Pomoćnici: Mihalj i Bilić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Pajsar(15 – 11m), 2:0 Pajsar(41 – 11m), 3:0 Kobaš(80)

RAKOVEC: Jendriš, Suša (od 80. Burec), Novoselec (od 68. Grgoić), Grežina, Tomić, F. Baček, D. Baček (od 83. Kresaj), Kelečić, Matić, Pajsar, Pušić (od 63. Kobaš)

Trener: Željko Majcen

TOP: Cvitković (od 9. Kos), Jukić, Ačkar (od 46. Mlinarić), Kutija, Krnjus, Buden, Gondžić (od 59. Blažević), Žitković, Đurić (od 83. Cvetković), Starčević, Levanić

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Milan Suša (Rakovec)

Glatki poraz TOP–a u susretu nakon kojeg su gosti iz Kerestinca eventualnom pobjedom mogli doći na samo bod zaostatka za vodećom Jamnicom. U prvom dijelu sudac Krečak je dvaput pokazao na najstrožu kaznu u domaću korist. Prvi put nakon igranja rukom, a drugi puta nakon prekršaja u gostujućih 16 metara. U oba navrata Pajsar je nadmudrio Kosa i odveo svoju momčad na odmor s prednošću od dva gola razlike. U drugom periodu igre gosti su bezuspješno „lovili“ prednost Rakovca, no domaćini su još i povećali svoju prednost. U 80. minuti zamjena Kobaš udarcem iz blizine po treći put matira Kosa za uvjerljivo slavlje domaćina.

Naftaš Ivanić – Sloga (O) 3:2 (1:2)

Preokretom u poraz

IVANIĆ GRAD – Igralište ŠRC Zelenjak

Sudac: Kamenčić (Zagreb)

Pomoćnici: Vuković (Sveti Ivan Zelina) i Galović (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Marić(17), 1:1 Sapanjoš(27), 1:2 Marković(43), 2:2 Radoš(81), 3:2 Radoš(90 – 11m)

NAFTAŠ IVANIĆ: Leš, Fijala (od 63. Spudić), Marić (od 70. Marković), Korman, I. Bilandžija, Tupek, Antolković, Radoš, Hadaš (od 83. Ptičar), Šimunović, Kelšin

Trener: Patrik Oković

SLOGA OREŠJE: Severinac, Filipović, Prahin, Crnjac, Kruhek, Jež (od 65. Golubić), Ivanović (od 75. Franjičević), Marković, Bojić (od 85. Holetić), Sapanjoš, Vučur (od 78. Vujnović)

Igrač utakmice: Boris Radoš (Naftaš Ivanić)

Unatoč minimalnoj prednosti od 1:2 na ulasku u posljednjih 10 minuta igre, igrači Sloge se iz Ivanić Grada vraćaju praznih ruku. Domaćini zahvaljujući korpulentnom Radošu koji je s 2 gola preokrenuo susret slave treću prvenstvenu pobjedu. Susret je bolje otvorio Naftaš za kojeg u 17. minuti pogodak postiže Marić. Gosti do odmora preokreću stanje na semaforu u svoju korist pa golovima Sapanjoša (27.) i Markovića (43. minuti) zadovoljniji odlaze na predah. To vodstvo na njihovu žalost trajalo je samo do 80. minute kada slijedi već opisani preokret i izostanak bilo kakvih bodova za momčad iz Orešja.

Nakon jedanaestog kola vodi Sutla sa 22 boda, druga je Bistra s 21, TOP je šesti s 18, dok je Sloga (O) na trinaestom mjestu s 10 bodova.