Strijelci: 1:0 Radovanić(10), 2:0 Matijaščić(15), 2:1 Jurić(60)

BREGANA: Štibić, Stanec, Crnković, Povh (od 65. Runtas), Andabak (od 8. Radovanić; od 70. Copić), Horvat, Ovčarić, Ramić, Matijaščić (od 90. Lehpamer), Škacan, Beloša (od 88. Močan)

Trener: Mario Makarun

SLOGA BREZJE: Jelić, Vlašić (od 80. Avsec), Rupčić (od 46. Golubić), Jurić, Janjić, D. Burnik (od 46. Barač), Bošnjak (od 82. Sablić), Fabijan, D. Karabelj, Ivanović, A. Burnik

Trener: Hrvoje Komar

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

Efikasnom igrom u prvih 15 minuta igrači Bregane minimalno su nadvisili Slogu iz Brezja. U 8. minuti Radovanić je zamijenio ozlijeđenog Andabaka, a samo dvije minute kasnije svježi branič nakon ubačaja iz kuta buši gostujućeg vratara za početnu prednost domaćih. Pet minuta kasnije Matijaščić solo akcijom ponovno šalje loptu iza Jelićevih leđa. Nastavak je pripao gostima koji su na njihovu žalost uspjeli postići tek jedan gol (Jurić u 60. minuti) pa s minimalnim porazom napuštaju Grablice.

Mladost (L) - Zrinski 0:0

Vratili se s vrijednim bodom

LUKA – Igralište SC Mladost

Sutkinja: Kumer (Breganica)

Pomoćnice: Noršić (Samobor) i Krušlin (Ključ Brdovečki)

MLADOST LUKA: Grba, Ostrež, Katić, Ružić, Petek, J. Ružić, J. Kajfeš, Pokupec, Borovnjak (od 68. Belina), Kuš, M. Kajfeš

Trener: Predrag Tresk

ZRINSKI: Ratešić, Prelec (od 46. Stanec), Blažević, Pavlović, Brdarić, G. Horvat, M. Horvat, Šarić (od 74. Rapaić), Grgečić, Mihelčić (od 82. Horvat), Ištuk

Igrač utakmice: Goran Grba (Mladost)

Igrači Zrinskog marljivo skupljaju bodove, u ovom kolu s neugodnog gostovanja u Luki osvojen je bod. Po prikazanoj igri i prilikama put Farkaševca su trebala krenuti sva tri boda, ali dva puta okvir vrata (Brdarić i Pavlović) i odlični domaći vratara Grba s tim se scenarijem nisu složili. Imali su i mladostaši priliku za punim plijenom, ali pravda je bila zadovoljena pogotkom u prečku…

Jaska – Bestovje 4:0 (2:0)

Ni "d" od derbija

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Debogović (Bijela Gorica)

Pomoćnici: Žiljak (Zaprešić) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 Bucković(22), 2:0 Bucković(27), 3:0 Bradvić(56 – 11m), 4:0 Majdandžić(85)

JASKA: Budinščak, Španić (od 75. Miljević), Šimanović, Cuković (od 61. Budna), Jurinić, Bradvić (od 65. Grgas), Novosel, Štefić (od 69. Majdandžić), Gustetić, Ivančić, Bucković (od 69. Sertić)

Trener: Damir Katovčić

BESTOVJE: Mar. Đurđević, Mat. Đurđević, Kostanjski, Stanić, Kapus, Kozić (od 46. Andrijević), Žaja (od 61. Vrčković), Antunović, Moštak, Šikić, Mišić

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Nikola Bucković (Jaska)

U derbiju kola koji to nakraju i nije bio, domaćini iz grada Jastrebova uvjerljivo su nadvisili goste iz Bestovja. Gostima je pripalo prvih 15 minuta igre da bi sve nakon toga otišlo na domaći mlin. U Jaskinim redovima nezadrživ je bio Bucković s dva gola u prvih 45. minuta. U nastavku su štafetnu palicu preuzeli Bradvić (iz najstrože kazne) i Majdandžić za krajnjih 4:0.

Novaki – Mladost (KD) 3:1 (1:0)

Stigla i prva pobjeda!

NOVAKI – Igralište SC Novaki

Sudac: Vujčec

Pomoćnici: Kramarić i Pirša (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Mataušić(33), 2:0 Mataušić(69), 3:0 Živko(80), 3:1 Pulek(87 – 11m)

NOVAKI: Divković, Rajh, Žugec, Barbarić, Čakanić (od 75. Binički), Žganjer, Bilogrević, Bungić, Borić (od 81. Stanec), Matijević (od 67.Živko), Mataušić (od 83. Egri)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Mar. Nemčić, Debogović (od 46. Marušić; od 83. Jeftić), Mat. Nemčić, Mart. Nemčić, Brkić, Ivanuš, Nežić, Repec (od 68. Valenčak; od 87. Horvat), Pulek, Pili

Trener: Dario Ivanuš

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

U šestom kolu stigla je i prva prvenstvena pobjeda za igrače Novaka. Pogonjeni sjajnom izvedbom igrača susreta Nevena Mataušića domaćini su stigli do uvjerljive pobjede. Napadač Novaka svoj prvi gol postiže nakon pola sata igre, a drugi put se u listu strijelaca Mataušić upisao u 69. minuti. U 80. zamjena Živko poentira za 3:0, a malu utjehu gostu donosi Pulek počasnim golom s bijele točke.

Nakon 6. kola vode Dinamo (J) s 15 bodova, drugi je Krašić s 14, Bestovje je peto s 12, Bregana je sedma s 9 bodova, Zrinski je jedanaesti s 5, dok su Novaki na četrnaestom mjestu sa 4 boda.