Strijelci: 0:1 Janus(73), 1:1 Sekulić(82), 2:1 Buden(83)

TOP: Kos, Stanić, Buden, Kutija, Starčević, Žitković, Tubikanec, Sekulić, Djurić, Marić, Levanić

LUKAVEC: Luter, I. Hladni, M. Grdenić, Maslač, Bartolović, Augustić, Borković, Mar. Grdenić, V. Borković, Janus, L. Hladni

Trener: Ivica Senzen

Crveni karton: Luter (90)

Igrač utakmice: Vinko Buden (TOP)

Preokretom u posljednjih 10 minuta igrači TOP–a svladali su goste iz Lukavca koji su od 73. minute bili u dobitnoj poziciji. Tada je za gostujuću momčad pogodio Janus i nagovijestio uzbudljivu završnicu u Kerestincu. Za domaćine je poravnao Sekulić u 82. izravno iz kornera da bi potpuni preokret režirao najbolji igrač susreta Buden samo minutu kasnije. Izvrsno je primirio jedan odbijanac i neobranjivo ga plasirao u mrežu Lutera. Do posljednjeg sučeva zvižduka najaktivniji su bili gosti, ali ne po prilikama, nego po iznimno ružnom ponašanju pojedinaca koje je preblagi sudac Debogović kaznio sa samo jednim crvenim kartonom.

Sloga (O) – Jamnica 2:3 (1:2)

Skrin u zadanjoj minuti odnio bodove

OREŠJE – Igralište Sloge

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Skorin(8), 0:2 Vidak(32), 1:2 Marković(38), 2:2 Marković(60), 2:3 Skorin(90)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Prahin, Jović, Crnjac, Jež (od 20. Sapanjoš), Kukolja, Masnjak (od 82. Kovačević), Marković, Bojić (od 73. Holetić), Vučur

JAMNICA: Braje, Vidak, Zelenika, Luketić, Mihalić, Tuka, Peršin, Vračević, Skorin, Britvec, Čefko

Trener: Siniša Mioković

Igrač utakmice: Mario Skorin (Jamnica)

Gosti su minimalnom pobjedom ostali u lovu za vodećom Croatiom (razlika 3 boda), dok porazom momčad iz Orešja i dalje ostaje na 15. mjestu tablice. Iako su igrači Jamnice golovima Skorina i Vidaka nakon pola sata igre domaćinu „bježali“ dva gola razlike uporni Marković jednom do odmora, a jednom nakon predaha vraća stvari na početak. Odluka o pobjedniku pada u sučevom dodatku kada Skorin po drugi puta izbjegava pažnji domaće defenzive i po treći puta ukupno trese mreže Sloge.

Nakon 31. kola vodi Croatia (H) sa 63 boda, druga je Jamnica sa 60, TOP je deseti s 38, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 28 bodova.