14.03.2017.

Međužupanijska nogometna liga središte – 17. kolo Sava – Radoboj 3:1 (1:0)

NOGOMET - Na krilima Trgovčevića

Međužupanijska nogometna liga središte – 17. kolo
Sava – Radoboj 3:1 (1:0)

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Gledatelja 150

Sudac: Jakovac (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Novoselec(45), 2:0 Trgovčević(70), 2:1 Cigula(73 – 11m), 3:1 Trgovčević(89)

SAVA STRMEC: Šimić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Trgovčević (od 90. Cvetković), Halužan, Maruna (od 87. Župančić), Kostanjski, Ivanović (od 57. Kovačko), Mihelčić (od 71. Šarić), Gavran (od 90. Ovčariček)

Trener: Davor Orsag

RADOBOJ: Slivnjak, Malarić, Antolić, Zaplatić, Sinković, Krkalo (od 63. Kralj), Cigula, Korenić, Leljak (od 46. Vutem), Smrečki, Leško

Trener: Miroslav Vuksanić

Crveni karton: Antolić (88)

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

Važna pobjeda za momčad Save izborena je u dvoboju s pretposljednjim Radobojem, a usput su izabranici Davora Orsaga s nova tri boda u potpunosti ulovili vezu sa sredinom tablice. Prvi dio je protekao u dosta rastrganoj igri, bez previše prilika, ali s jednim postignutim golom. Kada su već svi očekivali odlazak na odmor s „nulom“, nakon kornera pred gostujućim vratima najbolje reagira Novoselec i sprema loptu iza leđa Slivnjaka. Drugi dio puno sadržajniji, pogotovo njegova druga polovica. U 70. Trgovčević nabacuje s boka, vratar gostiju krivo procjenjuje let lopte pa domaći navijači slave 2:0 vodstvo svog kluba. Tri minute kasnije iz opravdano dosuđenog jedanaesterca Cigula vraća neizvjesnost u meč, no u smiraj susreta još jednom Trgovčević (ovoga puta iz slobodnog udarca) pogađa mrežu Radoboja za sigurnu pobjedu ekipe iz Strmca.

M.M.

Nakon 15. kola vodi Udarnik s 43 boda, drugo je Špansko s 35, dok je Sava na desetom mjestu s 23 boda.

 
14.03.2017.

14. Kup Domenice - Sveta Nedelja, 11. ožujka

KYOKUSHIN - Tomislav Božić najuspješniji natjecatelj

Ovogodišnji Kup Domenice okupio je 280 natjecatelja iz 40 klubova iz 13 zemalja: Italije, Slovenije, Austrije, Švicarske, Mađarske, Poljske, Danske, Nizozemske, Ukrajine, Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine te Hrvatske.

Nakon svečanog otvaranja, 78 natjecatelja nastupilo je u katama, odnosno zadanim formama u 8 kategorija na 3 tatamija, a nakon toga 220 natjecatelja u 31 kategoriji na 4 tatamija nastupilo je u kumiteu, odnosno borbama, i to po pravilima polu kontakta sa zaštitnom opremom za djecu i juniore te punog kontakta bez zaštitne opreme za seniore.

Generalni pokrovitelj turnira bila je Zagrebačka županija i župan Stjepan Kožić, a pokrovitelji turnira bili su Grad Sveta Nedelja, Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije, Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije, Sportska zajednica grada Svete Nedelje, turističke zajednice Zagrebačke županije i Svete Nedelje te Olival d.o.o., Bieresdorf d.o.o., AWT d.o.o., Jamnica d.d., Insako d.o.o., Auspuh Lastovčić d.o.o., OPG Bistrički i Caffe bar Domenica.

Medijski pokrovitelji turnira bili su: Nova svetonedeljska panorama, Svetonedeljski list, Glasnik SSN, Radio SVN, Radio Samobor te Naj sport portal.

Turnir je otvorio Mario Vlahović, izaslanik župana Kožića i potpredsjednik Skupštine Zagrebačke županije, a nazočnima se ispred Grada Svete Nedelje obratio gradonačelnik Drago Prahin.

Svečanom otvaranju nazočila su oba zamjenika gradonačelnika, Damir Halužan i Ivica Pavlić, te predsjednik Gradskog vijeća Svete Nedelje Dragutin Vinovrški Pentek.

Među uzvanicima bili su i Jasminka Mataušić i Krunoslav Markovinović, svetonedeljski vijećnici u Skupštini Zagrebačke županije, te ravnateljica OŠ Sveta Nedelja Anica Magdalenić i direktor SVENKOM-a Dalibor Jakopec.

Otvaranju turnira nazočio je i prof.dr.sc. Hrvoje Sertić, voditelj katedre borilačkih sportova Kineziološkog fakulteta u Zagrebu.

