Pomoćnici: Jurinčić i Rešetar (svi iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Novoselec(54 – 11m)

SAVA STRMEC: Kovačić, Novoselec, Filipović, J. Matošević, M. Matošević, Halužan, Ovčariček, Maruna (od 65. Frajt), Župančić (od 74. Kočnar), Mihelčić, Gavran (od 59. Trgovčević; od 82. Šarić)

SLOGA OREŠJE: Severinac, Filipović, Prahin (od 70. Nehutni), Luka Masnjak (od 80. Malečić), Crnjac, Graf, Kukolja, Lovro Masnjak, Škutin (od 59. Sapanjoš), Vučur (od 53. Jež), Bojić (od 63. Kruhek)

Igrač utakmice: Luka Novoselec (Sava)

Gotovo 500 gledatelja došlo je Lazinu podržati domaće igrače u lovu na rijedak rekord: 15 pobjeda u isto toliko susreta teško je dostižan rezultat za bilo koju momčad u bilo kojoj ligi čak i van granica Lijepe naše. Nakon 90 minuta željena 100 % - tna uspješnost je i ostvarena minimalnom pobjedom od 1:0. U 54. minuti pred vratima gosta iz susjednog Orešja prekršajem je zaustavljen Mario Matošević, a s bijele točke precizan je bio Novoselec. Iako je njegovu namjeru vratar Severinac pročitao i pogodio stranu u koju će lopta ići, udarac je bio prejak i neobranjiv. Nakon ovakve polusezone svim akterima u Strmcu, od igrača, trenera Kovačića s pomoćnicima do rukovodstva kluba treba čestitati i poželjeti jednako uspješan nastavak prvenstva, kad se već bolje od ovoga ne može!

Bistra - TOP 2:2 (1:1)

TOP mogao i više

DONJA BISTRA – Sportski centar Bistra

Sudac: Jakopić (Sveti Ivan Zelina)

Pomoćnici: Kamenarić (Zagreb) i Kocek (Sveti Ivan Zelina)

Strijelci: 0:1 Žlender(4), 1:1 Lisec(20 – ag), 1:2 Žlender(68), 2:2 Mravunac(78)

BISTRA: Huskić, Jedvaj (od 58. Vuković), Suntešić, Gulić, Brezak, Đurđević, Ivačić, Kukec, Mlinarić, Brgles (od 52. Coner), Šimara (od 65. Mravunac)

Trener: Bernard Gulić)

TOP: Maglica, Lisec, Brglez (od 46. Jukić), Kutija, Cvitanović, Krnjus, Mravunac, Piplica, Žlender, Bencalić, Pipić

Lošu polusezonu Kerestinčani su završili remijem, a prema viđenih 90 minuta u Bistri trebali su upisati zasluženu pobjedu.

Da će konačni rezultat biti bolji nego u posljednjih 5 kola kada su upisani porazi, gosti su nagovijestili već nakon samo 4 minute igre. Žlender koristi krivo dodavanje Suntešića i pogađa za 0:1. Petnaest minuta kasnije ponovno igrač TOP – a postiže gol, ali ovoga puta u krivu mrežu. Lisec nije dobro reagirao na jednu ubačenu loptu pred vlastita vrata i nenamjerno matirao iznenađenog Maglicu. Do odmora još jedna velika prilika za razigranog Žlendera koju Huskić krajnjim naporom brani. Domaća „jedinica“ bila je nemoćna u 68. kada Bencalić i Žlender lijepo kombiniraju, a gostujući napadač po drugi put šalje loptu u domaću mrežu. Domaćini se desetak minuta kasnije po drugi puta vraćaju u egal kad na odbijenu loptu najbolje reagira Mravunac i poentira za završnih 2:2. U sudačkoj nadoknadi Bistrani su mogli i do pobjede, no udarac Mlinarića kroti Maglica.

Nakon 15. kola, polovice odigranih utakmica, jesenski prvak je Sava (S) s 45 bodova, druga je Sutla s 31, Sloga (O) je jedanaesta sa 17, dok je TOP na trinaestom mjestu s 14 bodova.