Proigrali pred kraj

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Sudac: Knežević (Karlovac)

Pomoćnici: Tadić i Grabić

Strijelci: 1:0 Cvetković(60), 1:1 Trgovčević(75 – 11m), 2:1 Zmazek(83), 3:1 Voloder(87)

SAVA STRMEC: Ćutić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Kočnar (od 71. Filipović), Barišić (od 78. Klemenčić), Trgovčević (od 76. Voloder), Makarun, Cvetković, Zrnc, Horvatinec (od 87. Horvat)

CROATIA HRASTJE: Kralj, Obad (od 60. Peteljak), Stojanović (od 72. Habajec), Filipović, Gotal, Lukić, Pižir, Šaško (od 70. Zmazek), Novački, Antolković, Grežina

Trener: Ante Babić

Igrač susreta: Marko Cerovečki (Sava)

S tri pogotka u nastavku susreta kontra momčadi Croatije, igrači Save prekinuli su nisku poraza i upisali četvrtu prvenstvenu pobjedu. Nakon prvih 45 minuta koje su protekle u miroljubivom tonu, nastavka je Lazini ponudi 4 gola i nogomet koji je mogao zadovoljiti stotinjak gledatelja na Lazini. Gostujuću vrata je u 60. minuti otključao“ Cvetković, a 15. minuta kasnije iz opravdano dosuđene najstrože kazne Trgovčević poentira za 2:0. Nemir u domaće redove unosi Zmazek u 83. minuti, ali novim golom domaćina (Voloder) sve stvari sjedaju na svoje mjesto, a bodovi na Savin konto.

Samobor – Segesta 0:3 (0:1)

Opet ostali na -3

Sudac: Kožar (Donja Stubica)

Pomoćnici: Filko i Makar

Strijelci: 0:1 Alapić(5), 0:2 Kostanjski (50 – ag), 0:3 Alapić(55)

SAMOBOR: Alagić, Noršić, Maruna, Severac, Mišura, Kostanjski Puškarić, Regović, Ibrahimović (od 59. Gluić), Šarić, Burilo (od 65. Petruša)

Trener: Davor Matić

SEGESTA: Skender, Pavličić, Galonja, Kapac, Živčić (od 60. Grgić), Bagarić, Alapić, Vranić, Garba (od 75. Pupić), Sertić (od 59. Vavro), Mohenski

Trener: Zoran Tomčić

Igrač susreta: Ivica Alapić (Segesta)

Još jedan loš nastup igrača Samobora i drugi uzastopni poraz od 3:0. Već u 5. minuti Alapić koristi Vranićev ubačaj i glavom matira Alagića za 0:1. Do odmora najbolju priliku za poravnanje rezultata imao je Puškarić, ali njegov udarac završava u bloku gostujućih igrača. Početkom nastavka Segesta s dva brza pogotka osigurava pobjedu. Prvo je u 50. nakon prekida Kostanjski nenamjerno svladao vlastitog vratara, a 5 minuta kasnije Alapić drugim pogotkom zaslužio epitet igrača susreta. U posljednjih 10 minuta gosti su mogli i podebljati svoje slavlje, ali neiskorišteni jedanaesterac Alapića za mogući hat – trick ostavio je domaćina na minus tri…

Nakon 13. kola vodi Vrapče s 31 bodom, druga je Bistra s 25, Sava je trinaesta s 12, dok je Samobor na šesnaestom mjestu sa 7 bodova.