Nije išlo protiv lidera

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Kelečić (Jastrebarsko)

Strijelci: Drkulec i Kramarić

Strijelci: 0:1 Gotal(11 – 11m), 0:2 Jukić(39), 1:2 F. Škacan(47 – 11m), 1:3 Vrabec(58)

BREGANA: Milaković (od 75. L. Vapnar), M. Škacan, Crnković, Šteko, Prelec, Babojelić (od 80. Štiglić), Andabak, Beloša, Ovčarić, F. Škacan, K. Vapnar

Trener: Goran Grdinić

DINAMO JAKOVLJE: Pilski, Božić, Pirički, Vrabec, Vidaković (od 81. Horvat), Kovačiček (od 88. Malić), Jukić, Heric, Gotal, Škrlin – Batina, Pinheiro

Trener: Ivica Pintarić

Igrač utakmice: Glauver Piheiro (Dinamo)

Lider prvenstva pobjedom nad Breganom stigao je samo na tri boda od matematičke potvrde osvajanja naslova. S dva gola u prvih 45 gosti su trasirali put prema pobjedi koju je malo u sumnju bacio Škacan početkom nastavka golom s bijele točke. No kvalitetniji gosti do kraja susreta dominiraju terenom te uz još jedan gol (Vrabec u 58. minuti) zasluženo upisuju nova tri boda.

Jaska - Zrinski 8:0 (6:0)

Potučeni do nogu

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Grgurić (oba iz Zaprešića) i Hribar (Prigorje Brdovečko)

Strijelci: 1:0 Novosel(8), 2:0 Budna(25), 3:0 Budna(32), 4:0 Jurinić(38), 5:0 Novosel(44), 6:0 Jurinić(45), 7:0 Jurinić(51), 8:0 Jurinić(70)

JASKA: Budinščak, Gustetić (od 60. Pintarić), Španić, Šimanović, Miljević, Majdandžić (od 57. Vidaković), Jurinić, Bradvić, Novosel, Budna (od 53. Jerbić), Borković

ZRINSKI: Ratešić, A. Horvat, G. Horvat, Marić, Blažević, Da. Vrančić (od 46. Do. Vrančić), M. Horvat, Grgečić, Draclin, Ištuk, Koletić

Igrač utakmice: Josip Jurinić (Jaska)

Kvantitativno i kvalitativno oslabljen gost nije mogao parirati domaćinu koji je gotovo sve što je i uputio prema suparničkim vratima u konačnici i realizirao. Već do odmora domaćini su imali uvjerljivu prednost od 6:0 u kojim su sa po 2 pogotka sudjelovali Novosel, Budna i Jurinić. U nastavku je Jurinić dodatno „povukao“ s još 2 gola pa su domaćini upisali najuvjerljiviju pobjedu u prvenstvu.

BSK Brdovec – Novaki 1:5 (1:5)

Matušić tri komada za pobjedu

BRDOVEC – Igralište SC Brdovec

Sudac: D. Golub

Pomoćnici: M. Golub i Gvozdanović (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Mataušić(7), 0:2 Mataušić(11), 0:3 Borić(19), 1:3 Ivanić(31), 1:4 Žganjer(33), 1:5 Mataušić(43)

BSK: Dumančić, Jambrešić, Slavić, Polić, Bubalo, Kuna, Špoljarić (od 45. Ištuk), Blažević, Ivanić, Lulić, Regvart (od 64. Bajrić)

Trener: Mario Lovrentijev

NOVAKI: M. Čakanić (od 64. Golubiček), Binički (od 74. I. Čakanić), Žugec, Barbarić, Janjić, Rajh, Bilogrević, Mataušić, Žganjer, Živko (od 81. Filković), Borić

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

Sve stvari u Brdovcu bile su riješene u prvih 45 minuta. Posljednji domaćin odolijevao je napadima gosta do 7. minute kada Mataušić pogađa za 0:1. U 19. je već 0:3 da bi do odmora Mataušić još dva puta matirao domaćeg vratara. Za Pušću je utješni pogodak postigao Ivanić.

Dinamo (O) – Bestovje 2:4 (2:1)

Pobjedom na treće mjesto

KOZLIKOVO – SC Okić

Sutkinja: Manuela Krušlin (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Horvatić i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Bašić(20), 1:1 Moštak(35), 2:1 Šoić(40), 2:2 Balen(65 – ag), 2:3 Žaja(70), 2:4 Žaja(78)

DINAMO OKIĆ: Povrženić, Jusup (od 75. Jalšovec), Tandarić, Balen, Šoić, Pinturić, Pavlak (od 84. Drešar), Smičiklas, Bašić, Mačešić, Jambrović

Trener: Darko Župan

BESTOVJE: Rebrović, Kapus (od 87. Martić), Kozić, Stanić, Šantalab, M. Šoštarić, Mat. Đurđević (od 90. Vajić), Žaja (od 80. Vlašić), Mišić (od 90. Pavlović), Šikić, Moštak

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Filip Žaja (Bestovje)

S dva pogotka Filipa Žaje u posljednjih 20 minuta susreta gosti iz Bestovja su upisali novu pobjedu koja im je donijela skok na treću poziciju. Domaćin je bolje odigrao prvih 45 minuta koje je zaključio vodstvom od 2:1 da bi u nastavku na teren izašla samo jedna i to gostujuća momčad. Balen u 65. nespretnim autogolom vraća stvari na početnu točku, a onda Žaja u dva navrata vara domaću obranu za trobod svoje momčadi.

Nakon 24. kola vodi Dinamo (J) s 59 boda, druga je Sava (D) sa 44, Bestovje je treće sa 43, Zrinski je deseti s 28 bodova, Novaki su jedanaesti s 25 koliko ima i dvanaesta Bregana.