NOGOMET - Pobjede Bregane, Bestovja i Zrinskog

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Lešković (Zaprešić)

BREGANA: Milaković, Lehpamer, Runtas (od 60. Tančak), Andabak (od 46. Brajković), Ramić, Ladišić (od 84. Štampek), Erceg, Škacan, Vlašić (od 70. Dubić), Ovčariček (od 64. Copić), Matijaščić

SLOGA BREZJE: Jelić, Karabelj, Janjić, Jurić, Komar, D. Burnik, Rupčić (od 55. A. Burnik), Vlašić, Dankić, Ivanović (od 60. Aščić), Golubić

Trener: Hrvoje Komar

Crveni karton: Jelić(65), Aščić(84)

Igrač utakmice: Filip Škacan (Bregana)

Četvrtom pobjedom u nizu igrači Bregane skočili su na drugu poziciju i na najbolji mogući način „unovčili“ trenutačnu dobru formu. Matineja na Grablicama obilovala je maglom, ne i prekvalitetnim nogometom, ali nakon 90 minuta jedini važni su bodovi. Domaćinima je sva tri donio Škacan u 60. minuti susreta. Veznjak Bregane namjestio je loptu na 25 metara od gola Sloge i iz slobodnog udarca neobranjivo pogodio mrežu Jelića. Do kraja susreta najzanimljiviji detalji događali su se pred sutkinjom Krušlin koja je na prijevremeno tuširanje poslala dva igrača Sloge, oba zbog prikupljena po 2 žuta kartona.

Bestovje – Mladost (KD) 2:0 (2:0)

Stigla i šesta pobjeda

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Margarin (Zagreb)

Pomoćnici: Božić i Rešetar (oba iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Moštak(20), 2:0 Šantalab(29)

BESTOVJE: A. Horvat, Kapus, Šantalab, Stanić, Đurđević, Moštak, Starjački (od 75. Đurđek), Žaja, Holetić (od 65. Mini), Mišić, Tolić

Trener: Petar Ignjatić

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Marko Nemčić, Kolar (od 25. Matija Nemčić), Slavi, Suhobilec, G. Horvat, Pulek, Pranjić, Nežić (od 84. Rautek), Martin Nemčić, Ivanuš

Trener: Dario Ivanuš

Crveni karton: Pranjić(52)

Igrač utakmice: Mihael Moštak (Bestovje)

S dva gola u prvom dijelu utakmice domaćini su osigurali šestu prvenstvenu pobjedu koja im je donijela poziciju broj 5 na tablici. Po teškom terenu domaćin je slomljen unutar prvih pola sata – u 20. s desne strane šesnaesterca Moštak svladava nemoćnog Boranića, a deset minuta kasnije ubačaj iz kornera Šantalab glavom pretvara u 2:0. Gosti su gotovo cijelo drugo poluvrijeme odigrali s 10 igrača (Pranjić isključen u 52.), ali i takvi brojčano inferiorni uspjeli su izboriti jedanaesterac kojeg je uspješno obranila domaća „jedinica“ Horvat i tako uništila sve nade u pozitivan rezultat gosta iz Kraja Donjeg.

Novaki - Zrinski 1:3 (0:1)

Evo i pobjede!

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Munić

Pomoćnici: Božić (oba iz Samobora) i Kezerić (Zagreb)

Strijelci: 0:1 G. Horvat(40), 0:2 Radovanić(58), 0:3 Koletić(65), 1:3 Matijaščić(85)

NOVAKI: Divković, Čižmešija (od 28. Gržan), Marko Žugec, Barbarić, Šicl, Gestić (od 68. Bugarski), Matijević, Matijaščić, Borić (od 60. Janjić), Bungić (od 74. Mario Žugec), Mataušić

ZRINSKI: Kožarec, M. Horvat, Dan. Vrančić, Prelec (od 90. Dom. Vrančić), T. Vrančić, G. Horvat, Pavlović, Koletić (od 83. Baltić), Blažević, Grgečić (od 89. Rapaić), Radovanić (od 72. Draclin)

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Matija Grgečić (Zrinski)

Vrijedna pobjeda gosta koji su se napokon odlijepili od samog dna tablice. Na odmor domaćini odlaze s golom minusa nakon što je njihovu mrežu u 40. minuti načeo Horvat. Nakon petnaestak minuta bonace u nastavku Farkaševčani rješavaju susret u svoju korist – prvo Radovanić, a potom i Koletić u razmaku od samo sedam minuta brišu svaku dvojbu o krajnjoj diobi bodova. Čast domaćinu malo osvjetljava Matijaščić golom u 85. minuti.

Nakon 12. kola vodi Kupinec s 31 bodom, druga je Bregana s 24, Bestovje je peto sa 19, Novaki su sedmi sa 17, dok je Zrinski na četrnaestom mjestu s 11 bodova.