6. Grand Prix Međimurja - Nedelišće, 28. siječnja

KARATE - Paula, Ivan i Dino zlatni

KARATE - Paula, Ivan i Dino zlatni-1

Ove subote je u sportskoj dvorani Aton održan 6. Grand Prix Međimurja, drugi turnir godine iz kalendara Hrvatskog karate saveza. Na natjecanju je nastupilo čak 509 natjecatelja iz 55 klubova Hrvatske, Slovenije i BiH.

Karate klub Samobor nastupio je s dvanaest svojih mladih boraca, od kojih je polovina došla do vrijednih odličja (3 zlata, 2 srebra, 1 bronca).

Paula Šogorić je i u Nedelišću nastavila svoj zlatni niz te je zlatu s Grand Prixa Croatia iz Samobora od prije dva tjedna nadodala i zlato iz Međimurja u konkurenciji mlađih kadetkinja preko 55 kg.

Zlato su osvojili i mlađi kadeti Ivan Terihaj (do 45 kg) te Dino Šimunec (do 48 kg), koji su do zlata došli protiv klupskih kolega u napetim i neizvjesnim finalnim mečevima.

Ivan je u finalu pobijedio Mislava Blažekovića, dok je Dino pobijedio Daria Szela, čime su Mislav i Dario osvojili srebrno odličje.

Do brončane medalje u sportskoj dvorani Aton stiglao je i nadareni Roko Crnski (učenici do 30 kg).