Strijelci: 0:1 Horvat(22), 1:1 Glasnović(52), 2:1 Krznar(79 – 11m)

MAKSIMIR: Brkić, Jakelić, Kovačić, Nakić, Krznar, Šandor (od 50. Hodak), Rebernjak (od 46. Valković), Glasnović, Ivanković, Tabaković, Malkoč (od 63. Trbuljak)

Trener: Rajko Vidović

SAMOBOR: Tvrtković, Trupec, Makarun, Zeman, Ivkovčić, Hasan, Horvat (od 81. Brdarić), Škvorc, Tomić (od 70. Štignjedec), Brujić, Regović (od 66. Držić)

Crveni karton: Makarun(69)

Igrač utakmice: Stjepan Krznar (Maksimir)

I nakon trećeg prvenstvenog kola igrači Samobora još nisu okusili slast pobjede. Tijekom susreta protiv Maksimira izgledalo je da će sva tri boda put Samobora, ali dijelom zbog nepreciznost u ključnim trenucima, a dijelom zbog nepromišljenosti pojedinih igrača, dovele su Raićeve igrače do minimalnog poraza pa će tako u slijedećem kolu protiv Trnja na stadionu u Hebrangovoj igračima Samobora nasušno igrati samo trobod. Sve je počelo ići na mlin gostima u 22. minuti kada je Horvat izravno iz kornera na spavanju ulovio domaćeg vratara Brkića za 0:1. Uistinu efektan i rijetko viđeni pogodak. Šokirane domaćine koji svoje utakmice igraju u Trnju do odmora je u visok minus mogao baciti Regović, no dvije njegove prilike su otišle u nepovrat. U drugom dijelu druga priča. Sve je više opasnosti bilo pred samoborskim vratima. U 52. Hodak probija bok, ubacuje za Glasnovića koji poravnava na 1:1. U 69. Makarun ima „razgovor ugodni“ s pomoćnim sucem koji to signalizira glavnom pa Starčević drugim žutim kartonom nagrađuje gostujući broj 3. S igračem manje Samoborci nisu izdržali do kraja susreta jer je u 79. minuti Krznar s bijele točke ostavio sve u bodove u glavnom gradu.

Nakon 3. kola vodi Krk sa 7 bodova, drugo je Trnje s 6, dok je Samobor na petnaestom mjestu s jednim bodom.