JUNIORI – I. HRL Centar – 13. kolo Samobor : Mladost 84:73 (54:45) (35:21, 19:24, 12:14, 18:14)

KOŠARKA - Nastavili uspješan niz

JUNIORI – I. HRL Centar – 13. kolo
Samobor : Mladost  84:73 (54:45)  (35:21, 19:24, 12:14, 18:14)

SAMOBOR: Karlo Filipović 23, Marko Matijaščić 22, Fran Grgić 10, Noa Zorko 8, Jakov Kontak 6, Lovro Jelić 6, Mark Knezović 4, Roko Sedlar 2, Roko Spaseski Baburek 2, Marko Milakara 1, Jan Matović; Trener: Mirko Mandalinić

MLADOST: Bruno Vuković 17, Andrej Lovrenović 12, Jakov Plavetić 12, Mile Vukušić 10, Viktor Milošević 6, Luka Kanižaj 5, Filip Leko 5, Marko Šolaja 3, Patrick Mance 2, Ivan Vukičević 1, Marin Ikač, Igor Stanković; Trener: Hrvoje Uroić

Juniori Samobora u 13. kolu pobijedili su na domaćem terenu ekipu Mladosti rezultatom 84:73.

Samoborci su odigrali još jednu dobru partiju u nizu, naročito prvu četvrtinu, pogađajući praktički bez promašaja iz svih pozicija. Stečenu prednost od desetak koševa razlike Samoborci uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Karlo Filipović s 23 i Marko Matijaščić s 22 koša, a kod Mladosti Bruno Vuković sa 17 koševa.

KADETI – II. HRL Centar – 16. kolo Samobor : Gorica 123:48 (59:23) (36:16 23:7, 28:15, 36:10)

KOŠARKA - Briljirali Klišanić i Baburek

SAMOBOR: Leonardo Klišanić 43, Roko Spaseski Baburek 30, Roko Sedlar 20, Ivan Miklenić 14, Lovro Razum 10, Marin Sirovica 4, Lovro Sedlar 2, Josip Poljak; Trener: Josip Vlah

GORICA: Tin Stiplošek 10, Sven Patrick Grabarić 9, Nicolas Zvonar 9, Antonio Janjić 8, Fran Babić 6, Fran Alpeza 6, Borna Pereković; Trener: Ivan Lukač

Kadeti Samobora u 16. kolu pobijedili su na domaćem terenu ekipu Gorice rekordnim rezultatom 123:48.

Izuzetno raspoloženi kadeti Samobora doslovno su "preslušali" kadetsku ekipu premijerligaša Gorice iz Velike Gorice, i to prvenstveno odličnom obranom iz koje su sijevali učinkoviti kontranapadi za na kraju visoku pobjedu od 75 koševa razlike.

Kod Samoboraca briljirali su Leonardo Klišanić sa 43 i Roko Spaseski Baburek s 30 koševa.

Kod Gorice najučinkovitiji je bio Tin Stiplošek s 10 koševa.

PRETKADETKINJE – II. HRL Centar – 3. kolo Samobor : Karlovac 32:42 (13:22) (9:9 4:13, 15:9, 4:11)

KOŠARKA - Nestalo im snage

SAMOBOR: Mija Ivanišević 15, Lea Novosel 8, Ema Šparavec 4, Elizabeth Atieno Librić 3, Ivana Šintić 2; Trener: Krešimir Klupač

KARLOVAC: Lara Hajpetar 29, Nika Vladić 4, Ela Koller 4, Ivona Marković - Mihaljev 3, Alma Planinac 2, Lana Lorković, Lea Kovačić; Trener: Vedran Penić

Pretkadetkinje Samobora izgubile su na domaćem terenu od ekipe Karlovca rezultatom 32:42.

Polovicom treće četvrtine nakon dobre igre Samoborke dolaze do prvog vodstva na utakmici od 28:25, ali tada im ponestaje snage, tako da gošće na kraju zasluženo dolaze do bodova.

Kod Samoborki najučinkovitija je bila Mija Ivanišević s 15, a kod Karlovčanki Lara Hajpetar s 29 koševa.

VETERANI – 1. Županijska liga – 9. kolo Samobor : Ivanić 59:56 (32:33) (5:15, 27:18, 15:15, 12:8)

KOŠARKA - Rađenović i Govekar vodili do pobjede

SAMOBOR: Rađenović 18, Japunčić 1, Govekar 17, Džimbeg, Škiljan 7, Pavšek 14, Trstenjak 2; Trener: Zdravko Džimbeg

IVANIĆ: Turkalj 18, Tišljar 21, Bertović, Car 3, Ivančar, Schmith 10, Dasović 4; Trener: Turkalj

Veterani Samobora u 9. kolu županijske lige pobijedili su na domaćem terenu ekipu Ivanića rezultatom 59:56.

Loše je počelo za veterane Samobora, koji tek krajem prve četvrtine ubacuju svoje prve poene. Međutim, Samoborci se ne predaju, a upornost se isplatila tek krajem utakmice, kada presingom ostvaruju seriju od 8 uzastopnih koševa. Tada preokreću rezultat za svoje prvo vodstvo na utakmici i zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Rađenović s 18 i Govekar sa 17 koševa.

Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Tišljar s 21 košem.

Uzvratni malonogometni susret ekipa Samobora i Jastrebarskog

MALI NOGOMET - Negostoljubivi domaćini

MALI NOGOMET - Negostoljubivi domaćini-1

Samoborski Crveni križ je u subotu, 2. ožujka, bio domaćin uzvratnom malonogometnom susretu s ekipom dobrovoljnih darivatelja krvi iz Jastrebarskog. Samoborci na sportskom terenu nisu bili baš gostoljubivi jer su drage goste nadigrali sa 7:2 i time im pošteno uzvratili za lanjski, isto tako dosta težak poraz. No, zato je "treće poluvrijeme" u fašničkoj Lavici, završilo miroljubivo i druželjubivo.

Ovi sportski susreti već su dio tradicije jer se u jesen darivatelji krvi oba grada ogledaju na Jaskanskim vinskim svečanostima, a zimi na Samoborskom fašniku.

Utakmica je odigrana u Sportskoj dvorani Samobor.