BESTOVJE – SC Bestovje

Gledatelja: 50

Sudac: Golub

Pomoćnici: Drkulec i Školjan (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Mišić(14), 2:0 Moštak(28), 3:0 Sviben(45), 4:0 Tolić(50), 5:0 Mišić(55), 6:0 Tolić(82), 7:0 Tolić(85), Šantalab(88), 8:1 Žugec(89)

BESTOVJE: Rebrović, Đurđević, Kapus, Šoštarić (od 55. Kozić), Šantalab, Stanić, Sviben (od 45. Tolić), Moštak, Antunović (od 55. Gržan), Šikić (od 61. Pavlović), Mišić (od 63. Vajić)

Trener: Robert Šoštarić

NOVAKI: Čakanić, Binički, Žugec, Rajh, Janjić, Živko, Čakanić (od 46. Matijević), Žganjer, Borić, Stanec, Mataušić

Igrač utakmice: Robert Tolić (Bestovje)

Uvjerljiva pobjeda Bestovja u susjedskom dvoboju protiv Novaka. Do odmora su izabranici Roberta Šoštarića imali tri gola prednosti, a nastavku s izmjenama domaćini su još i pojačali tempo i popravili gol razliku. U redovima Bestovja najraspucaniji je bio Tolić, kojem je i jedno poluvrijeme bilo dovoljno za hat – trick. Sekundirao mu je Mišić s dva pogotka, dok je utješni gol za Novake postigao Žugec u 89. minuti susreta.

Bregana – Dinamo (O) 1:3 (1:2)

Preokret Okićana

BREGANA – Igralište Grablice

Gledatelja: 100

Sudac: Šantorić (Laduč)

Pomoćnici: Benković i Grgurić

Strijelci: 1:0 F. Škacan(5), 1:1 Tandarić(15), 1:2 Tandarić(45 – 11m), 1:3 Balen(86)

BREGANA: Štibić, Prelec, M. Škacan, Lehpamer (od 46. Štiglić), Runtas (od 37. I. Babojelić), Povh (od 28. D. Babojelić), Stanec, Copić (od 30. Matijaščić), Beloša, F. Škacan, Ovčarić

Trener: Goran Grdinić

DINAMO OKIĆ: Sablić, Jusup, Šoić, Jambrović, Pinturić, Balen, Tandarić, Golubić, Smičiklas, Bašić, Jalšovec (od 88. Drešar)

Trener: Darko Župan

Igrač utakmice: Tomislav Tandarić (Dinamo)

Iako je gol Filipa Škacana iz 5. minute nakon slobodnog udarca ukazivao na nešto dobro po momčad Bregane, i nakon četvrtog proljetnog kola domaćini ostaju samo na jednom remiju uz tri poraza. Gosti iz Okića prezentirali su bolji nogomet i zasluženo slavili. Već u 15. nakon lijepe akcije gosta Tandarić matira Štibića za 1:1. Do odmora opasne akcije se događaju samo pred domaćim vratima i nakon propuštenih prilika (Tandarić neprecizan, Jalšovec u gredu), u 45. minuti ponovno Tandarić (ovoga puta s bijele točke) donosi minimalno vodstvo dinamovcima. U 80. Škacan je u prilici vratiti stvari na početak, ali njegov udarac s kreča odlazi preko vrata Okićana. Gosti kažnjavaju takav promašaj pa ubrzo Balen glavom cementira pobjedu golom za končanih 1:3.

Rakov Potok – Zrinski 3:0 (0:0)

Hat - trick Žlendera

RAKOV POTOK – Igralište SC Rakov Potok

Sutkinja: Marija Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnice: Jelena Kumer (Breganica) i Sanja Petrić (Lug Samoborski)

Strijelci: 1:0 Žlender(77), 2:0 Žlender(80), 3:0 Žlender(85 – 11m)

RAKOV POTOK: Šaplek, Golub (od 87. Josipović), Fabek, Piplica (od 83. Hasanović), Žlender, Jakopec (od 87. Župarić), Jupić, Petriško (od 87. Mikulin), Muhek (od 76. Vonić), Karlović, Fabek

Trener: Robert Blažinović

ZRINSKI: T. Ratešić (od 46. Blažević), D. Ratešić (od 80. D. Vrančić), Zrinjan, Brdarić, T. Vrančić, Šarić, Grgečić, Draclin (od 80. Rapaić), Ištuk, Marić (od 57. Horvat)

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (Rakov Potok)

U posljednjih 15 minuta susreta gosti iz Zrinskog ušli su s 0:0 da bi zatim raspoloženi Žlender s tri gola potopio sve njihove nade u povoljan rezultat. Trostrukom strijelcu posao je bio malo olakšan time što je jednom mrežu Ratešića pogodio s bijele točke, no i ovako bez dvojbe mu pripada epitet igrača susreta.

Nakon 19. kola vodi Dinamo (J) sa 46 bodova, druga je Sava (D) s 37, Bestovje je osmo s 30, Bregana je jedanaesta s 21 bodom, Zrinski je dvanaesti s 20, dok su Novaki na trinaestom mjestu s 19 bodova.

Veteransko prvenstvo Hrvatske

STOLNI TENIS - Ivana Medvedović druga i treća

U dvorani LifeClass terme Sv. Martin na Muri odigrano je 8. travnja Veteransko prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu.

Samoborka Ivana Medvedović je u kategoriji veteranki u pojedinačnoj kategoriji osvojila treće mjesto, a u kategoriji parova, zajedno sa Sandom Vidović, drugo mjesto.