Potop u Zdencima

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: M. Golub

Pomoćnici: T. Golub i Drkulec (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Šekrst(10 – 11m), 2:0 Merkl(49), 2:1 Đurić(53), 3:1 A. Horvat(56), 4:1 Papić(58), 5:1 Lučić(75), 6:1 Lučić(83), 7:1 F. Ladan(86)

VATROGASAC ZDENCI: Sverić, Miletić, A. Ladan, Ostojić (od 46. Merkl), Miholić, Papić, Šekrst, D. Horvat, A. Horvat (od 64. Karačić), F. Ladan, Lučić

Trener: Ante Ćorak

TOP: Kos, Krnjus, Jukić (od 82. Manić), Kutija (od 62. Žarković), Buden (od 74. Žitković), Tubikanec, Starčević, Sekulić, Pipić (od 69. Holetić), Levanić (od 46. Stanić), Đurić

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Filip Lučić (Vatrogasac)

Rezultatski potop momčadi TOP–a na gostovanju u Zdencima. Nakon ujednačenog prvog dijela, u drugih 45 minuta ekipa trenera Berislava Gluića potpuno je nadigrana od domaćina koji uvjerljivo slavi rezultatom 7:1. Na predah nakon prvih 45 minuta domaćini su otišli s tek minimalnih 1:0 i to zahvaljujući udarcu s bijele točke koji je realizirao Šekrst nakon što je u 10. minuti vratar Kos u prodoru zaustavio natrčalog Horvata. U 49. Mekrl iz „slobodnjaka“ pogađa za 2:0, a malu nadu u povoljan rezultat gostima donosi Đurić golom četiri minute kasnije. No, nakon toga raspad u obrani gosta rezultira s pet primljenih pogodaka i uz najuvjerljiviji prvenstveni poraz ove sezone.

Croatia (H) - Sloga (O) 2:0 (1:0)

Dotukao ih Fluka

HRASTJE – Igralište Croatie

Sudac: Čužić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Fluka(40), 2:0 Fluka(84)

CROATIA HRASTJE: Pintar, Crneković (od 83. Bošnjak), Gotal, M. Antolković (od 53. Zmazek), Oroz, Stojanović, Mahnet, K. Antolković, Fluka, Bičak, Mrazović)

Trener: Mario Rac

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Jović, Prahin, Franjičević, Jež (od 71. Holetić), Kukolja, Masnjak, Marković, Bojić, Vučur (od 88. Kovačić)

Igrač utakmice: Ivan Fluka (Croatia)

Kao i u prošlom kolu, opet je momčadi iz našeg područja presudio Ivan Fluka koji je svojoj momčadi s dva pogotka donio preuzimanje liderske pozicije od dosad vodeće Jamnice. U 40. minuti napadač Croatie je presjekao povratnu loptu gostujuće obrane i matirao Gudževića za 1:0. Bunker gostiju iz Orešja Fluka je još jednom otključao u 84. i tako donio miran završetak susreta u Hrastju.

Nakon 21. kola vodi Croatia (H) s 42 boda, druga je Jamnica sa 40, TOP je jedanaesti s 26, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 20 bodova.