaćine je do početne prednosti doveo Lukić, a potvrdu domaćeg slavlja donio je Gotal u 86. minuti. Gostujući igrači bili su neprecizni pred domaćim vratima pa mreža Kralja ostaje netaknuta.

Segesta – Samobor 4:0 (1:0)

Rasprodaja ugleda se nastavlja

SISAK – Gradski stadion

Sudac: Karla Šegota

Pomoćnici: Hovranek i Jurašić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Garba(10), 2:0 Vranić(49), 3:0 Handanović(52), 4:0 Stojaković(57)

SEGESTA: Trepša, Ninčević, Bagarić, Lovrić, Handanović (od 58. Sertć), Vranić (od 58. Pupić), Stojaković, Alapić (od 55. Aleksić), Eberl, Garba (od 66. Živčić), Kapac (od 66. Pavličić)

Trener: Dario Kovačević

SAMOBOR: Braje, Kerep, Maruna, Kotoraš, Severec, Ibrahimović, Horvat, Čerkez, Kostanjski, Brujić, Regović

Trener: Zoran Vukelić

Igrač susreta: Ivan Stojaković (Segesta)

Rasprodaja ugleda NK Samobora se nastavila i u Sisku gdje je domaća Segesta uvjerljivo slavila s 4:0. Gosti su u Sisak doputovali s točno 11 igrača koji su bez pogotka izdržali do 10. minute kada je mrežu Braje prvi načeo Garba. U nastavku su nemotivirani gosti primili još tri pogotka, posebno „plodan“ dio za domaćine je bio početak drugog dijela kada su u razmaku od osam minuta Vranić, Handanović i Stojaković bili precizni u samoborskom šesnaestercu. Samoboru predstoji još 180 minuta mučenja prije selidbe u niži rang.

Nakon 28. kola vodi Vrapče sa 68 bodova, druga je Mladost (P) s 58, Sava je trinaesta s 25, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 14 bodova.