Malonogometni turnir "Zagreb Winter Cup"

MALI NOGOMET - Samoborci se iskazali

Malonogometni turnir

Ekipa Bucifala osvojila je 2. mjesto na malonogometnom turniru "Zagreb Winter Cup". Bucifal su većinom činili igrači Nogometnog kluba Samobor. U vrlo jakoj konkurenciji Bucifal je među 38 ekipa u U-19 kategoriji osvojio 2. mjesto. Turnir je trajao od 23. prosinca 2017. do 14. siječnja 2018.

U prvom kolu Bucifal je pobijedio ekipu Brm Brm rezultatom 1:0, u šesnaestini finala Bucifal je bio bolji od Lyona s 2:1, u osmini finala Bucifal je deklasirao FC Cool sa 6:0, dok su u četvrtini finala savladali CB Carpe Diem s 3:0.

U završnici, koja se odigrala u SRC Lučko, Bucifal je u polufinalu nakon regularnih 1:1 bio bolji u izvođenju penala i tako s ukupno 3:1 prošao u finale. U finalu bolji je bio CB Li La s 2:1. CB Li La pretežito su činili juniorski futsal reprezentativci Hrvatske.

Sastav Bucifala bio je: Danijel Čutić, Kristian Regović, Matej Golubić, Karlo Kižlin, Josip Voloder, Roberto Kižlin, Ivan Horvatinec, Mihael Klemenčić i Roko Klemenčić.