14.03.2017.

Međužupanijska nogometna liga središte – 17. kolo Sava – Radoboj 3:1 (1:0)

NOGOMET - Na krilima Trgovčevića

Međužupanijska nogometna liga središte – 17. kolo
Sava – Radoboj 3:1 (1:0)

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Gledatelja 150

Sudac: Jakovac (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Novoselec(45), 2:0 Trgovčević(70), 2:1 Cigula(73 – 11m), 3:1 Trgovčević(89)

SAVA STRMEC: Šimić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Trgovčević (od 90. Cvetković), Halužan, Maruna (od 87. Župančić), Kostanjski, Ivanović (od 57. Kovačko), Mihelčić (od 71. Šarić), Gavran (od 90. Ovčariček)

Trener: Davor Orsag

RADOBOJ: Slivnjak, Malarić, Antolić, Zaplatić, Sinković, Krkalo (od 63. Kralj), Cigula, Korenić, Leljak (od 46. Vutem), Smrečki, Leško

Trener: Miroslav Vuksanić

Crveni karton: Antolić (88)

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

Važna pobjeda za momčad Save izborena je u dvoboju s pretposljednjim Radobojem, a usput su izabranici Davora Orsaga s nova tri boda u potpunosti ulovili vezu sa sredinom tablice. Prvi dio je protekao u dosta rastrganoj igri, bez previše prilika, ali s jednim postignutim golom. Kada su već svi očekivali odlazak na odmor s „nulom“, nakon kornera pred gostujućim vratima najbolje reagira Novoselec i sprema loptu iza leđa Slivnjaka. Drugi dio puno sadržajniji, pogotovo njegova druga polovica. U 70. Trgovčević nabacuje s boka, vratar gostiju krivo procjenjuje let lopte pa domaći navijači slave 2:0 vodstvo svog kluba. Tri minute kasnije iz opravdano dosuđenog jedanaesterca Cigula vraća neizvjesnost u meč, no u smiraj susreta još jednom Trgovčević (ovoga puta iz slobodnog udarca) pogađa mrežu Radoboja za sigurnu pobjedu ekipe iz Strmca.

M.M.

Nakon 15. kola vodi Udarnik s 43 boda, drugo je Špansko s 35, dok je Sava na desetom mjestu s 23 boda.

 
14.03.2017.

14. Kup Domenice - Sveta Nedelja, 11. ožujka

KYOKUSHIN - Tomislav Božić najuspješniji natjecatelj

Ovogodišnji Kup Domenice okupio je 280 natjecatelja iz 40 klubova iz 13 zemalja: Italije, Slovenije, Austrije, Švicarske, Mađarske, Poljske, Danske, Nizozemske, Ukrajine, Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine te Hrvatske.

Nakon svečanog otvaranja, 78 natjecatelja nastupilo je u katama, odnosno zadanim formama u 8 kategorija na 3 tatamija, a nakon toga 220 natjecatelja u 31 kategoriji na 4 tatamija nastupilo je u kumiteu, odnosno borbama, i to po pravilima polu kontakta sa zaštitnom opremom za djecu i juniore te punog kontakta bez zaštitne opreme za seniore.

Generalni pokrovitelj turnira bila je Zagrebačka županija i župan Stjepan Kožić, a pokrovitelji turnira bili su Grad Sveta Nedelja, Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije, Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije, Sportska zajednica grada Svete Nedelje, turističke zajednice Zagrebačke županije i Svete Nedelje te Olival d.o.o., Bieresdorf d.o.o., AWT d.o.o., Jamnica d.d., Insako d.o.o., Auspuh Lastovčić d.o.o., OPG Bistrički i Caffe bar Domenica.

Medijski pokrovitelji turnira bili su: Nova svetonedeljska panorama, Svetonedeljski list, Glasnik SSN, Radio SVN, Radio Samobor te Naj sport portal.

Turnir je otvorio Mario Vlahović, izaslanik župana Kožića i potpredsjednik Skupštine Zagrebačke županije, a nazočnima se ispred Grada Svete Nedelje obratio gradonačelnik Drago Prahin.

Svečanom otvaranju nazočila su oba zamjenika gradonačelnika, Damir Halužan i Ivica Pavlić, te predsjednik Gradskog vijeća Svete Nedelje Dragutin Vinovrški Pentek.

