Strijelci: 0:1 Djurić(79), 1:1 L. Borković(82)

LUKAVEC: Luter, Hladni, Aluga (od 76. Mešić), Marko Grdenić, Celčić, Augustić, L. Borković, Kozina, V. Borković, Janus, Marijan Grdenić

Trener: Ivica Senzen

TOP: Cvitković, Krnjus, Ačkar (od 46. Gondžić), Kutija, Jukić, Buden, Brglez (od 46. Mlinarić), Žitković, Gluić, Djurić, Levanić

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Josip Cvitković (TOP)

Gosti su u Lukavec stigli s mišlju kako će lako do bodova protiv posljednje momčadi na tablici, no domaćini su ih u potpunosti nadigrali i zaslužili više od boda koji su morali spašavati u posljednjih 10 minuta meča. Igrači iz Kerestinca su do prednosti došli u 79. minuti iz svoje prve prilike. Strijelac je za „topnike“ bio Djurić. Do tada su raspoloženiji domaćini dva puta pogađali okvir vrata, a i Cvitković je jednom sjajnom reakcijom ostavio svoju mrežu netaknutom. Bolja igra Lukavca stigla je na naplatu u 82. kada Borković glavom poravnava na konačnih 1:1.

Jamnica – Sloga (O) 4:0 (2:0)

Teško stradali kod lidera

PISAROVINA – Igralište Jamnice

Sudac: Marinčević (Mičevec)

Pomoćnici: Kovač (Velika Mlaka) i Bilić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Skorin(26), 2:0 Vračević(29 – 11m), 3:0 Skorin(49), 4:0 Vračević(60)

JAMNICA: Braje (od 84. Peršin), Bejdić, Zelenika (od 61. Mihalić), Luketić (od 77. Štulhofer), Tuka, Peršin, Vračević (od 85. Pavek), Vujanić (od 73. Čačković), Krpan, Gusković, Skorin

Trener: Siniša Mioković

SLOGA OREŠJE: Šoštarek, Filipović, Jež, Prahin, Kruhek (od 63. Bevanda), Holetić, Kukolja (od 51. Antunović; od 66. Valjak), Ivanović (od 46. Vujnović), Masnjak, Franjičević, Vučur

Igrač utakmice: Ivica Vračević (Jamnica)

Lider prvenstva je i u 14. kolu nastavio svoj pobjednički niz uvjerljivom pobjedom nad ekipom iz Orešja. U 26. minuti „slobodnjak“ domaćina kratko odbija vratar Šoštarek, ali samo do Skorina koje pogađa za 1:0. Tri minute kasnije Kruhek nepotrebno ruši Vračevića, a isti igrač je nepogrešiv s bijele točke za povećanje prednosti domaćina. U nastavku su ponovno isti igrači strijelci za vodeću Jamnicu. Na samom startu nastavka Skorin po drugi nadmudruje Šoštareka, a seriju pogodaka zatvara Vračević nakon sat vremena igre.

Nakon 14. kola vodi Jamnica s 28 bodova, druga je Croatia (H) s 27, TOP je sedmi s 22, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 11 bodova.