Pomoćnici: Školjak (Beter) i Solenički (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Ovčarić(10), 1:1 Đeno(56), 2:1 Ovčarić(75)

BREGANA: Štibić, Tančak (od 78. Grgat), Crnković, Andabak, Ramić, Erceg, Dubić (od 56. Copić), Brajković (od 63. Ivandić), Vlašić, Škacan, Ovčarić

Trener: David Kižlin

SAVA DRENJE: Vukančić, Preskar, Jozić, Gotal, M. Jagustović, Z. Đeno, D. Jagustović, Vrhovski, Frkanec, Posavec (od 46. Blažević), I. Đeno

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

Pobjedom u derbiju kola Bregana je stigla na samo 3 boda od vodećeg Kupinca (koji je ponovno izgubio) pa nam u nastavku još jednog jesenskog kola i kompletnog proljetnog dijela prvenstva predstoji potpuna neizvjesnost u borbi za vrh. Čovjek odluke na Grablicama bio je Sebastijan Ovčarić. Prvi put u desetoj minuti udarcem s ruba 16 metara svladava gostujuću „jedinicu“ Vukančića, a drugi put u 75. kada brzu kontru i asistenciju Vlašića pretvara u svoj drugi i odlučujući pogodak. Gosti su se predstavili u dobrom svjetlu, opravdavši reputaciju (treće mjesto na tablici), ali od niza prilika uspjeli su iskoristiti tek jednu koja im u konačnici nije bila dovoljna ni za bod.

Bestovje – Pušća 1:1 (1:0)

Na kraju pravedno

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Gledatelja 60

Sudac: Margarin

Pomoćnici: Jurinčić (oba iz Samobora) i Jelena Kumer (Breganica)

Strijelci: 1:0 Mini(37), 1:1 Bertak(54)

BESTOVJE: Šutalo (od 65. Mišić), Kapus, Šantalab, Stanić, Mat. Đurđević, Starjački, Sviben, Žaja, Holetić (od 80. Đurđek), Tolić, Mini

Trener: Petar Ignjatić

PUŠĆA: I. Jelačić, Božić, M. Bernardić, Jelačić, Brekalo, Bertak (od 80. M. Starjački), Mihajlović, Starček, Bregar, N. Starjački, Novak

Trener: Dragutin Đurđević

Igrač utakmice: Ante Mini (Bestovje)

Po viđenoj igri i prigodama najrealniji remi postignut je nakon 90 minuta u Bestovju. Domaćin bolji u prvih 45 minuta u kojima je Mini udarcem unutar 16 metara pogodio mrežu gosta iz Pušće. Nastavak pripada gostima koji su do boda došli golom Bertaka iz 54. minute.

Novaki – Mladost (KS) 3:3 (2:1)

Gugec odnio bodove

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Golub i Gregorić (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Borić(18), 2:0 Matijaščić(23), 2:1 Stunja(44 – 11m), 3:1 Mataušić(70 – 11m), 3:2 Barbarić(78), 3:3 Gugec(90)

NOVAKI: Čakanić, Gržan, Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Gestić (od 90. Žabić), Matijević, Matijaščić, Bungić, Borić (od 87. Mario Žugec), Mataušić (od 89. S. Žugec)

Trener: Ferdo Kamenčić

MLADOST KLINČA SELA: D. Kegljević, Kelečić, Sirovica, K. Kegljević, Veselčić (od 85. Gugec), Bušić (od 73. Botički), Hasanović, Jakšić, Stunja, Vulje, Matulin (od 53. Blažinčić)

Trener: Nenad Budiščak

Crveni karton: Gržan(63), Blažinčić(70)

Igrač utakmice:

Konačna podjela bodova u Novakima ostala je sjeni teškog fizičkog obračuna koji se odigrao u trećem poluvremenu. Kada je sudac Solenički odsvirao kraj susreta prišli su mu iznervirani gledatelji zbog odigranih 10 minuta nadoknade u kojima je gostujući sastav postigao izjednačujući pogodak za konačnih 3:3 i uz pomoć domaćih igrača krenuo je fizički obračun protiv glavnog arbitra iz Jastrebarskog. Svjedoci govore da su i sučeve borilačke sklonosti došle do izražaja, ali brojčano inferioran glavni arbitar ubrzo je završio na podu, a nedugo nakon toga zbog pretrpljenih ozljeda i u bolnici. Domaćinima sada slijedi žestoka kazna (teren u Novakima je već suspendiran na mjesec dana), a konačne posljedice po igrače i klub biti će poznate nakon što disciplinski sudac 1. ŽNL zapad podnese konačno izvješće.

BSK - Zrinski 2:1 (1:1)

Poveli, pa popustili

BRDOVEC – Igralište BSK-a

Sudac: Munić

Pomoćnici: Petrić i Rešetar (svi iz Samobora)

Strijelci: 0:1 Blažević(27), 1:1 Ivanić(44), 2:1 Šušak(64)

BSK: Galić, Marojević (od 86. Tukonić), Kuna (od 46. Prskalo), Pažin, Šoštarić, Bubalo, Horvat, Pavić, Ivanić (od 75. Marić), Karamatić, Marijan (od 46. Šušak)

Trener: Miroslav Galić

ZRINSKI: Kožarec, Dan. Vrančić, Horvat, Prelec (od 67. Dom. Vrančić), T. Vrančić, G. Horvat, Draclin (od 67. Baltić), Koletić, Blažević, Grgečić, Radovanić

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Marko Šušak (BSK)

U dvoboju momčadi iz donjeg doma tablice svi bodovi su pripali domaćinu. Gosti iz Farkaševca su dobro započeli susret i poveli golom Blaževića nakon 27 minuta igre. Domaćini se vraćaju u egal u za njih najbolji mogući trenutak – tik pred odmor na 1:1 poravnava Ivanić. U ravnopravnom drugom dijelu jedinu priliku za pogodak uspješno su iskoristili Brdovčani i poentiranjem na poluvremenu uvedenog Šuška pobijedili s minimalnih 2:1.

Nakon 14. kola vodi Kupinec s 31 bodom, druga je Bregana s 28, Bestovje je peto s 23, Novaki su deseti s 18, dok je Zrinski na petnaestom mjestu s 12 bodova.