Pomoćnici: Rončević i Vukadin (svi iz Dugog Sela)

Strijelci: 1:0 Djurić(11), 1:1 Gusak(20), 2:1 Gondžić(57), 2:2 Fišer(80)

TOP: Kos, Holetić Kralj, Pipić, Jukić, Buden, Kutija, Buden, Živković, Gluić, (od 59. Brglez), Djurić, Gondžić (od 59. Ačkar), Levanić (od 68. Blažević)

Trener: Berislav Gluić

KLAS: Filipović, Butković, Kundih, Marinčević, J. Tadić, Fišer, Bedeković (od 46. S. Tadić), Gusak, Barukčić (od 73. Okić), Bubalo, Mihalj

Trener: Igor Barukčić

Igrač utakmice: Zvonimir Kos (TOP)

TOP i Klas podijelili su bodove s konačnim rezultatom 2:2. S tim remijem zadovoljniji mogu biti gosti koji su se dva puta vraćali iz minusa i koji su uz lagani sudački „poguranac“ stigli do (nezasluženog) boda. U 11. minuti prodor Holetića prati Djurić pa domaćini stižu do ranog vodstva. Gosti 9 minuta kasnije preko Guska anuliraju svoj minus i s tim se rezultatom odlazi na predah. Gondžić u 57. na asistenciju Žitkovića po drugi puta Kerestinčane gura u rezultatski plus koji je mogao biti i veći da sudac Jurakić nije predvidio čisti prekršaj na Budenu koji je morao rezultirati najstrožom kaznom. Šlag na tortu dolazi u 80. minuti kada gosti iz zaleđa pogađaju za izjednačenje. Uzaludni su bili domaći prosvjedi jer se sudačka odluka, a ni stanje na semaforu više nije mijenjala.

Sloga (O) – Sutla 1:0 (0:0)

S pobjedom na zimski predah

OREŠJE – Igralište SC Orešje

Sudac: Marinčević (Mičevec)

Pomoćnici: Čužić i Landeka (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Kukolja(46)

SLOGA OREŠJE: Filipović, Prahin, Crnjac, Jež, Franjičević, Marković (od 74. Bevanda), Bojić (od 67. Masnjak), Perišić (od 46. Kukolja), Sapanjoš, Malečić, Vučur

SUTLA: Galić, Mat. Vorih, Ivanković (od 60. Hruševar), Mar. Vorih, Beluhan (od 55. Olovec), Marković, Leskovar, Karamatić, Pažin, Rašić, Remenar

Trener: Marijan Pažin

Igrač utakmice: Silvio Kukolja (Sloga)

Sloga s minimalnom pobjedom kontra momčadi Sutle odlazi na zimski predah. Domaći „match winner“ bio je Kukolja kojem je trebala samo minuta u igri da nadmudri gostujuću obranu. Na odmoru je jedini strijelac na susretu zamijenio Perišića, a nekoliko trenutaka kasnije već je slavio gol vrijedan pobjede. Prije toga, rezultatsku razliku za domaćine mogli su stvoriti Vučur koji iz zicera nije uspio zatresti gostujuću mrežu, a istu nepreciznost pokazao je i Sapanjoš koji s bijele točke nije svladao Galića.

Nakon 17. kola, polovice odigranih utakmica, jesenski prvak je Jamnica s 34 boda, druga je Bistra s 30, TOP je deveti s 23, dok je Sloga (O) na četrnaestom mjestu sa 17 bodova.