Na krilima Trgovčevića

STRMEC – SRC Lazina

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Šabić (Pavlovčani) i Kramarić (Donja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Trgovčević(30 - 11m), 2:0 Kostanjski(53) 3:0 M. Matošević(56), 4:0 Trgovčević(62), 5:0 Trgovčević(80)

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Trgovčević, Frajt, J. Matošević, M. Matošević, Halužan (od 65. Ovčariček), Maruna (od 65. Kočnar), Kostanjski (od 60. Šarić), Mihelčić (od 76. Vitko), Gavran (od 55. Čakanić)

NAFTAŠ IVANIĆ: Slavujević, Tupek, Pokas, Maras, Korman, Peh, Antolković, Spudić (od 78. Nujić), Marković (od 78. Ptičar), Hadaš, Radoš

Trener: Anđelko Domitrović

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

Nakon dostizanja „radne temperature“ u prvih 45 minuta, igrači Save su u nastavku pokazali klasu i uvjerljivo u derbiju kola svladali Naftaš Ivanić s glatkih 5:0. Prvi dio na Lazini završen je s minimalnom domaćom prednošću za koju su zaslužni asistent Josip Matošević (srušen u 16 metara) i Trgovčević (strijelac s bijele točke). U nastavku gosti su „izbrisani“ s terena. Već u 53. Kostanjski na asistenciju Trgovčevića povećava na 2:0, a samo tri minute kasnije već je 3:0. Ovaj put u strijelce se upisao Mario Matošević. Svoju dobru igru Trgovčević je potvrdio s nova dva gola pokazavši još jednom da je jedna od glavnih violina u ove sezone vrlo uspješnom orkestru iz Strmca.

TOP – Sutla 3:1 (1:0)

Zaslužili svaki bod

Sudac: Krečak

Pomoćnici: Mihalj i Rožić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Marković(37), 2:0 Marković(48), 2:1 Šikač(84), 3:1 Levanić(90)

TOP: Kos, Jukić, Kutija, Novak, Buden, Holetić – Kralj (od 61. Brglez), Špehar (od 90. Mesić), Marković (od 75. Hudi), Pipić (od 88. Cvitanović), Jovanović (od 70. Šolčić), Levanić

Trener: Žarko Šetka

SUTLA: Lukić, Mat. Vorih, Ivanković, Mar. Vorih, Hruševar (od 86. Cindrić), Leskovar, Cindrić, Havidić, Gaiser, Šikač (od 85. Rašić), Olovec (od 63. Jakovina)

Trener: Miroslav Vuksanić

Crveni karton: Havidić(24)

Igrač utakmice: Vedran Marković (TOP)

Dobra predstava igrača iz Kerestinca zasluženo je nagrađena trobodom. Domaćinu je put prema pobjedi bio olakšan nakon 24. minute kada gosti ostaju s igračem manje. Havidić je kao posljednji igrač zaustavio Pipića u izglednoj prilici i sucu Krečku nije preostalo ništa drugo nego da Sutlinog defenzivca prijevremeno pošalje put svlačionice. Domaćini brojčanu premoć realiziraju desetak minuta kasnije kada asistenciju Jukića Marković pretvara u 1:0. Početkom nastavka Marković drugim golom odvaja TOP na sigurniju prednost. U 84. gosti se vraćaju u igru za bod (strijelac Šikač), ali domaćini preko Levanića u sudačkoj nadoknadi trećim golom “cementiraju“ pobjedu.

Jamnica – Sloga (O) 1:3

Nakon 23. kola vodi Sava (S) sa 63 boda, druga je Bistra sa 43, TOP je dvanaesti s 26 bodova, koliko ima i trinaesta Sloga (O).