Pomoćnici: Kušer (oba iz Zaprešića) i Lacković (Jablanovac)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 61. Kukolja), Mekinec, Prahin, Crnjac (od 75. Nehutni), Lovro Masnjak (od 79. Škutin), Franjičević, Luka Masnjak, Barić, Bojić, Vučur

CROATIA HRASTJE: Pintar, Crneković (od 78. Dujmić), Gotal, M. Antolković, Oroz, Posavec, Pižir (od 78. Grabovac), Mahnet, K. Antolković (od 70. Peteljak), Fluka, Lukić

Trener: Mario Papić

Igrač utakmice: Tomislav Vučur (Sloga)

Unatoč boljoj igri, domaćini nisu naplatili terensku nadmoć i svladali Croatiu koja može biti zadovoljna osvojenim bodom. Jak vjetar ometao je obje momčadi u pokušaju dopadljive igre. Kod domaćina najopasniji trener – igrač Vučur, no ni on, ali ni Masnjak nisu bili precizni u završnici obećavajućih akcija.

Naftaš Ivanić - TOP 0:0

Kos obranio sve

IVANIĆ GRAD – Igralište SRC Zelenjak

Sudac: Čužić

Pomoćnici: Rožić i Meić (svi iz Velike Gorice)

NAFTAŠ IVANIĆ: Slavujević, Tupek, Marić (od 40. Peh), Pokas, Korman, Maras (od 82. Nujić), Antolković, Šimunović, Radoš, Hadaš, Milin (od 65. Fijala)

Trener: Anđelko Domitrović

TOP: Kos, Brglez, Jukić, Novak, Buden, Levanić, Holetić Jovanović (od 60. Hudi), Marković (od 90. Kutija), Špehar, Pipić

Trener: Žarko Šetka

Igrač utakmice: Zvonimir Kos (Naftaš Ivanić)

Domaćini su, obzirom na poziciju na tablici i domaćinstvo bili izraziti favoriti u ovom dvoboju, ali to svojom izvedbom nisu potvrdili. Gosti su se organizirano branili, Kos je obranio sve što je mogao i trebao (opravdano igrač susreta) pa zasluženi bod odlazi put Kerestinca.

Laduč – Sava Strmec 1:2 (0:2)

Kostanjski dvaput za tri boda

LADUČ – Igralište Laduča

Pomoćnici: Bilić i Rožić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Kostanjski(25), 0:2 Kostanjski(40), 1:2 Salija(52)

LADUČ: Lopatić, Anđelić (od 60. Sruk), Ladan, Boranić, Kulenović, Salija, Šoštarić (od 73. Šantorić), I. Đeno, Z. Đeno, Ištuk, Štok (od 46. Lenić)

Trener: Davor Debogović

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec (od 76. Vrančić), Trgovčević (od 68. Župančić), Frajt, Kočnar, Halužan, Maruna, Kostanjski, Čakanić, Mihelčić (od 79. Matošević), Gavran

Igrač utakmice: Filip Kostanjski (Sava)

Raspoloženi Filip Kostanjski uz sekundiranje ostatka momčadi tijekom prvih 45 minuta ogleda u Laduču bilo je dovoljno za novu pobjedu vodeće momčadi lige. Kada se tome pribroji kiks drugoplasirane Bistre (poraz 1:4 od pretposljednjeg Mraclina), Sava se ponovno nalazi na nedostižnih 17 bodova prednosti pred prvim izazivačem. Nakon pogodaka iz školskih akcija u 25. i 40. minuti, gosti su se u nastavku malo primirili, no nedovoljno da domaćini ugroze pobjedu. Salija je doduše u 52. udarcem s 20 – ak metara načeo Razuma, ali Laduč do još jednog gola vrijednog boda nije mogao doći.

Nakon 22. kola vodi Sava (S) sa 60 bodova, druga je Bistra sa 43, TOP je dvanaesti s 23 boda, koliko ima i trinaesta Sloga (O).