Pomoćnici: Kušer i Lešković (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Zelenika(17), 2:0 Peršin(64), 3:0 Zelenika(82)

JAMNICA: Braje, Bejdić, Zelenika (od 83. Pavek), Tuka, Peršin, Vračević, Baković, Krpan (od 86. Mihalić), Čefko (od 65. Čačković), Gusković (od 41. Luketić), Skorin

TOP: Kos (od 4. Kukolja), Krnjus, Žitković (od 60. Gondžić), Kutija, Jukić, (od 13. Blažević), Buden, Holetić – Kralj, Mlinarić, Đurić, Pipić, Levanić (od 70. Cvetković)

Trener: Berislav Gluić

Crveni karton: Kos(23)

Igrač utakmice: Dominik Peršin (Jamnica)

Drugo kolo zaredom TOP je poražen s istovjetnih 3:0. Ovo puta na drugoj strani terena stajala je vodeća Jamnica koja unatoč teškom terenu relativno lako svladala goste iz Kerestinca. Lider prvenstva vodi od 17. minute kad svoj prvi gol na susretu postiže Zelenika. Bek domaćina je najbrže reagirao na odbijanac nakon udarca Guskovića i zatresao nebranjenu mrežu. Šest minuta kasnije vratar gostiju Kos nepotrebno napušta svoja vrata i u izglednoj poziciji prekršajem zaustavlja Vračevića pa ga sudac Jeleč prijevremeno i opravdano šalje pod tuš. Na vrata Kerestinčana staje napadač Mlinarić, no unatoč „krivoj“ vokaciji, Mlinarić je svoj dio posla obavio besprijekorno. Domaćini su igrača više do kraja naplatili u drugom dijelu i tako osigurali pobjedu. U 64. lijepu akciju navale Jamnice završava Peršin, a na konačnih 3:0 postavlja drugim golom Zelenika.

Sloga (O) – Rakovec 0:0

Nije htjela u gol

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Marinčević

Pomoćnici: Horvatić (oba iz Zaprešića) i Kramarić (Jastrebarsko)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Malečić, Crnjac, Kruhek (od 77. Franjičević), Jež (od 83. L. Masnjak), Ivanović (od 59. Golubić), Marković, Bojić (od 69. Vujnović), Sapanjoš, Vučur

RAKOVEC: Jendriš, Burec (od 85. Bedeković), Vidović, Grežina, Tomić, Grgoić, M. Baček, Z. Keleković, Matić, J. Baček, Pušić

Trener: Željko Majcen

Igrač utakmice: Filip Jendriš (Rakovec)

Unatoč prilikama i boljoj igri domaćina, gosti put Rakovca odnose (nezasluženi) bod. Iako su domaćini od 4. minute ostali bez vratara Gudževića pa je na vrata morao igrač Filipović, to se u igri domaćina nije osjetilo obzirom da gosti u svih 90 minuta nije uputili udarac u okvir vrata. Toliko o njihovoj želji za nadigravanjem. S druge strane, pred vratima Jendriša, koje je zasluženo proglašen igračem susreta, pravi sijaset prilika Sloge koje nisu urodile plodom. Najbliže golu bio je Vučur čiji je efektan lob zastao na prečki, a prije toga ni Kruhek nije uspio realizirati „1 na 1“ situaciju pa se početnih 0:0 nije niti moglo promijeniti…

Nakon 12. kola vodi Jamnica s 25 bodova, drugi je Laduč s 24, TOP je sedmi s 18, dok je Sloga (O) na četrnaestom mjestu s 11 bodova.