Nije se moglo protiv nadahnutog domaćina

Pomoćnici: Jovančević i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Ivanković(51), 2:0 Ivanković(61), 3:0 Marković(68)

SUTLA: Lakić, Vorih, Šarušić, Ivanković, Marković, Hruševar (od 85. Cindrić), Leskovar, Šintić (od 76. Jakovina), Stipković, Gajzer, Smolčić (od 79. Rašić)

Trener: Miroslav Vuksanić

TOP: Benjak (od 46. Maglica), Jukić (od 46. Lisec), Kutija, Mravunac, Krnjus, Cvitanović, Pipić, Antunović (od 71. Blažević), Žlender, Brgles, Šolčić (od 46. Piplica)

Trener: Goran Orešković

Igrač utakmice: Tomislav Ivanković (Sutla)

U malom derbiju ovog kola, sudaru Sutle i TOP–a, slavlje je pripalo domaćinu koji je u drugih 45 minuta s nadahnutom igrom i 3 postignuta gola uvjerljivo slavio i zauzeo drugo mjesto na tablici. Nakon propuštene po jedne velike prigode na svakoj strani u prvom dijelu, drugih 45 minuta donosi golove. Već u 51. Ivanković vara Benjaka za 1:0, a isti igrač deset minuta kasnije glavom po drugi šalje loptu u mrežu TOP – a. Konačni potop Kerestinčana stiže u 68. kada na asistenciju Halužana na nedostižnih 3:0 povisuje Marković.

Naftaš Ivanić - Sava (S) 2:3 (1:2)

Nastavljen pobjednički niz

IVANIĆ GRAD – SRC Zelenjak

Sudac: Krečak

Pomoćnici: Šekerija i Meić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Antolković(3), 1:1 Župančić(6), 1:2 Trgovčević(19), 2:2 Radoš(53 – 11m), 2:3 Trgovčević(82 – 11m)

NAFTAŠ IVANIĆ: Slavujević, Tupek, Kokot, I. Bilandžija, Marić, Maras (od 55. Horvat), Antolković (od 46. Marković), Eterović, Radoš, Hadaš (od 68. D. Bilandžija), Boroša

Trener: Hasan Husanović

SAVA STRMEC: Kovačić, Filipović, Trgovčević, Frajt, J. Matošević (od 80. Vitko), M. Matošević (od 65. Gavran), Halužan (od 70. Šarić), Ovčariček, Maruna (od 46. Novoselec), Župančić (od 88. Čakanić), Mihelčić

Trener: Damir Kovačić

Igrač utakmice: Marko Trgovčević (Sava)

Iako je obrana Save nakon odigrane 633 prvenstvene minute prvi put kapitulirala, pobjednički hod momčadi iz Strmca nije zaustavljen. U derbi dvoboju (drugi protiv prvog) mreže su se u prvih 19 minuta čak tri puta zatresle. Nakon rezultatskog minusa od 0:1 u trećoj minuti, gosti golovima Župančića (6.) i Trgovčevića (19.) preusmjeravaju vodu na svoj mlin. Početkom nastavka domaćini s kreča izjednačavaju na 2:2, ali sudac Krečak u 83. dosuđuje najstrožu kaznu i za goste pa Trgovčević drugim golom odnosi sve bodove put Strmca. Sava već sad, nakon četvrtine odigranog prvenstva, izgleda neuhvatljivo za sve suparnike u ligi, a ovom pobjedom vrlo vjerojatno je i osiguran naslov jesenskog prvaka.

Sloga (O) – Jamnica 1:2 (1:1)

Porazom blizu fenjera

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Družanović

Pomoćnici: Matijašec i Lešković (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Dom. Peršin(34), 1:1 Luka Masnjak(45), 1:2 Skorin(78 – 11m)

SLOGA OREŠJE: Severinac, Filipović (od 61. Ciglar), Prahin, Kruhek, Lovro Masnjak, Jež (od 90. Penezić), Bojić (od 74. Barić), Luka Masnjak, Graf (od 78. Vučenik), Vučur, Sapanjoš (od 83. Nehutni)

Trener: Tomislav Vučur

JAMNICA: Ban, Vidak, Štulhofer, Tuka, Cestarić, Dom. Peršin, Vračević, Skorin, Živko (od 70. Pavek), Bačić, Čefko

Trener: Sebastijan Terihaj

Igrač utakmice: Dominik Peršin (Jamnica)

U dvoboju momčadi iz donjeg dijela tablice, igrači Jamnice su minimalnom pobjedom gurnuli Orešjane na pretposljednje mjesto tablice. Na odmor su momčadi otišle izjednačene nakon što je za domaće u 45. poentirao Masnjak. Desetak minuta prije toga prvo slavlje na gostujuću klupu donio je Peršin. U nastavku bez rezultatskih promjene sve do zadnjih 15 minuta kada gosti realiziraju jedanaesterac i put Pisarovine odnose puni plijen.

Nakon 8. kola vodi Sava (S) s 24 boda, druga je Sutla sa 16, TOP je jedanaesti s 10, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu sa 7 bodova.