Križevci Open – Križevci, 14. studenoga

KARATE - Samoborci opet najuspješniji

KARATE - Samoborci opet najuspješniji -1

Karate klub KTC iz Križevaca bio je odličan domaćin i organizator 3. po redu međunarodnog turnira Križevci Open, koji je ove godine okupio 363 natjecatelja iz 43 kluba Hrvatske, Srbije i Mađarske.

Karate klub Samobor nastupio je u Križevcima s 8 predstavnika u borbama i 3 predstavnika u katama, a u Samobor se vratio s ukupno osvojenih 15 odličja - 8 zlata, 3 srebra i 4 bronce.

Ovim rezultatima Karate klub Samobor je na ljestvici uspješnosti klubova osvojio prvo mjesto.

Posebno treba spomenuti Maju Lenard, koja je nakon pobjede u težinskoj kategoriji do 68 kg osvojila titulu i u otvorenoj kategoriji seniorki, pobijedivši u finalu sestru Anu te je za taj rezultat nagrađena vikend aranžmanom u Baškoj Vodi.

U katama se s dvije medalje okitila i Nika Jelen (mlađe kadetkinje i kadetkinje) te nagovijestila svoju odličnu sezonu.