NOGOMET - Poraz Zrinskog, pobjeda Bestovje

Pomoćnici: Filipčić (Zaprešić) i Hribar (Prigorje Brdovečko)

Strijelci: 1:0 I. Frkanec(38), 2:0 I. Frkanec(57)

SAVA DRENJE: Suljić, Savić (od 72. Vuković), Braje, Gotal, Husta (od 81. Puhak), Maceković, Oharec, M. Frkanec, I. Frkanec (od 82. L. Vrhovski), Preskar, Šoštarić

Trener: Miroslav Šorgić

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat, Blažević (od 64. Vrančić), Pavlović, Baltić (od 78. Baltić), G. Horvat, M. Horvat, Grgečić, Blažević (od 62. Draclin), Koletić, Ištuk

Igrač utakmice: Ivan Frkanec (Sava)

Sava je novom pobjedom utvrdila treću poziciju na tablici, dok su igrači Zrinskog porazom ostali „neokrznuti“ na jedanaestom mjestu. Iako oslabljeni, domaćini su u sastavu imali Frkaneca koji je s dva pogotka riješio pitanje pobjednika. Domaći napadač prvu je loptu iza Kožareca spremio desetak minuta prije odlaska na odmor, dok je pobjedu čekirao svojim drugim golom u 57. minuti.

Bregana – Mladost (L) 0:0

Kriza i dalje traje

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: M. Golub i T. Golub (oba iz Guca)

BREGANA: Štibić, Runtas (od 60. Koprčina), Crnković, Andabak, Ramić, Bošnjak, Tančak, Brajković, Beloša, Škacan, Matijaščić

MLADOST LUKA: Grba, Z. Kuš, I. Kajfeš (od 62. Katić), Masnjak, Pirički, Peteš, Ružić, Borovnjak, P. Kuš, Ružić, M. Kajfeš

Trener: Predrag Tresk

Crveni karton: Ramić(82)

Igrač utakmice: Ivan Štibić (Bregana)

Mini kriza Bregane se produžila na četiri kola (dva boda i samo dva postignuta gola u posljednjih pet kola), a rezultat takve igre je pad na 7. mjesto tablice. Bez previše uzbuđenja tijekom svih 90 minuta na Grablicama. Gosti su bili malo angažiraniji, ali Štibić zasluženo odnosi epitet igrača susreta. S domaće strane najviše prijetnji je dolazilo od Beloše i Bošnjaka, ali sve skupa nedovoljno za ukupnu pobjedu.

Novaki – Bestovje 1:3 (1:1)

Gosti kući pjevajući

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: A. Kožarec (Bregana)

Pomoćnici: Krešić (Samobor) i Jurinčić (Lug Samoborski)

Strijelci: 1:0 Šicl(13), 1:1 Moštak(35), 1:2 Žaja(52), 1:3 Letinčić(89)

NOVAKI: Janjić, Vitko, Gržan (od 78. Mario Žugec), Barbarić, Šicl, Bilogrević, Marko Žugec, Borić (od 68. Žganjer), Grgas Matijević, Mataušić

BESTOVJE: Šutalo, Mat. Đurđević, A. Horvat (od 74. Letinčić), Kapus, Stanić, Žaja (od 85. Mini), Moštak, Tolić (od 63. Mišić), Šikić, Sviben, Antunović

Trener: Petar Ignjatić

Igrač utakmice: Mihael Moštak (Bestovje)

U susjedskom dvoboju svi bodovi odlaze put Bestovja za momčad Petra Ignjatića čiji su igrači vratili iz rezultatskog minusa i na kraju zasluženo slavili. Domaćini su dobro otvorili meč i u 13. minuti poveli. Iz kornera je nisko ubacio Mataušić, a uigranu akciju završio Šicl. Gosti izjednačuju na 1:1 nakon pola sata igre. Moštak je primirio jednu loptu na 30 – ak metara, napravio korak – dva i neobranjivo pogodio mrežu Janjića. Nastavaka donosi konačni preokret. Već u 52. Žaja solo akcijom pogađa za 1:2. Pitanja pobjednika rješava se u 89. minuti kada Letinčić iz drugog pokušaja svladava vrlo dobrog Janjića za konačnih 1:3.

Nakon 22. kola vodi Kupinec s 55 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 43, Bestovje je šesto s 33 boda koliko ima i sedma Bregana, Zrinski je jedanaesti s 28, dok su Novaki na trinaestom mjestu s 24 boda.