Među uzvanicima bili su i Jasminka Mataušić i Krunoslav Markovinović, svetonedeljski vijećnici u Skupštini Zagrebačke županije, te ravnateljica OŠ Sveta Nedelja Anica Magdalenić i direktor SVENKOM-a Dalibor Jakopec.

Otvaranju turnira nazočio je i prof.dr.sc. Hrvoje Sertić, voditelj katedre borilačkih sportova Kineziološkog fakulteta u Zagrebu.

Ispred Sportske zajednice grada Svete Nedelje otvaranju su nazočili predsjednik Zoran Žitković, oba potpredsjednika, Dubravko Šeketa i Nenad Herceg, te tajnica Kristina Burić Turina, dok je ispred Nadzornog odbora SZGSN-a otvaranju nazočio predsjednik Drago Skledar. Među uzvanicima bio je i Marijan Jurić, predsjednik Sportskog saveza Svete Nedelje od osnutka 1999. pa do 2009. te predsjednik Zajednice sportskih udruga i saveza Zagrebačke županije od 2007. do 2011.

Otvaranje turnira svojim su nastupom uveličale Svetonedeljske mažoretkinje.

Od svetonedeljskih i samoborskih klubova nastupili su: DIV Bregana, Feniks Rude, Focus Strmec, Fortis Samobor, Mas. Oyama Strmec, TNT Samobor te domaćin Domenica Sveta Nedelja.

S osvojena dva visoka odličja i u katama i u borbama, najuspješniji natjecatelj bio je Tomislav Božić iz samoborskog Fortisa osvojivši zlato u borbama u kategoriji starijih juniora +75 kg te srebro u katama u kategoriji juniora.

Kompletne rezultate turnira pogledajte u nastavku, a više o turniru saznajte na www.karate-kyokushinkai.hr i na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.

Vladimir Sekelj

Rezultati

KATE

1. Limači: dječaci 2010. do 2007. godište

1. mjesto: Armand Balogh, Mađarska

2. mjesto: Zsolt Vereb, Mađarska

3. mjesto: Vilmos Eiben, Mađarska

4. mjesto: Gábo Pongrác, Mađarska

2. Limačice: djevojčice 2010. do 2007. godište

1. mjesto: Kinga Leskó, Mađarska

2. mjesto: Jázmin Reichert, Mađarska

3. mjesto: Dominika Szél, Mađarska

4. mjesto: Laura Prša, Mas. Oyama Strmec

3. Kadeti: dječaci 2006. do 2003. godište

1. mjesto: Vuk Lalić, Srbija

2. mjesto: Petar Nestorov, Makedonija

3. mjesto: Goktug Mercan, Danska

4. mjesto: Đorđe Rađen, Srbija

4. Kadetkinje: djevojčice 2006. do 2003. godište

1. mjesto: Adrienn Besenyei, Mađarska

2. mjesto: Panna Fekete, Mađarska

3. mjesto: Lara Fábián, Mađarska

4. mjesto: Martina Ratković, Croatia Sisak

5. Juniori: mladići 2002. do 1999. godište

1. mjesto: Viktor Juszku, Mađarska

2. mjesto: Tomislav Božić, Fortis Samobor

3. mjesto: Jeppe Frimann, Danska

4. mjesto: Mateo Raič, Domenica Sveta Nedelja

6. Juniorke: djevojke 2002. do 1999. godište

1. mjesto: Anita Bodó, Mađarska

2. mjesto: Klaudia Szabó, Mađarska

3. mjesto: Sherilyn van Damme, Nizozemska

4. mjesto: Gabriela Suša, Fortis Samobor

7. Seniori: muškarci 1998. godište i stariji

1. mjesto: Attila Tóth, Mađarska

2. mjesto: Luka Sekelj, Fortis Samobor

3. mjesto: András Suskó, Mađarska

4. mjesto: Bence Zsiga, Mađarska

8. Seniorke: žene 1998. godište i starije

1. mjesto: Ildikó Gyarmati, Mađarska

2. mjesto: Ema Pollak, Fight team Zagreb

3. mjesto: Eszter Bánszki, Mađarska

4. mjesto: Erika Bánszki, Mađarska

KUMITE

1. Mlađi limači: rođeni 2010./2009. -30kg

1. mjesto: Ádám Boros, Mađarska

2. mjesto: Mihailo Tešić, BiH

3. mjesto: Luka Hasanagić, Feniks Rude

4. mjesto: Zalán Benedek, Mađarska

2. Mlađe limačice: rođene 2010./2009. -30kg

1. mjesto: Lana Milošević, Srbija

2. mjesto: Lana Marić, Fortis Samobor

3. mjesto: Ema Delaš, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Beti Tucman, Budo Ryu Zaprešić

