Pomoćnici: Golub (Jastrebarsko) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Skorin(3 – 11m), 1:1 Gluić(21)

LUKAVEC: Luter, I. Huzjak, I. Hladni, L. Hladni (od 53. Janus), V. Borković, Mihanović, Grdenić, Britvec (od 86. Ivić), Borković, Skorin, Augustić

Trener: Siniša Mioković

TOP: Maglica, Noršić, Severec, Krnjus, Buden, Pagadur, Sekulić Gluić, Dizdarević (od 65. Jukić), Stanić (od 82. Žitković), Hercigonja (od 82. Mlinarić)

Trener: Berislav Gluić

Igrač susreta: Matija Krnjus (TOP)

U Lukavcu su gosti iz Kerestinca remijem 1:1 zaustavili vodeću momčad lige koja je tako svoju prednost pred najbližim pratiteljem Bistrom smanjila na samo dva boda. Odmah u 3. minuti sutkinja Sakoman pokazuje na bijelu točku s koje Skorin donosi prednost domaćinu. U 13. Lukavčani imaju priliku otići na prednost od 2 gola razlike, ali Britvec iz obećavajuće pozicije ne pogađa željeno mjesto. Nakon toga gosti ubrzo preuzimaju inicijativu koja ih dovodi do izjednačenja. Gluić s 25 metara izvodi slobodni udarac koji prvo završava na okviru vrata od kojih se naknadno odbija u leđa vratara domaćih Lutera pa konačno i u mrežu. Ubrzo Kerestinčani imaju priliku i za potpuni preokret, ali je ovoga puta sreća na strani domaćina koje rezultatskog od minusa čuva novi pogodak u stativu. U nastavku mirniji tempo kojim svakoj momčadi pripada po viđenom i najrealniji bod.

HNK Gorica II - Sloga (O) 4:0 (2:0)

Nemoćni protiv razigranog domaćina

VELIKA GORICA – Gradski stadion

Sutkinja: Krečak (velika Gorica)

Pomoćnici: Anić i Tišljar (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Španja(11), 2:0 Spudić(30), 3:0 Krpečanec(81), 4:0 Roginić(86)

HNK GORICA II: Kelihar, Ćurek, K. Krizmanić, Povoljnjak (od 68. Smolković), Radoš (od 77. Božić), Rajić, Mandura, Španja (od 77. Sudar), Muhar (od 62. Krpečanec), Spudić, Velić (od 53. Roginić)

Trener: Perica Vidak

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 59. G. Jović), Prahin, J. Jović, Crnjac, Koletić, Kukolja, Masnjak, Kovačević (od 46. Bevanda), Vučur, Sapanjoš (od 85. Valjak)

Trener: Marko Malečić

Igrač utakmice: Toni Španja (HNK Gorica II)

Druga momčad drugoligaša Gorice uvjerljivo je na svom terenu svladala goste iz Orešja. Domaćini su u prednosti od 11. minuti kad Španja iz slobodnog udarca lijepo prebacuje živi zid i pogađa gostujuću mrežu. Nakon pola sata igre na semaforu svijetli 2:0, u strijelce se nakon akcije po lijevom krilu upisao Spudić. Domaćini su kvalitativnu razliku do kraja opravdali s dva nova pogotka koja su u mreži Sloge završila tek pri kraju meča. Prvo Krpečanec u 81. poentira za 3:0, a točku na „i“ 5 minuta kasnije postavlja Roginić.

Nakon 14. kola vodi Lukavec s 30 bodova, druga je Bistra s 28, TOP je sedmi s 20, dok je Sloga (O) na šesnaestom mjestu sa 6 bodova.