Kup Nogometnog središta Samobor - finale Zrinski - Samobor 0:6 (0:2)

Kup Nogometnog središta Samobor - finale
Zrinski - Samobor 0:6 (0:2)

FRAKAŠEVAC – Igralište Široki grm

Sudac: Cikojević

Pomoćnici: Kožarec i Oslaković

Strijelci: 0:1 Brdarić(10), 0:2 Tomić(37), 0:3 S. Kižlin(55), 0:4 S. Kižlin(60), 0:5 Brdarić(75 – 11m), 0:6 Garašić(86)

ZRINSKI: Kožarec (od 62. Cvetković), Stanec (od 46. Prelec), G. Horvat, Pavlović, Blažević (od 75. Rapaić), Vrančić, M. Horvat, Brdarić, A. Horvat (od 55. Baltić), Grgečić, Ištuk

Trener: Denis Murić

SAMOBOR: Kovačić, Trupec, Martić, Zeman, Makarun, Horvat (od 60. Vranković), Hasan (od 70. Bišćan), S. Kižlin, Držić (od 70. R. Kižlin), Tomić (od 75. Garašić), Brdarić (od 76. Klemenčić)

Trener: Sven Raić

Igrač utakmice: Sandro Kižlin (Samobor)

Sukladno očekivanoj prognozi, igrači NK Samobora uvjerljivo su svladali domaći Zrinski i zasluženo osvojili Kup Nogometnog središta Samobor. Svih 90. minuta susreta u Širokom grmu bilo je igra mačke i miša: razlika od tri ranga natjecanja bila je vidljiva od samog početka. Prvu pravu gostujuću priliku u 10. minuti Brdarić je pretvorio u 0:1. Domaćini uzvraćaju preko Grgečića, ali Kovačić efektno brani nogama udarac iz blizine. Do odmora Tomić po drugi puta svladava Kožarca i tu je pitanje pobjednika bilo riješeno. Početkom nastavka Kižlin s dva gola odvodi svoje suigrača do 0:4, a posljednjih 15 minuta još jednom se u listu stijelaca upisuje Brdarić (s bijele točke) i mladi kadet Garašić kojemu je ovo bio premjerni nastup u seniorskom dresu.