Pomoćnici: Mihalj i Gvozdanović (svi iz Velike Gorice)

BISTRA: Đurđek, Vrabec, Jedvaj, Dežić, Posavec (od 85. Lovrić), N. Kukec (od 58. Barun), T. Kukec (od 70. Novak), Babić, Šutalo, Smolčić, Aničić (od 73. Vicić)

Trener: Bernard Gulić

TOP: Maglica, Severec (od 76. Dizdarević), Krnjus, Buden, Pagadur, Holetić (od 76. Blažević), Stanić (od 73. Levanić), Jukić, Sekulić (od 72. Mlinarić), Gluić, Tubikanec

Trener: Berislav Gluić

Igrač susreta: Ivan Babić (Bistra)

Domaćini jednim golom slave minimalnu pobjedu koju po prikazanoj igri u 90. minuta nisu zaslužili. Gosti su bili barem ravnopravni, ako ne i bolji protivnik, ali posjed lopte i terenska nadmoć ne donose bodove. Bistrani su svoju priliku pretvorili u gol odmah početkom susreta kada iz prekida mrežu Maglice neobranjivo pogađa Babić.

Sloga (O) – Vatrogasac (Z) 1:3 (0:2)

Stigao i sedmi poraz

OREŠJE – Igralište Sloge

Gledatelja 80

Sutkinja: Lucija Sakoman (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Marija Čunović (Gornja Zdnčina) i Batušić (Cvetković)

Strijelci: 0:1 Miholić(21 – 11m), 0:2 Horvat(26), 0:3 Đeno(59)

SLOGA OREŠJE: Rakas, Prahin, Crnjac, Holetić (od 52. Kukolja), Škutin, Jež, Vučur, Sapanjoš, Jović (od 52. Valjak), Masnjak, Filipović

Trener: Marko Malečić

VATROGASAC ZDENCI: Lukić, Miletić, Mekinec, M. Šekrst, Miholić, Papić, Orsag (od 53. Čerina), D. Šekrst, Đeno, Merkl, Horvat

Trener: Ante Čorak

Igrač utakmice: Antonio Horvat (Vatrogasac)

Ništa novo u Orešju u kojem su istoimeni domaćini već upisali sedmi ovosezonski poraz. Gosti iz Zdenaca su već u prvoj trećini susreta s dva pogotka trasirali put prema pobjedi. S bijele točke u 21. na 0:1 postavlja Miholić, a samo 5 minuta kasnije kombinacija Merkl – Horvat poduplava gostujuće vodstvo. Nakon sata igre slavlje momčadi iz Zdenaca potvrđuje Đeno, dok utješni pogodak za ove sezone lošeg domaćina postiže Škutin. Isti igrač je do kraja susreta imao još dvije velike prigode za možebitno izjednačenje i podjelu bodova, no domaćinima ove sezone puno toga ne ide od noge…

Nakon 11. kola (deset odigranih susreta) vodi Lukavec s 23 boda, druga je Sutla s 21, TOP je osmi s 15, dok je Sloga (O) na 16. mjestu s 3 boda.

4. Hrvatska nogometna liga središte – 11. kolo

NOGOMET - Poraz Samobora, pobjeda Save

Gradići – Samobor 3:2 (1:1)

Derbi ipak domaćinu

GRADIĆI – Igralište Gradića

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Gašpar (Križ) i Bičanić (Dugo Selo)

Strijelci: 1:0 Hajduk(8), 1:1 Merlin(38), 2:1 Hajduk(69), 2:2 Merlin(73), 3:2 Matanović(83)

GRADIĆI: Kovačić, Krstanović, Rajić, Fedrich, M. Župetić, Matanović, Šandor (od 67. F. Župetić), Furić (od 69. Fridrih), Zagorec (od 68. Štefner), Hajduk (od 85. Gršić), Budimir

Trener: Zoran Tomčić

SAMOBOR: Kovačić, Šimić (od 85. Kižlin), Makarun, Brdarić, Mišura, Martinko, Držić, Kotarski (od 85. Bejdić), Merlin, Brujić, Aljinović (od 65. Dragić)

Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Igor Hajduk (Gradići)

U derbiju 11. kola domaći Gradići nadvisili su Samoborce i zadali im 4. prvenstveni poraz. U 8. minuti domaćini pogotkom Hajduka dolaze u prednost koju nisu uspjeli povećati unatoč još tri izgledne prilike pred Kovačićevim vratima u prvih pola sata igre. Kazna za promašaje stiže u 38. minuti kad Brujić upošljava Merlina koji pogađa domaću mrežu. Sredinom nastavka Hajduk drugim pogotkom ponovno donosi veselje na solidno popunjene tribine, ali 4 minute kasnije raspoloženi Merlin ponovno vraća stvari na početak. Ovoga puta izmaknuo je pažnji domaće obrane i nakon kornera zatresao mrežu. Tu nije bio kraj pogocima jer Matanović u 83. koristi novu grešku u Bašićevoj momčadi pa postiže gol za vrijednu domaću pobjedu.

Sava (S) – Karlovac 1919 2:1 (0:0)

Filipović u 90. za tri boda

STRMEC – Stadion na Lazini

Sudac: Svilokos

Pomoćnici: Krnic i Bizjak (svi iz Siska)

Strijelci: 1:0 Cerovečki(60), 1:1 Vucelić(88), 2:1 Filipović(90)

SAVA STRMEC: Miletić, Gabrica (od 62. Gavran), Novoselec, Filipović, Cerovečki, Trgovčević, Halužan (od 85. Orsag), Maruna, Cvetković (od 86. Brekalo), Kostanjski (od 90. Kočnar), Horvatinec

Trener: Davor Orsag

KARLOVAC 1919: Demirović, Cindrić, Magdić (od 70. Pušić), Žitko (od 77. Marinić), Turkalj, Štefančić, Novinić, Veselić (od 77. Vecelić), Pausić, Hudrović, Šprajcer (od 70. Šalić)

Trener: Sanjin Lucijanić

Crveni karton: Cindrić(45)

Igrač utakmice: Marko Cerovečki (Sava)

Drama u Strmcu završila je sretno za domaćina koji je novim trobodom učvrstila svoju poziciju u sredini tablice. Domaćini su vodili od 60. minute i gola Cerovečkog, a prije toga Trgovčević nije realizirao najstrožu kaznu. Gosti od kraja prvog dijela imaju igrača manje, no ni to ih nije sputalo da u 88. minuti zatresu domaću mrežu i poravnaju na 1:1. Nepravedni remi boljeg domaćina i bivšeg prvoligaša iz grada na četiri rijeke u sudačkoj nadoknadi spriječio je Filipović izvrsno reagiravši glavom na ubacivanje Gavrana.

Nakon 11. kola vode Ponikve s 27 bodova, drugi je Gaj Mače s 24, Samobor je peti s 19, dok je Sava deveta sa 16 bodova.