3. HNL zapad – 25. kolo Samobor – Vrbovec 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ivkovčić(6), 2:0 Tomić(49), 3:0 Tomić(55)

SAMOBOR: Kovačić, Horvat, Makarun (od 72. Štignjedec), Ivkovčić, Zeman, Hasan, Škvorc, Martić (od 60. Trupec), Tomić, Brujić, Regović (od 60. Držić)

VRBOVEC: Meštrović, Jendriš, Babić (od 53. Štefanac), Vlašić, Petak, Bradiš, Ivoš, Gomerčić (od 66. Roso), Dimović, Kokot, Cmrk

Trener: Ante Klarić

Igrač utakmice: Lukas Tomić (Samobor)

Bez velikih problema Samoborci su nadigrali goste iz Vrbovca i upisali nova tri boda za učvršćivanje pozicije u gornjem domu tablice. Na vodstvo domaćina nije se dugo čekalo, već u 6. minuti prekid pred gostujućim vratima koristi Ivkovčić i glavom svladava Meštrovića za 1:0. Vrbovčani očito „leže“ stoperu Samobora obzirom da je plava „petica“ i u jesenskom dijelu na isti način matirao vratara Vrbovca. Početak nastavka donio je potvrdu razlike u kvaliteti koja se najbolje očituje i po poziciji na tablici. Golovima u 49. i 55. minuti Tomić je poboljšao svoju poziciju na listi najboljih topnika lige (ukupno 9 pogodaka), a svojoj momčadi je osigurao uvjerljivu pobjedu. Da je Tomić bio i malo prisebniji u završnicama akcija, gosti su se u grad mesa mogli vratiti i u puno lošijem rezultatskom stanju.

Nakon 25. kola vodi Novigrad sa 62 boda, drugi je Vinogradar sa 47, dok je Samobor na petom mjestu sa 41 bodom.

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo Samobor – Podsused 70:90 (29:43) (13:19, 16:24, 22:29, 19:18)

KOŠARKA - Katastrofalnim šutom u poraz

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo
Samobor – Podsused  70:90 (29:43) (13:19, 16:24, 22:29, 19:18)

SAMOBOR: Stanić 5, Vrbančić, Jelić 16, Knezović 15, Mišić 19, Pecić 7, Deklman 4, Matović 4, Zorko, Tatarević, Milakara; Trener: Marin Sedlar

PODSUSED: Filipović 19, Miškulin 10, Horvatin 3, Damiani17, Kokoić 8, Šoštarić 6, Gluhović 2, Cambj 13, Miljković 2, Kupres 2, Mladina, Šantić 8; Trener: Ivan Vukoja

U 1. kolu kadeti Samobora su na domaćem terenu izgubili od ekipe Podsuseda s rezultatom 70:90. Samoborci su u utakmicu ušli s katastrofalnim šutom i s tek 2 ubačena koša u prvih 5 minuta igre. Gosti vrlo brzo odlaze na 10 koševa prednosti, koje uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Mišić s 19 i Jelić sa 16 koševa.

Kod Podsuseda najučinkovitiji su bili Filipović s 19 i Damiani sa 17 koševa.

MLAĐI KADETI – 1. HRL – 9. kolo Samobor – Dugo Selo 71:48 (42:27) (20:18, 22:9, 19:13, 10:8)

KOŠARKA - Sedlar i Melinščak za visoku pobjedu

SAMOBOR: Sirovica 2, Rubinić 2, Šimunov, Melinščak 20, Mixich 2, Markota 5, Polo 8, Mihalić 2, Sedlar 22, Kufrin 4, Čizmok 2; Trener: Krešimir Klupač

DUGO SELO: Barinc 11, K. Kuprešak, Petrlić, Lovrić 14, Zdešić 2, Radoš 8, Dobra, Kajtazi, M. Kuprešak, Anderson 13; Trener: Pašalić

U 9. kolu mlađi kadeti Samobora su na domaćem terenu uvjerljivo pobijedili ekipu Dugog Sela rezultatom 71:48.

Protiv slabijeg protivnika svi Samoborci su dobili podjednaku minutažu za nadigravanje s protivnicima, a naviše su pokazali Sedlar s 22 i Melinščak s 20 ubačenih koševa.

Kod Dugog Sela istaknuli su se Lovrić sa 14 i Anderson s 13 koševa.