Pomoćnici: Čužić i Mihalj (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Ivanković(28), 2:0 Mat. Vorih(42), 2:0 Buden(76)

SUTLA: Galić, Mat. Vorih (od 57. Gaiser), Šarušić, Ivanković, Beluhan (od 46. Olovec), Marković, Leskovar, Karamatić (od 70. Jakovina), Pažin, Rašić (od 82. Špiler), Remenar

Trener: Marijan Pažin

TOP: Cvitković, Jukić, Ačkar (od 46. Žitković), Krnjus, Kutija, Buden, Holetić – Kralj, Starčević, Gondžić (od 53. Blažević), Gluić, Pipić

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Nenad Marković (Sutla)

Minimalan poraz TOP–a na gostovanju u Ključu Brdovečkom. Domaćini su svoju bolju igru u prvih 45 minuta kapitalizirali s dva pogotka. Prvo je u 28. minuti glavom nakon prekida najbolje reagirao Ivanković i matirao Cvitkovića, a petnaestak minuta kasnije Vorih je izbjegao pažnji gostujuće obrane i po drugi puta zatresao mrežu momčadi iz Kerestinca. Drugi period donosi bolje goste koji su se orijentirali na napad i u svojoj obrani ostavili propuh kojeg domaćini (na njihovu sreću) u dva navrata nisu iskoristili i tako definitivno prelomili susret. Ovako su gosti u 76. preko Budena došli do 2:1, a da je bilo sreće za Kerestinčane, mogli su doći i do boda, ali je novi pokušaj Budena iz slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi završio na spoju stative i prečke.

Strmec (B) – Sloga (O) 3:1 (1:0)

Pokleknuli na kraju

BEDENICA – Igralište SRC Čret

Sudac: Čužić

Pomoćnici: Mihalj i Rožić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Trcak(41), 1:1 Vučur(62), 2:1 Novački(81), 3:1 Bedeković(84)

STRMEC BEDENICA: Mrazović, Dimović, Novački, Bašić (od 46. Kušec), Bičak (od 62. Šumiga), Pisačić, Bedeković, Krnjak (od 85. Mrazović), Gradečki, Tarandek, Trcak (od 85. Habazin)

Trener: Tomica Pisačić

SLOGA OREŠJE: Šoštarek, Filipović, Malečić, Crnjac, Jež (od 79. Prahin), Kukolja (od 67. Bevanda), Franjičević, Miletić (od 46. Masnjak), Bojić, Vučur, Sapanjoš (od 90. Valjak)

Igrač utakmice: Nikola Novački (Strmec)

Tek u posljednjih deset minuta domaćini su s dva pogotka prelomili susret u svoju korist i zadržali sve bodove u Bedenici. Gosti su se unatoč pritisku igrača Strmca na početnom rezultatu održali sve do 41. minute kada je loptu iza leđa Šoštareka pospremio Trcak. Momčad iz Orešja izjednačava u 62. preko svog igrača – trenera Vučura. Tih 1:1 vrijedilo je sve do posljednjih desetak minuta kada domaćini golovima Novačkog i Bedekovića odlaze na nedostižnu prednost i zasluženo pobjeđuju.

Nakon 16. kola vodi Jamnica s 34 boda, druga je Croatia (H) s 30, TOP je deveti s 22, dok je Sloga (O) na četrnaestom mjestu sa 14 bodova.