KARLOVAC 1919: Demirović, Tonković, Magdić, Turkalj, Jaković (od 84. Trajkov), Novinić (od 70. Popovački), Mamić, Pausić, Horvatin (od 90. Stojčić), Joha (od 90. Šaho), Rakocija

Trener: Matija Štefančić

SAVA STRMEC: Bašić, Novoselec, Frajt, Kočnar (od 61. Barišić), Brdarić (od 80. Cepak; od 90. Golubić), Mršić, Čačić (od 51. Ištuk), Crnković, Srpak (od 61. Cvetković), Zrnc, Vrančić

Trener: Goran Vincetić

Igrač susreta: Borna Pausić (Karlovac 1919)

Minimalni, ali zasluženi poraz igrača Save na gostovanju u Gradu na četiri rijeke. Domaćini su gola vrijednog desete ovosezonske pobjede došli početkom nastavka kada je Novinić glavom skrenuo ubačaj Johe iza leđa Bašića. Upravo je vratar gostiju bio jedan od najboljih pojedinaca susreta te je sa nekoliko sjajnih obrana držao svoju momčad u dostižnom minusu. U igri prema naprijed gosti se baš nisu iskazali pa je mreža domaćina ostala netaknuta.

Mladost (Z) – Samobor 3:2 (0:1)

Nema više nade u pozitivan rasplet

ZABOK – Igralište SC Zabok

Sudac: Svjantko (Novska)

Pomoćnici: Krnić (Sisak) i Baneković (Kutina)

Strijelci: 0:1 Petruša(45), 1:1 I. Kotarski(47), 2:1 Krajačić(73), 2:2 Petruša(78), 3:2 Krajačić(81)

MLADOST ZABOK: Mihovilić, J. Kotarski, Vančina, Krajačić (od 82. Poslek), Hrastinski (od 46. Kotarski), Srebačić, Turk (od 90. Tisanić), V. Kotarski, Dlesk (od 46. Knezić), Jurina

Trener: Dražen Kovjanić

SAMOBOR: Braje, Čerkez, Maruna, Bišćan (od 75. Kerep), Kotoraš, Severec, Petruša, Ibrahimović, Kostanjski, Brujić, Šarić

Trener: Zoran Vukelić

Igrač susreta: Nikola Krajačić (Mladost)

Još jedan poraz Samobora smanjio je i ono malo nade što je ostalo kod igrača trenera Vukelića u pozitivan rasplet na kraju sezone. Gosti su na odmor otišli s golom prednosti zahvaljujući Petruši koji je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela matirao Mihovilića za 0:1. Rezultatski plus za Samobor trajao je u nastavku vrlo kratko – već u 47. stvari na početak vraća Kotarski. Pitanje pobjednika je s dva gola u posljednjih 20 minuta igre riješio Krajačić, dok se Petruša u 78. po drugi puta upisao u listu strijelaca, no to je samo bilo dovoljno za konačni minimalni poraz.

Nakon 26 kola vodi Vrapče sa 65 bodova, druga je Mladost (P) s 55, Sava je trinaesta s 25, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 14 bodova.