NOGOMET - TOP i Sloga bez pobjede u gostima

KUPINEC – Igralište u Kupincu

Gledatelja: 50

Sutkinja: Manuela Krušlin (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Matijašec i Horvat (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Žitković(20), 1:1 N. Golojuh(65), 1:2 Sekulić (69), 2:2 Samardžija(90)

KUPINEC: Bolšec, Patljak, M. Golojuh, J. Mravak, N. Golojuh (od 78. Herceg), Samardžija, Všetečka, Matasić, Anić, Popović, D. Mravak

Trener: Mladen Penezić

TOP: Kos, Jukić, Žitković, Kutija, Krnjus, Buden, Tubikanec, Holetić – Kralj, Sekulić, Starčević (od 83. Blagec), Levanić (od 71. Marić)

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Marko Samardžija (Kupinec)

Unatoč vodstvima od 0:1 i 1:2 igrači TOP–a nisu uspjeli napustiti teren u Kupcincu sa sva tri boda u džepu. No, barem su remijem igrači Berislava Gluića prekinuli neugodan niz od 4 uzastopna poraza. Prvi dio je završen minimalnom prednošću momčadi iz Kerestinca zahvaljujući golu Žitkovića, koji je u 20. minuti pogodio s ruba 16 metara. Domaćini su „u igri“ nakon sata igre kada na 1:1 izjednačava Golojuh. Veliku grešku u obrani Kupinca 5 minuta kasnije koristi Sekulić i ponovno vraća svoju momčad u dobitnu poziciju. No, u sučevom dodatku uporni domaćini golom Samardžije ipak ostavljaju svakoj momčadi po bod.

Lomnica - Sloga (O) 1:0 (1:0)

Kljajić presudio Slogi

LOMNICA – Igralište SRC Makuna

Gledatelja: 80

Sudac: Pajvot (Vrbovec)

Pomoćnici: Jukić i Hendak (oba iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 Kljajić(56)

LOMNICA: Budimir, Deverić (od 46. F. Ćurić), Beg, Grgić, Arbanas, Kljajić, J. Ćurić, Hrženjak, M. Ćurić, Štuban, Dijanežević

Trener: Igor Mostarlić

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Prahin, Kovačić (od 54. Holetić), Jež (od 83. Valjak), Kukolja, Masnjak, Marković, Bojić, Sapanjoš, Vučur

Igrač utakmice: Mateo Kljajić (Lomnica)

Minimalnom pobjedom domaćini su osvojili tri boda, a goste iz Orešja ostavili na učinku od samo jedne pobjede iz 6 proljetnih kola. Najbolju priliku iz redova gostiju propustio je Kukolja, dok su domaćini do gola vrijednog tri boda stigli početkom nastavka kada je precizan bio Kljajić.

Nakon 23. kola vodi Croatia (H) sa 46 bodova, druga je Jamnica sa 44, TOP je jedanaesti s 27, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 20 bodova.