MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 7. kolo Samobor – Podsused 68:45 (39:23) (23:13, 16:10, 14:14, 15:8)

KOŠARKA - Melinščak vodio do pobjede

MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 7. kolo
Samobor – Podsused  68:45 (39:23) (23:13, 16:10, 14:14, 15:8)

SAMOBOR: Kufrin, Rubinić 4, Sirovica, Melinščak 27, Šimunov, Markota, Polo 7, Čizmok 2, Sedlar 16, Kupres 12; Trener: Krešimir Klupač

PODSUSED: Vuković 11, Berišić, Tušak 6, Kiraly 10, Vrdoljak 9, Berc 2, Žalac, Gluhović 7; Trener: Harapin

U 7. kolu mlađi kadeti Samobora su na domaćem terenu pobijedili ekipu Podsuseda s rezultatom 68:45. Samoborci, za klasu bolja ekipa, do kraja prve četvrtine ostvaruju 10 koševa prednosti, a do kraja utakmice prednost se popela na 23 koševa za zasluženu pobjedu.

Samoborce je do pobjede predvodio odlični Melinščak s 27 koševa, a uz njega istaknuli su se Sedlar sa 16 i Kupres s 12 koševa.

Kod Podsuseda najučinkovitiji je bio Vuković s 11 koševa.

Liga 2004 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 3. kolo Samobor – Fortuna 46:29 (17:19) (11:9,6:10,11:9,18:1)

KOŠARKA - Ubojitim napadom do pobjede

SAMOBOR: Sedlar 12, Mustafić G. 10, Grgos, Kos 2, Matijaščić, Žganjer 2, Jelić 6, Žingor 2, Mustafić Š. 12; Trener Sedlar Marin

FORTUNA: Brekalo, Mamuzić, Tkalčević, Mršo J., Martinčić 14, Sporiš 4, Frančešević 7, Ronić 4, Mršo D., Horvatić, Staniša, Lučić; Trener: Hegeduš

U 3. kolu Lige 2004. Samoborci su na domaćem terenu pobijedili ekipu Fortune iz Zaprešića rezultatom 46:29. Utakmica je do kraja treće četvrtine i rezultata 28:28 bila skroz napeta, igralo se koš na koš. Tada veliki preokret kod Samoboraca, koji odličnom obranom i ubojitim napadom zadnju četvrtinu dobivaju s rezultatom 18:1 te uvjerljivo i zasluženo slave i treću pobjedu zaredom.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Šimun Mustafić i Lovro Sedlar, ob sa po 12 koševa.

Kod Fortune najučinkovitiji je bio Martinčić sa 14 koševa.

JUNIORI – 2. HRL ISTOK – 3. kolo Samobor – Bosco 75:31 (32:18) (22:10, 10:8, 22:7, 21:6)

KOŠARKA - Odličnom obranom do pobjede

JUNIORI – 2. HRL ISTOK – 3. kolo
Samobor – Bosco  75:31 (32:18) (22:10, 10:8, 22:7, 21:6)

SAMOBOR: Čižmešija 25, Knezović 9, Stanić 5, Planinčić 24, Kontak 6, Mišić 4, Palčec, Jelić 2; Trener: Josip Vlah

BOSCO: Balvan, Radaković, Mihelec 4, Beštak, Vujičić 5, Krajina 10, Milardović 7, Čović, Jurišić 3, Sušak, Čizmić 2, Krstanović; Trener: Goran Perić

U 3. kolu 2. HRL juniora Samoborci su na domaćem terenu došli do uvjerljive pobjede protiv ekipe Bosca iz Zagreba pobijedivši ih rezultatom 75:31. Juniori Samobora odigrali su odlično u obrani prisilivši goste da uglavnom šutiraju izvan linije tri poena, i to vrlo neprecizno, ubacivši do kraja utakmice tek 31 koš.

U pobjedi Samobora najučinkovitiji su bili najiskusniji Čižmešija s 25 i Planinčić s 24 koša.

Kod Bosca najučinkovitiji je bio Krajina s 10 koševa.