29.10.2018.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 12. kolo

NOGOMET - TOP-u i Zrinskom po bod

Jedinstvena županijska nogometna liga – 12. kolo

TOP – Laduč 2:2

(Hercigonja '38, Sekulić '72; Remenar '52 – 11m, '85)

Polet – Zrinski 0:0

M.M.

Nakon dvanaestog kola vodi Lukavec s 28 bodova, drugi je Dinamo (J) s 27, TOP je četrnaesti s 8, dok je Zrinski na šesnaestom mjestu s 3 boda.

 
29.10.2018.

1. županijska nogometna liga zapad – 12. kolo

NOGOMET - Pobjeda Bregane, poraz Klokočevca

Mladost (KS) – Sloga SU – ZA 4:3

(Miletić '6 – ag, F. Kelečić '21, B. Kelečić 52, Sirovica '69; Klarić '8, '33, Prahin '59)

Sava (D) – Rakov Potok 1:2

(Đeno '67; Bencalić '48, Žlender '57)

Tigar Rakitje – Jamnica 3:2

(Dujmović '26, '61, Martinčević '72; Vuajnić '48; Mioković '78)

Kločevac – Bestovje 1:4

(Beloša '16; Kovačko '36, '38, Bartol '58, Malenica '60)

Novaki – Jaska 2:4

(Vonić '35, Čakanić '37; Borković '41, Šmiciklas '75, Koluder '83, Nad '90)

Mladost (L) – Sloga (B) 3:1

(Ivanic '12, Sukser '56, Karačić '90; Maršić '13)

Mladost (KD) – Bregana 2:3

(Horvat '42, Olovec '68; Lehpamer '13, '50, I. Runtas '55)

M.M.

Nakon dvanaestog kola vodi Rakov Potok s 31 bodom, druga je Mladost (L) s 26, Bregana je četvrta s 22 boda, Tigar Rakitje je šesto s 20, Sloga SU-ZA je sedma s 19 bodova, Klokočevac je deseti s 14 bodova koliko ima i jedanaesto Bestovje, Sloga (B) je četrnaesta s 11, dok su Novaki na petnaestom mjestu sa 6 bodova.

 
29.10.2018.

4. Kik kup Rudolf Perešin - Križ, 27. listopada

KARATE - Samoborcima 16 medalja

27. je listopada održan 4. po redu Kik Cup Rudolf Perešin, a natjecanje je okupilo 624 natjecatelja iz 59 klubova i 8 zemalja.

Unatoč dosta jakoj konkurenciji, natjecatelji Karate kluba Samobor ukupno su osvojili čak 16 medalja – 4 zlata, 8 srebra i 4 bronce.

Najuspješniji Samoborci koji su osvojili zlatne medalje su Luka Lučić (učenici B), Iskra Majsec (mlađe kadetkinje), Lucija Gečević (juniorke) i kata tim mlađih učenica (Nina Šunjić, Melani Đukić, Magdalena Bašić).

Srebrne medalje osvojili su Simona Szel (učenice B), Iskra Majsec (kadetkinje), Nika Jelen (juniorke), kata tim učenika (Patrik Peld, Luka Kos, Antonijo Bašić), kata tim učenica (Karla Mandić, Marija Čuljak, Simona Szel), kata tim mlađih kadetkinja (Iskra Majsec, Karla Mandić, Marija Čuljak), Ana Terihaj (učenice +44 kg) i Patrik Jednar (mlađi kadeti -57 kg).

Brončane medalje osvojili su Luka Kos i Roko Čuljak (učenici B), Marija Čuljak (učenice B) i Nika Jelen (kadetkinje).

T.I.

 

Jedinstvena županijska nogometna liga – 12. kolo

1. županijska nogometna liga zapad – 12. kolo

4. Kik kup Rudolf Perešin - Križ, 27. listopada

Arhiva 2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002