Pomoćnici: Jelena Kumer (Breganica) i Marija Jurinić (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 Župančić(19), 1:1 Stipić(65)

TOP: Maglica, Živko, Krnjus, I. Gabrica, Holetić Kralj, Mlinarić (od 75. Šaplek), Dizdarević, Hercigonja, Stipić, Veljačić (od 46. Pagadur), S. Gabrica

ZRINSKI: Cvetković, Vrančić, Brdarić, Ratešić (od 46. Mihelčić), Grgečić, Ištuk, Koletić (od 83. Horvat), Kovačević (od 65. M. Zrinjan), Škrnanc, Župančić (od 53. Kordić), Horvat

Trener: Siniša Krajač

Crveni karton: Maglica (65)

Igrač susreta: Ivan Gabrica (TOP)

U susjedskom dvoboju naših dvoje predstavnika neodlučenim rezultatom 1:1 bodovi su podijeljeni čime su gosti iz Farkaševca stigli do premijernog boda u novom prvenstvu. Igrači Zrinskog su poveli u 19. minuti nakon sporne situacije – sutkinja Kumer dosudila je slobodni udarac za goste i dok su domaćini namještali živi zid Župančić je pogodio za 0:1 u nebranjenu mrežu. Uzalud su bili domaći protesti da slobodni udarac nije smio biti izveden jer djeliteljica pravde nije dala dozvolu da se isti izvede, dok se ne postavi živi zid… Do odmora se rezultat nije mijenjao da bi domaćini boljom igrom u nastavku stigli do izjednačenja. Stipić je iz blizine matirao Cvetkovića za poravnanje rezultata i konačnih 1:1.

Nakon 4. kola vode Dinamo (J), Lukavec i Sloga (K) sa po 10 bodova, TOP je 10 s četiri, dok je Zrinski četrnaesti s jednim bodom.