Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Grgurić (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Kelečić(45), 2:0 Kelečić(60), 3:0 Kelečić(63)

MLADOST KLINČA SELA: D. Kegljević, Kelečić (od 64. K. Hasanović), Blažinčić, Sirovica, Veselčić, Bušić, L. Hasanović, Jakšić (od 74. Marčinković), Stunja, K. Kegljević, Juraj (od 46. Botički)

ZRINSKI: Kožarec, M. Horvat (od 74. Prelec), A. Horvat (od 65. Marić), Brdarić, D. Vrančić, T. Vrančić, Pavlović, Koletić (od 80. Dom. Vrančić), Grgečić, Blažević, Draclin (od 61. Radovanić)

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Bruno Kelečić (Mladost)

Agonija Zrinskog se nastavlja – novim porazom u Klinča Selu neuspješno je krenula avantura novog trenera Damira Katovčića. Gosti su se dobro držali skoro do samog odmora da bi onda, u 45. minuti Kelečić donio prvu radost među 100 – tinjak domaćih navijača. Isti igrači nakon 15 minuta igre u nastavku postiže svoj drugi gol, a zatim i treći kojim je utakmica prelomljena. Farkaševčani bez municije koju će morati ubrzo pribaviti žele li se odlijepiti od dna tablice.

Novaki – Mladost (KD) 2:2 (1:2)

Remi ipak najrealniji

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 Martin Nemčić(5), 0:2 Martin Nemčić(16), 1:2 Barbarić(22), 2:2 Matijaščić(75)

NOVAKI: Divković, Gržan (od 59. Čižmešija), Marko Žugec, Barbarić, Šicl, Gestić, Rasi, Matijević, Matijaščić, Bungić (od 69. Letinčić), Mataušić

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Marko Nemčić, Vugrinec, Matija Nemčić, Suhobilec (od 55. Komar), Cimprešak (od 46. Raufek), Pulek, Horvat (od 76. Sutlar), Nežić, Martin Nemčić, Ivanuš

Trener: Dario Ivanuš

Igrač utakmice: Branimir Barbarić (Novaki)

Unatoč brzom rezultatskom minusu od dva gola, igrači Novaka su na domaćem terenu uspjeli zadržati bod s kojim su ostali na solidno visokom petom mjestu. Gosti na pogon Martina Nemčića već nakon 16. minuta igre imaju komfornih 0:2. Novaki se vraćaju u igru realizacijom treće izgledne prilike koju je u 1:2 pretvorio Barbarić. Najrealniji remi postignut je 15 minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka kada mrežu „mladostaša“ pogađa Matijaščić.

Bregana – Bestovje 1:1 (0:0)

Klupa odigrala svoje

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Ljubej (Strmec Samoborski)

Strijelci: 0:1 Moštak(63), 1:1 Tunjić(90)

BREGANA: Štibić, I. Babojelić, Lehpamer, Ramić, Ivandić (od 70. D. Babojelić), Tančak (od 55. Ahlin), Brajković (od 80. Tunjić), Vlašić, Škacan, Matijaščić, Erceg

BESTOVJE: Šutalo, Horvat, Ivanetić, Kapus, Šantalab, Stanić, Starjački, Sviben, Holetić, Vukelić (od 80. Mišić), Mini (od 46. Moštak)

Trener: Pero Ignjatić

Igrač utakmice: Mihael Šutalo (Bestovje)

U miroljubivom dvoboju na Grablicama glavne role odigrali su igrači s klupe. Za goste je, nakon što je ušao u igru na poluvremenu), u 63. minuti poentirao Moštak. Breganu je od trećeg prvenstvenog poraza u posljednjoj minuti igre spasio Tunjić, koji je u 80. zamijenio Brajkovića.

Nakon 8. kola vodi Kupinec s 19 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 16, Novaki su peti sa 14, Bregana je šesta s 12 bodova, Bestovje je jedanaesto s 10, dok je Zrinski na šesnaestom mjestu sa 4 boda.