Pomoćnici: Jerbić (Velika Mlaka) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 0:1 Novoselec(70)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Prahin, Nehutni (od 3. Crnjac), Malečić (od 66. Jež), Kruhek, Franjičević, Masnjak (od 81. Penezić), Bojić (od 84. Miletić), Vučur, Mekinec (od 53. Sapanjoš), Kukolja

SAVA STRMEC: Ratešić, Novoselec, Trgovčić (od 46. Župančić), Kočnar (od 60. Brajković), J. Matošević, M. Matošević, Halužan, Maruna (od 46. Ovčariček), Kostanjski (od 46. Šarić), Mihelčić, Gavran (od 46. Čakanić)

Igrač utakmice: Luka Novoselec (Sava)

I u posljednjem nastupu prvaci nisu imali milosti prema susjedima iz Orešja. Minimalnom pobjedom Strmčani su ulovili ukupno 74 bodova i prvog pratitelja Bistru ostavili na velikih 19 bodova razlike. Goste je do 24. prvenstvene pobjede doveo Novoselec koji je nakon kornera u 70. minuti najbolje reagirao i glavom „spremio“ loptu iza leđa nemoćnog Gudževića. Nakon 90. minute slijedilo je treće poluvrijeme na kojem su gosti još jednom proslavili naslov, a ništa manje veseli nisu bili ni domaćini koji su svoj glavni cilj (ostanak u ligi) ostvarili bez velikih problema.

TOP – Bistra 1:1 (0:0)

Na kraju dobar i bod

Sudac: Širić (Zagreb)

Pomoćnici: Dolibašić i Čužić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 N. Špiček(58), 1:1 Pipić(70)

TOP: Kos, Jukić, Cvitanović, Buden, Kutija, Brglez, Špehar (od 46. Mesić), Pipić, Holetić – Kralj, Marković, Blažević (od 60. Radoš)

Trener: Žarko Šetka

BISTRA: J. Špiček, Jedvaj, Bernardić, Vuković, Ujević, Smolčić (od 46. N. Špiček), Šutalo, Posavec (od 41. Suntešić), Đurđević, Žlebački, Šeničnjak

Trener: Bernard Gulić

Igrač utakmice: Vinko Buden (TOP)

TOP je s remijem ispratio ovu sezonu u prošlost, a s ukupnim rezultatima u ovom prvenstvu ni igrači, a ni struka kluba iz Kerestinca ne mogu biti zadovoljni. Nakon prvog dijela bez pogodaka, gosti su sredinom nastavka preko rezerve Špičeka (ušao na poluvremenu) poveli s 0:1. Domaćini nakon minusa preuzimaju inicijativu pa ubrzo Pipić poravnava rezultat. Da gosti na vratima nisu imali raspoloženog drugog brata Špičeka trebali su put Bistre krenuti bez bodova, no s nekoliko dobrih intervencija gostujuće jedinice nakon 90 minuta svakom takmacu pripao je po bod.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Sava (S) sa 74 boda, druga je Bistra s 55, dvanaesti je TOP s 35 bodova, koliko ima i trinaesta Sloga (O).