ZABOK – Igralište SC Zabok

Gledatelja 150

Sudac: Firm

Pomoćnici: Jureša i Grabić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Malarić(57 – 11m), 2:0 Krajačić(64), 3:0 Malarić(73 – 11m), 4:0 M. Kotarski(74), 5:0 Vin. Kotarski(82), 6:0 Vin. Kotarski(87)

MLADOST ZABOK: Tkalec, Mat. Bajs (od 46. Repovečki), Mar. Bajs (od 87. Celjak), Vančina, Deak, Bunčec (od 88. Vid Kotarski), Malarić, Krajačić (od 77. Kukina), Vin. Kotarski, Belanović, Jelenčić (od 46. M. Kotarski)

Trener: Dražen Kovjanić

SAMOBOR: Razum, Šimić, Makarun, Brdarić (od 78. Bejdić), Mišura, Martinko (od 46. Strjački), Držić, Kotarski, Merlin (od 83. Bišćan), Brujić, Ibrahimović (od 46. Dragić)

Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Mario Malarić (Mladost)

Nakon prvih 45 minuta u kojoj su gosti bili bolja i opasnija momčad po vrata domaćina, ništa nije upućivalo na rezultatsku katastrofu za Samoborce koja će uslijediti u drugom poluvremenu. Domaćinu se nakon predaha sve „otvorilo“ te su krenuli nezaustavljivo trpati mrežu nemoćnog Razuma. Seriju u Zaboku otvorio je Malarić s bijele točke (ukupno 2 pogotka), a nastavili su Krajačić, Marko Kotarski i Vinko Kotarski (2) za najuvjerljiviji poraz Bašićevih trupa u tekućoj sezoni. Igrači iz Hebrangove ulice ove sezone igraju previše u toplo – hladnom izdanju, a što se najbolje vidi po zaostatku za vodećim Ponikvama od 9 bodova.

Sava (S) – Ponikve 1:1 (0:0)

Ipak malo prikočili lidera

STRMEC – Stadion na Lazini

Gledatelja 250

Sudac: Kožar (Donja Stubica)

Pomoćnici: Filko i Bedeniković

Strijelci: 0:1 Berić(80), 1:1 Novoselec(90)

SAVA STRMEC: Miletić, Gabrica (od 72. Brekalo), Novoselec, Filipović, Cerovečki, Trgovčević (od 12. Gavran), Halužan (od 46. Frajt), Maruna, Cvetković, Kostanjski, Horvatinec (od 70. Kočnar)

Trener: Davor Orsag

PONIKVE: Orlović, Knez (od 85. Pipić), Čukelj, Štimac, Berić (od 88. Pilipović), Zupčić, Ačkar, Miklečić, Katić, Drežnjak, Azizi (od 71. Bartolić)

Trener: Hrvoje Pipinić

Crveni karton: Frajt(70)

Igrač utakmice: Luka Novoselec (Sava)

Golom u posljednjoj minuti susreta na Lazini domaćini su uspjeli prikočiti lidera prvenstva i uzeti mu već upisana tri boda. Od samog početka dvoboja bilo je uzbudljivih situacija pred oba vratara, ali su gledatelji dočekali golove tek u posljednjih 10 minuta igre. Nakon što je 70. pogodio gredu, gostujućeg igrača Benića sreća je pogladila 10 minuta kasnije kada nakon kornera glavom vara Miletića za 0:1. Unatoč igraču manje (Frajt požutio nakon samo 25 minuta provedenih u igri) silni trud i borbenost domaćina rezultirao je golom za podjelu bodova. I za goste je koban bio korner nakon kojeg Novoselec najbolje reagira i uz malu pomoć gostujućeg igrača (od kojeg je lopta promijenila smjer) poravnava na konačnih 1:1.

Nakon 13. kola vode Ponikve s 31 bodom, drugi je Gaj Mače s 27, Samobor je šesti s 22, dok je Sava deseta s 18 bodova.