Pomoćnici: I. Mihalj (oba iz Velike Mlake) i Rožić (Buševec)

SLOGA OREŠJE: Severinac, Filipović, Prahin, Nehutni, Crnjac, Graf, Kukolja (od 86. Vučenik), L. Masnjak, Bojić (od 55. Kruhek), Vučur (od 37. Sapanjoš), Šulentić (od 50. Malečić)

BISTRA: Špiček, Jedvaj, Šuntešić, Brezak, Brgles, Hanžek, Mravunac, Škreblin, Šimra, Đurđević, Vicić (od 57. Šimunić)

Trener: Zlatko Koletić

Crveni karton: Špiček(57)

Igrač utakmice: Silvio Kukolja (Sloga)

Nakon rezultatskog brodoloma u prvom kolu (0:10), igrači Sloge brzo su se konsolidirali i minimalnom pobjedom osvojili prve prvenstvene bodove. Bivši drugoligaš Bistra u minusu je od 5. minute – Kukolja je izbio pred gostujućeg vratara i lagano poentirao. Od 57. minute Bistrani su ostali s 10 igrača nakon što je u prodoru zaustavljen ponovno raspoloženi Kukolja. S igračem više domaćini su imali tri velike prilike za učvršćenje prednosti, no i samo jedan postignuti gol bio je dovoljan za konačno slavlje.

Sava (SH) - TOP 0:2 (0:0)

Topovi puni i – pale!

SOP HRUŠČICA – Igralište Save Sop

Sudac: Jakopić

Pomoćnici: Vuković i Kocek (svi iz Svetog Ivana Zelina)

Strijelci: 0:1 Šolčić(57), 0:2 Žlender(69 – 11m)

SAVA SOP HRUŠČICA: Karas, Soldo, Lukač, Barbarić, Hašimović, Kuprešak (od 60. Duvnjak), Stanić, Fišter (od 85. Delić), Joeš, Smolić, Pranjić

Trener: Damir Pralas

TOP: Benjak, Lisec, Kutija (od 89. Jaklenec), Mravunac, Krnjas, Cvitanović, Pipić (od 62. Špehar), Piplica, Žlender, Šolčić, Bencalić (od 85. Tolić)

Trener: Goran Orešković

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Kerestinčani ponovno napadaju punim topovima. I u drugom kolu upisana je pobjeda kojom igrači Gorana Oreškovića predvode prvenstvenu tablicu. Prvih 45 minuta domaćini su uspjeli održati „nulu“, no u nastavku bolja momčad kapitalizira svoju premoć. Prvo Šolčić u 57. pogađa za 0:1, a desetak minuta kasnije Žlender s bijele točke rješava pitanje pobjednika.

Klas - Sava (S) 0:7

Nakon drugog kola vode Sava (S), TOP i Lukavec sa po 6 bodova, dok je Sloga (O) na jedanaestom mjestu s 3 boda.

Pomoćnici: Sokolić i Perković

DUBRAVA TIM KABEL: Kakša, Kelemen, Kolak, Ćibarić, El Saleh, Kolak (od 60. Ćorić), Juranović, Mikulić, Karamatić (od 46. Mioković), Čopec (od 46. Hezler), Muhić

Trener:

SAMOBOR: Bašić, Horvat (od 62. Guliš), Makarun, Ivkovčić, Hasan, Škvorc (od 90. Drušković), Trupec, Tomić, Držić (od 46. Regović), Brujić, Zeman

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Željeno – ostvareno! S teškog gostovanju u Dubravi, kod domaćina koji je prošlu sezonu završio na trećem mjestu, Samoborci su u Hebrangovu dopremili bod i sada s ukupna 4 na kontu drže visoko drugo mjesto. Gosti su već u 4. minuti mogli šokirati „kabelaše“, ali udarac Tomića ne pogađa željenu metu. Domaćini protekom vremenu preuzimaju inicijativu, stvaraju šanse, no bez konačnog učinka. Samoborce je pomazila sreća pred kraj susreta (87. minuta) kada je udarac El Saleha završio na prečki Bašićeva gola. Nova uzbuđenja u prvenstvu dolaze već u srijedu (17 h) kada na Gradskom stadionu gostuje HAŠK.

Nakon drugog kola vodi Maksimir sa 6 bodova, dok je Samobor na drugom mjestu s 4.