Ispred Sportske zajednice grada Svete Nedelje otvaranju su nazočili predsjednik Zoran Žitković, oba potpredsjednika, Dubravko Šeketa i Nenad Herceg, te tajnica Kristina Burić Turina, dok je ispred Nadzornog odbora SZGSN-a otvaranju nazočio predsjednik Drago Skledar. Među uzvanicima bio je i Marijan Jurić, predsjednik Sportskog saveza Svete Nedelje od osnutka 1999. pa do 2009. te predsjednik Zajednice sportskih udruga i saveza Zagrebačke županije od 2007. do 2011.

Otvaranje turnira svojim su nastupom uveličale Svetonedeljske mažoretkinje.

Od svetonedeljskih i samoborskih klubova nastupili su: DIV Bregana, Feniks Rude, Focus Strmec, Fortis Samobor, Mas. Oyama Strmec, TNT Samobor te domaćin Domenica Sveta Nedelja.

S osvojena dva visoka odličja i u katama i u borbama, najuspješniji natjecatelj bio je Tomislav Božić iz samoborskog Fortisa osvojivši zlato u borbama u kategoriji starijih juniora +75 kg te srebro u katama u kategoriji juniora.

Kompletne rezultate turnira pogledajte u nastavku, a više o turniru saznajte na www.karate-kyokushinkai.hr i na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.

Vladimir Sekelj

Rezultati

KATE

1. Limači: dječaci 2010. do 2007. godište

1. mjesto: Armand Balogh, Mađarska

2. mjesto: Zsolt Vereb, Mađarska

3. mjesto: Vilmos Eiben, Mađarska

4. mjesto: Gábo Pongrác, Mađarska

2. Limačice: djevojčice 2010. do 2007. godište

1. mjesto: Kinga Leskó, Mađarska

2. mjesto: Jázmin Reichert, Mađarska

3. mjesto: Dominika Szél, Mađarska

4. mjesto: Laura Prša, Mas. Oyama Strmec

3. Kadeti: dječaci 2006. do 2003. godište

1. mjesto: Vuk Lalić, Srbija

2. mjesto: Petar Nestorov, Makedonija

3. mjesto: Goktug Mercan, Danska

4. mjesto: Đorđe Rađen, Srbija

4. Kadetkinje: djevojčice 2006. do 2003. godište

1. mjesto: Adrienn Besenyei, Mađarska

2. mjesto: Panna Fekete, Mađarska

3. mjesto: Lara Fábián, Mađarska

4. mjesto: Martina Ratković, Croatia Sisak

5. Juniori: mladići 2002. do 1999. godište

1. mjesto: Viktor Juszku, Mađarska

2. mjesto: Tomislav Božić, Fortis Samobor

3. mjesto: Jeppe Frimann, Danska

4. mjesto: Mateo Raič, Domenica Sveta Nedelja

6. Juniorke: djevojke 2002. do 1999. godište

1. mjesto: Anita Bodó, Mađarska

2. mjesto: Klaudia Szabó, Mađarska

3. mjesto: Sherilyn van Damme, Nizozemska

4. mjesto: Gabriela Suša, Fortis Samobor

7. Seniori: muškarci 1998. godište i stariji

1. mjesto: Attila Tóth, Mađarska

2. mjesto: Luka Sekelj, Fortis Samobor

3. mjesto: András Suskó, Mađarska

4. mjesto: Bence Zsiga, Mađarska

8. Seniorke: žene 1998. godište i starije

1. mjesto: Ildikó Gyarmati, Mađarska

2. mjesto: Ema Pollak, Fight team Zagreb

3. mjesto: Eszter Bánszki, Mađarska

4. mjesto: Erika Bánszki, Mađarska

KUMITE

1. Mlađi limači: rođeni 2010./2009. -30kg

1. mjesto: Ádám Boros, Mađarska

2. mjesto: Mihailo Tešić, BiH

3. mjesto: Luka Hasanagić, Feniks Rude

4. mjesto: Zalán Benedek, Mađarska

2. Mlađe limačice: rođene 2010./2009. -30kg

1. mjesto: Lana Milošević, Srbija

2. mjesto: Lana Marić, Fortis Samobor

3. mjesto: Ema Delaš, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Beti Tucman, Budo Ryu Zaprešić