3. Stariji limači: rođeni 2008./2007. -35kg

1. mjesto: Jakov Kosanović, Mladost Suhopolje

2. mjesto: Roko Lehpamer, Feniks Rude

3. mjesto: Nikola Vujanović, Bregana DIV Bregana

4. mjesto: Zsombor Sas, Mađarska

4. Stariji limači: rođeni 2008./2007. -45kg

1. mjesto: Ognjen Garić, BiH

2. mjesto: Alessandro Balboni, Italija

3. mjesto: Radovan Borovčanin, BiH

4. mjesto: Jakov Bošnjak, Focus Strmec

5. Stariji limači: rođeni 2008./2007. +45kg

1. mjesto: Csaba Balogh, Mađarska

2. mjesto: Filip Noršić, Bregana DIV Bregana

3. mjesto: Kevin Qoku, Italija

4. mjesto: Christian Di Nardi, Italija

6. Starije limačice: rođene 2008./2007. -30kg

1. mjesto: Julia Pobideł, Poljska

2. mjesto: Kinga Leskó, Mađarska

3. mjesto: Dunja Garić, BiH

4. mjesto: Antonia Bencalić, Bregana DIV Bregana

7. Starije limačice: rođene 2008./2007. -40kg

1. mjesto: Lea Pongrac, Budo Ryu Zaprešić

2. mjesto: Sofija Kašanski, BiH

3. mjesto: Elena Ladović, Mladost Suhopolje

8. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. -40kg

1. mjesto: Erik Cvetković, Focus Strmec

2. mjesto: Matic Potočnik, Slovenija

3. mjesto: Vito Hrs, Bregana DIV Bregana

4. mjesto: Alen Ćosić, Domenica Sveta Nedelja

9. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. -50kg

1. mjesto: Gordan Antić, BiH

2. mjesto: Darijo Meštrović, Mladost Suhopolje

3. mjesto: Mihael Basa, Bregana DIV Bregana

4. mjesto: Bruno Pavletić, Domenica Sveta Nedelja

10. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. +50kg

1. mjesto: Roko Aralica, Croatia Sisak

2. mjesto: Paulo Hegeduš, Budo Ryu Zaprešić

3. mjesto: Florian Vizjak, TNT Samobor

4. mjesto: Borna Flegar, Budo Ryu Zaprešić

11. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. -35kg

1. mjesto: Mila Mihajlović, Srbija

2. mjesto: Vivien Mile, Mađarska

3. mjesto: Mia Čakanić, Domenica Sveta Nedelja

12. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. -45kg

1. mjesto: Laura Csivincsik, Mađarska

2. mjesto: Usrzulla Rogosz, Poljska

3. mjesto: Erin Križančić, Budo Ryu Zaprešić

4. mjesto: Zoja Zara Sadiković, Slovenija

13. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. +45kg

1. mjesto: Ela Robeli, Budo Ryu Zaprešić

2. mjesto: Lucija Hasanagić, Feniks Rude

3. mjesto: Tomislava Petkovic, Srbija

14. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. -50kg

1. mjesto: Alex Khirer, Mađarska

2. mjesto: Levente Magyar, Mađarska

3. mjesto: Róbert Klug, Mađarska

4. mjesto: Oleksii Krasylnikov, Ukrajina

15. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. -60kg

1. mjesto: László Kalocsai, Mađarska

2. mjesto: Leon Petrić, Bregana DIV Bregana

3. mjesto: Matej Blažanović, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Noel Fonyódi, Mađarska

16. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. +60kg

1. mjesto: Nikita Ostapets, Ukrajina

2. mjesto: Tamás Szőke, Mađarska

3. mjesto: Gergely Gyovai, Mađarska

17. Starije kadetkinje: rođene 2004./2003. -50kg

1. mjesto: Lea Bišćan, Bregana DIV Bregana

2. mjesto: Anastasia Jovičić, BiH

3. mjesto: Adrienn Besenyei, Mađarska

4. mjesto: Lana Brajdić, Domenica Sveta Nedelja

18. Starije kadetkinje: rođene 2004./2003. +50kg

1. mjesto: Anastasiia Nesterenko, Ukrajina

2. mjesto: Martina Ratković, Croatia Sisak

3. mjesto: Klara Prpić, Croatia Sisak

4. mjesto: Kamila Nalberska, Poljska

19. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. -60kg

1. mjesto: Bence Szabó, Mađarska

2. mjesto: Goran Stanišić, BiH

3. mjesto: Filip Šiljković, Srbija

4. mjesto: Mitar Majstorović, BiH

20. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. -70kg

1. mjesto: Zalán Turcsányi, Mađarska

2. mjesto: Juraj Štajcer, Bregana DIV Bregana

3. mjesto: Tin Pentek, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Borna Polanšćak, Domenica Sveta Nedelja

21. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. +70kg

1. mjesto: Krzysztof Nadolinski, Poljska

2. mjesto: Dominik Stanić, Fortis Samobor

3. mjesto: Lazar Milošević, Srbija

4. mjesto: Marko Kovač, Mas. Oyama Strmec

22. Mlađe juniorke: rođene 2002./2001. -55kg

1. mjesto: Anđela Lalić, Srbija

2. mjesto: Gabriela Suša, Fortis Samobor

3. mjesto: Maja Vrančić, Fortis Samobor

4. mjesto: Marija Bursać, BiH

23. Mlađe juniorke: rođene 2002./2001. +55kg

1. mjesto: Sherilyn van Damme, Nizozemska

2. mjesto: Jelena Jovanović, Srbija

3. mjesto: Zuzanna Lampart, Poljska

4. mjesto: Petra Incze, Mađarska

24. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. -65kg

1. mjesto: József Árvai, Mađarska

2. mjesto: Jeppe Frimann, Danska

3. mjesto: Mateo Raič, Domenica Sveta Nedelja

4. mjesto: Marcus Hansen, Danska

25. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. -75kg

1. mjesto: Ábel Búza, Mađarska

2. mjesto: Keusch Raoul, Švicarska

3. mjesto: Josip Vrančić, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Dejan Simić, BiH

26. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. +75kg

1. mjesto: Tomislav Božić, Fortis Samobor

2. mjesto: Luka Hećimović, Mladost Suhopolje

3. mjesto: Botond Kováts, Mađarska

27. Stariji juniorke: rođene 2000./1999. +60kg

1. mjesto: Dóra Velmovszki, Mađarska

2. mjesto: Csenge Tóth, Mađarska

3. mjesto: Boglárka Bíró, Mađarska

4. mjesto: Frederikke Kristensen, Danska

28. Mlađi seniori: rođeni 2008./1997. -70kg

1. mjesto: Zsolt Láng, Mađarska

2. mjesto: Schönenberger Robel, Švicarska

3. mjesto: Csaba Lenhardt, Mađarska

4. mjesto: Goran Kostić, BiH

29. Seniori: rođeni 1996. i ranije -80kg

1. mjesto: Tamás Rétfalvi, Mađarska

2. mjesto: Stahel Florian, Švicarska

3. mjesto: Erik Szólya, Mađarska

4. mjesto: Dejan Obranić, TNT Samobor

30. Seniori: rođeni 1996. i ranije +80kg

1. mjesto: Lebo Emanuel, Austrija

2. mjesto: Krunoslav Zlodi, Focus Strmec

3. mjesto: Giacomo Vianello, Italija

4. mjesto: Attila Benedek, Mađarska

31. Seniorke: rođene 1996. i ranije -65kg

1. mjesto: Lilla Herczeg, Mađarska

2. mjesto: Annamaria Géczi, Mađarska

3. mjesto: Pecinka Alexandra, Austrija

4. mjesto: Muntwyler Simone, Švicarska

 

Međužupanijska nogometna liga središte – 17. kolo Sava – Radoboj 3:1 (1:0)

14. Kup Domenice - Sveta Nedelja, 11. ožujka

Arhiva 2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002