3. svjetsko prvenstvo za mlade u kyokushin karateu Young Lion's World Championship

KYOKUSHIN - Alenu srebro među kadetima

3.  svjetsko prvenstvo za mlade u kyokushin karateu Young Lion's World Championship

Treće svjetsko prvenstvo za mlade u kyokushin karateu pod nazivom Young Lion's World Championship održano je 23. lipnja u mađarskom Szentesu.

Na turniru je nastupilo 570 natjecatelja iz 21 zemlje, a Hrvatski kyokushinkai savez na ovom su natjecanju predstavljali Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović iz svetonedeljske Domenice.

Alen je osvojio 2. mjesto u kategoriji kadeta -55 kg, dok je njegov brat Mateo zauzeo 3. mjesto.

Bruno je nastupio i u katama i u borbama, u kojima je na kraju bio uspješniji, te osvojio 2. mjesto u kategoriji juniora +75 kg.

Album fotografija s turnira pogledajte na FB stranici Hrvatskog kyokushinkai saveza pod nazivom Croatian Kyokushinkai Association.