3. Stariji limači: rođeni 2008./2007. -35kg

1. mjesto: Jakov Kosanović, Mladost Suhopolje

2. mjesto: Roko Lehpamer, Feniks Rude

3. mjesto: Nikola Vujanović, Bregana DIV Bregana

4. mjesto: Zsombor Sas, Mađarska

4. Stariji limači: rođeni 2008./2007. -45kg

1. mjesto: Ognjen Garić, BiH

2. mjesto: Alessandro Balboni, Italija

3. mjesto: Radovan Borovčanin, BiH

4. mjesto: Jakov Bošnjak, Focus Strmec

5. Stariji limači: rođeni 2008./2007. +45kg

1. mjesto: Csaba Balogh, Mađarska

2. mjesto: Filip Noršić, Bregana DIV Bregana

3. mjesto: Kevin Qoku, Italija

4. mjesto: Christian Di Nardi, Italija

6. Starije limačice: rođene 2008./2007. -30kg

1. mjesto: Julia Pobideł, Poljska

2. mjesto: Kinga Leskó, Mađarska

3. mjesto: Dunja Garić, BiH

4. mjesto: Antonia Bencalić, Bregana DIV Bregana

7. Starije limačice: rođene 2008./2007. -40kg

1. mjesto: Lea Pongrac, Budo Ryu Zaprešić

2. mjesto: Sofija Kašanski, BiH

3. mjesto: Elena Ladović, Mladost Suhopolje

8. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. -40kg

1. mjesto: Erik Cvetković, Focus Strmec

2. mjesto: Matic Potočnik, Slovenija

3. mjesto: Vito Hrs, Bregana DIV Bregana

4. mjesto: Alen Ćosić, Domenica Sveta Nedelja

9. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. -50kg

1. mjesto: Gordan Antić, BiH

2. mjesto: Darijo Meštrović, Mladost Suhopolje

3. mjesto: Mihael Basa, Bregana DIV Bregana

4. mjesto: Bruno Pavletić, Domenica Sveta Nedelja

10. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. +50kg

1. mjesto: Roko Aralica, Croatia Sisak

2. mjesto: Paulo Hegeduš, Budo Ryu Zaprešić

3. mjesto: Florian Vizjak, TNT Samobor

4. mjesto: Borna Flegar, Budo Ryu Zaprešić

11. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. -35kg

1. mjesto: Mila Mihajlović, Srbija

2. mjesto: Vivien Mile, Mađarska

3. mjesto: Mia Čakanić, Domenica Sveta Nedelja

12. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. -45kg

1. mjesto: Laura Csivincsik, Mađarska

2. mjesto: Usrzulla Rogosz, Poljska

3. mjesto: Erin Križančić, Budo Ryu Zaprešić

4. mjesto: Zoja Zara Sadiković, Slovenija

13. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. +45kg

1. mjesto: Ela Robeli, Budo Ryu Zaprešić

2. mjesto: Lucija Hasanagić, Feniks Rude

3. mjesto: Tomislava Petkovic, Srbija

14. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. -50kg

1. mjesto: Alex Khirer, Mađarska

2. mjesto: Levente Magyar, Mađarska

3. mjesto: Róbert Klug, Mađarska

4. mjesto: Oleksii Krasylnikov, Ukrajina

15. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. -60kg

1. mjesto: László Kalocsai, Mađarska

2. mjesto: Leon Petrić, Bregana DIV Bregana

3. mjesto: Matej Blažanović, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Noel Fonyódi, Mađarska

16. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. +60kg

1. mjesto: Nikita Ostapets, Ukrajina

2. mjesto: Tamás Szőke, Mađarska

3. mjesto: Gergely Gyovai, Mađarska

17. Starije kadetkinje: rođene 2004./2003. -50kg

1. mjesto: Lea Bišćan, Bregana DIV Bregana

2. mjesto: Anastasia Jovičić, BiH

3. mjesto: Adrienn Besenyei, Mađarska

4. mjesto: Lana Brajdić, Domenica Sveta Nedelja

18. Starije kadetkinje: rođene 2004./2003. +50kg

1. mjesto: Anastasiia Nesterenko, Ukrajina

2. mjesto: Martina Ratković, Croatia Sisak

3. mjesto: Klara Prpić, Croatia Sisak

4. mjesto: Kamila Nalberska, Poljska

19. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. -60kg

1. mjesto: Bence Szabó, Mađarska

2. mjesto: Goran Stanišić, BiH

3. mjesto: Filip Šiljković, Srbija

4. mjesto: Mitar Majstorović, BiH

20. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. -70kg

1. mjesto: Zalán Turcsányi, Mađarska

2. mjesto: Juraj Štajcer, Bregana DIV Bregana

3. mjesto: Tin Pentek, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Borna Polanšćak, Domenica Sveta Nedelja

21. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. +70kg

1. mjesto: Krzysztof Nadolinski, Poljska

2. mjesto: Dominik Stanić, Fortis Samobor

3. mjesto: Lazar Milošević, Srbija

4. mjesto: Marko Kovač, Mas. Oyama Strmec

22. Mlađe juniorke: rođene 2002./2001. -55kg

1. mjesto: Anđela Lalić, Srbija

2. mjesto: Gabriela Suša, Fortis Samobor

3. mjesto: Maja Vrančić, Fortis Samobor

4. mjesto: Marija Bursać, BiH

23. Mlađe juniorke: rođene 2002./2001. +55kg

1. mjesto: Sherilyn van Damme, Nizozemska

2. mjesto: Jelena Jovanović, Srbija

3. mjesto: Zuzanna Lampart, Poljska

4. mjesto: Petra Incze, Mađarska

24. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. -65kg

1. mjesto: József Árvai, Mađarska

2. mjesto: Jeppe Frimann, Danska

3. mjesto: Mateo Raič, Domenica Sveta Nedelja

4. mjesto: Marcus Hansen, Danska

25. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. -75kg

1. mjesto: Ábel Búza, Mađarska

2. mjesto: Keusch Raoul, Švicarska

3. mjesto: Josip Vrančić, Mas. Oyama Strmec

4. mjesto: Dejan Simić, BiH

26. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. +75kg

1. mjesto: Tomislav Božić, Fortis Samobor

2. mjesto: Luka Hećimović, Mladost Suhopolje

3. mjesto: Botond Kováts, Mađarska

27. Stariji juniorke: rođene 2000./1999. +60kg

1. mjesto: Dóra Velmovszki, Mađarska

2. mjesto: Csenge Tóth, Mađarska

3. mjesto: Boglárka Bíró, Mađarska

4. mjesto: Frederikke Kristensen, Danska

28. Mlađi seniori: rođeni 2008./1997. -70kg

1. mjesto: Zsolt Láng, Mađarska

2. mjesto: Schönenberger Robel, Švicarska

3. mjesto: Csaba Lenhardt, Mađarska

4. mjesto: Goran Kostić, BiH

29. Seniori: rođeni 1996. i ranije -80kg

1. mjesto: Tamás Rétfalvi, Mađarska

2. mjesto: Stahel Florian, Švicarska

3. mjesto: Erik Szólya, Mađarska

4. mjesto: Dejan Obranić, TNT Samobor

30. Seniori: rođeni 1996. i ranije +80kg

1. mjesto: Lebo Emanuel, Austrija

2. mjesto: Krunoslav Zlodi, Focus Strmec

3. mjesto: Giacomo Vianello, Italija

4. mjesto: Attila Benedek, Mađarska

31. Seniorke: rođene 1996. i ranije -65kg

1. mjesto: Lilla Herczeg, Mađarska

2. mjesto: Annamaria Géczi, Mađarska

3. mjesto: Pecinka Alexandra, Austrija

4. mjesto: Muntwyler Simone, Švicarska

 

Međužupanijska nogometna liga središte – 17. kolo Sava – Radoboj 3:1 (1:0)

14. Kup Domenice - Sveta Nedelja, 11. ožujka

Arhiva 2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

pour cette édition, chrome suédois industries un motif de camouflage et superposition de m90 géométrique avec une pluie camouflage pour qui incorpore une bille de verre spécial finir qui reflete la lumiere jusqu'a 100 metres.au cours de la journée, ces sacs semblent etre couverts dans la nuit et m90 acom et géométriques # 8212;Adidas Yeezy Boost 350 V2 sous une lumiere & # 8212;ADIDAS ULTRA BOOST SNS ils refletent la superposition de pluie camouflage créé.ADIDAS CAMPUSdéveloppé en quantités limitées,ADIDAS SPRINGBLADE DRIVE 2 victor,NIKE AIR FORCE 1 07 HIGH citoyen et chrome sont maintenant disponibles au barrage de sacs avec des prix de 95 $us.ADIDAS YEEZY BOOST 550la top model kate moss a une nouvelle fois devant l'objectif de terry richardson.ADIDAS ORIGINALS PRIDE PACKsemblable a son récent travail avec supreme, le modele est de fumer une cigarette pendant qu'elle tire avec le photographe de new york.il y a quelque chose a propos de kate moss.elle a besoin d'une cigarette et ça les rend plus sexy avec son look que la plupart des autres des le début.vérifiez la tige apres le saut.notre dernier highsnobiety révélateur est l'un de nos préférés, venant de gens bien baignade a stussy et un singe!ADIDAS ACE 16.3 TFnous avons trois prix disponibles pour les trois gagnants de la vendu stussy x bape collaboration.ADIDAS STAN SMITH M SCHUHEvoici les éléments qui pourraient etre gagné:entrée: suivez @ highsnobiety et @ stussy sur twitter et tweet le texte suivant:suivez @ highsnobiety & # 038; @ stussy & # 038; rt ce message pour gagner un stussy x bape les experts!# increasethetweets : quiconque porte ou le bape dans leur photo de profil stussy a une meilleure chance de gagner!concours se termine feb 17, 2011.bonne chance!ADIDAS YEEZY 950voir les deux autres prix boîtes apres le clic.