Moglo je biti i gore za goste

SAMOBOR – Igralište SRC Samobor

Sudac: Komorski (Martinec Orehovečki)

Pomoćnici: Bedenikovič i Drača

Strijelci: 1:0 Brujić(15), 2:0 Dragić(25), 3:0 Držić(30), 4:0 Držić(33), 5:0 Brujić(52), 6:0 Brujić(60), 7:0 Brujić(85)

SAMOBOR: Razum, Martinko, Makarun, Brdarić, Mišura, Kižlin (od 56. Bišćan), Držić, Kotarski, Merlin (od 56. Strjački), Brujić, Dragić (od 70. Ibrahimović)

MLADOST PETRINJA: Tolušić, Marjanović, Pavković, Bezić, Filipović, Lovrić, Matić, Gršić, Baniček, Jandrić, Gorup

Trener: Joso Šeparac

Crveni karton: Marjanović(37)

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Rezultatsku dubiozu od 0:6 iz prošlog kola igrači Samobora popunili su već u ovom uvjerljivo nadigravši skromnog gosta iz Petrinjes čak 7:0. Od prve minute se vidjelo da su Samoborci puno bolja momčad pa je jedino pravo pitanje bilo s koliko će razlike domaćin slaviti. Ponajviše zahvaljujući Brujiću koji je s 4 pogotka predvodio domaće strijelce (priključili su mu se još Držić s 2 i Dragić s jednim pogotkom) mreža gostiju se u prosjeku tresla svakih 13 minuta. A da su domaći igrači u matnim situacijama pokazali i veći postotak preciznosti, gosti su lagano mogli biti i u dvoznamenkastom minusu. U posljednjem jesenskom kolu igrače Stjepana Bašića očekuje derbi susret na gostovanju kod Jaruna.

Polet - Sava 0:2 (0:1)

Domaći promašivali, gosti se osladili

BUŠEVEC – SRC Zvrnik

Sudac: Grmuša (Sisak)

Pomoćnici: Perković (Sisak) i Božiček (Kutina)

Strijelci: 0:1 Kostanjski(24), 0:2 Cerovečki(64)

POLET: Dolački, Pavlović (od 70. Brajković), Baglama, Sovina, Tičarić (od 59. Blažinić), Rožić, Skrbin, Pejak, Matušin, Sučić, Zlodi

Trener: Milan Matanović

SAVA STRMEC: Miletić, Novoselec, Filipović, Cerovečki, Kočnar (od 88. Cepak), Maruna, Cvetković (od 82. Orsag), Kostanjski (od 87. Jedvaj), Horvatinec (od 56. Gabrica), Gavran (od 90. Barišić), Brekalo

Trener: Davor Orsag

Crveni karton: Rožić(41)

Igrač utakmice: Filip Kostanjski (Sava)

Na prvu gostujuću prvenstvenu pobjedu igrači Save morali su čekati do 14. kola i do odlaska kod pretposljednjeg Poleta u Buševec. Domaćini su još nešto pokušavali u prvom dijelu susreta, kad su gostujući okvir vrata udarcima zatresli Zlodi i Skrbin. Domaće nade u povoljan rezultat presjekao je Kostanjski u 24. minuti pogotkom za 0:1. Domaćinu na ruku nije išlo ni isključenje Rožića u 41. minuti koji je neoprezno skupio dva žuta kartona. Gostujući trobod sredinom nastavka potvrđuje Cerovečki koji glavom trese domaću mrežu.

Nakon četrnaestog kola vode Ponikve s 34 boda, drugi su Gradići s 29, Samobor je šesti s 25, dok je Sava na osmom mjestu s 21 bodom.