Športski preferans klub Samobor nastupio na turniru u Topličici

PREFERANS - Sve nagrade Samoborcima

U organizaciji Športskog preferans kluba Samobor u nedjelju, 18. lipnja održan je tradicionalni međuklupski Butler turnir Topličica 2017. na poznatim zagorskim bazenima. Uz članove samoborskog kluba iz Zagreba i Samobora, na turniru su nastupili i igrači preferansa iz Karlovca, Varaždina i Jastrebarskog, njih ukupno 24.

Ovaj su put sve nagrade osvojili članovi samoborskog kluba: najbolji je bio Tomislav Šimunaci osvojenom zlatnom medaljom, srebro je osvojio Antun Tomašević, a brončanu medalju Denis Jurečić. Oni su osvojili i prelazni pehar za najbolju ekipu. Najbolja natjecateljica bila je Diana Koller, također članica Športskog preferans kluba Samobor, koja se plasirala ukupno na 4. mjesto. Nagrade im je uručila predsjednica ŠPK-a Samobor, Desa Borovčak, a već tradicionalno, Varaždinci su Samoborcima poklonili varaždinski suvenir, za uspomenu na ugodno druženje.