Pomoćnice: Petrić (Lug Samoborski) i Krušlin (Ključ Brdovečki)

Strijelci: 0:1 Kelečić(6), 1:1 T. Bungić(62), 2:1 Borić(88), 2:2 Sirovica(90)

TIGAR RAKITJE: Husak, Maslač, A. Horvat (od 65. Kuić), Hlevnjak, Perušina (od 60. Borić), Josipović, Likić, Ačkar, Horvatek (od 70. Gojak), Pavić (od 90. Vonić), T. Bungić

Trener: Dragutin Stojanović

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Kelečić, Blažinčić (od 85. Juraj), Sirovica, Matulin, Veselčić, Botički (od 46. Bušić), Hasanović, M. Jakšić (od 80. I. Jakšić), Stunja, Carin (od 46. Kegljević)

Trener: Nenad Budiščak

Igrač utakmice: Borić (Tigar Rakitje)

Domaćini su željeli pobjedu, bili i blizu nje, no trećeplasirani gosti iz Klinča Sela bili su ipak preveliki zalogaj za momčad iz Rakitja. Kelečić u 6. minuti dovodi „mladostaše“ u prednost koju su domaćini mogli poništiti do odmora da im se u tome naumu nije ispriječio okvir gola. Ovako, poravnanje dolazi nakon sata igre kad je pred Bilobrkom najprisebniji Bungić. Susret u domaću korist okreće rezerva Borić u 88., ali Tigrovi prednost nisu sačuvali do kraja jer Sirovica u sudačkoj nadoknadi glavom nakon kornera poravnava na 2:2.

Sloga (O) - Novaki 8:0 (7:0)

Otvorio i zatvorio Sapanjoš

OREŠJE – ŠC Orešje

Sudac: Sopić (Galgovo)

Pomoćnici: Pavić (Kerestinec) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Sapanjoš(18), 2:0 Graf(23), 3:0 Luka Masnjak(27), 4:0 Jež(33), 5:0 Graf(36), 6:0 Luka Masnjak(39), 7:0 Nehutni(45), 8:0 Sapanjoš(70)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Vučenik (od 58. Barić), Nehutni (od 54. I. Šulentić), Lovro Masnjak, Ciglar, Jež (od 46. Penezić), Kukolja (od 46. Filipović), Luka Masnjak (od 54. M. Šuletnić), Graf, Franjičević, Sapanjoš

Trener: Tomislav Vučur

NOVAKI: M. Čakanić, Širanović, I. Čakanić, Nobilo, Janjić, Gestić, Horvatin, Bugarski, Ivanović, Mamić

Trener: Ferdo Kamenčić

Igrač utakmice: Tomislav Graf (Sloga Orešje)

Poraz iz prošlog kola igrači Sloge brzo su zaboravili i već u prvih 45 minuta „razmontirali“ susjede iz Novaka koji drugo kolo zaredom doživljavaju težak poraz. Seriju golova u Orešju otvorio je i zatvorio Sapanjoš, a između njegovih pogodaka u listu strijelaca upisali su se Luka Masnjak i Graf po dvaput, a Jež i Nehutni jednom. Gosti su doputovali s 10 igrača, tako oslabljeni izborili i jedanaesterac kojeg u počasni gol nije uspio pretvoriti Ivanović.

Sava (D) - Zrinski 3:1 (0:0)

Ni Ištuk nije spasio

DRENJE – Igralište Save

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Školjak (Beter) i Mihaela Gurdon Bašimamović (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Z. Đeno(52), 1:1 Ištuk(55), 2:1 Z. Đeno(59), 3:1 Jagustović(89)

SAVA DRENJE: Suljić, Preskar, Jozić, Gotal, Jagustović, Z. Đeno, I. Đeno, Španjol (od 88. Žaohar), Posavec, Šoštarić, Đurđević

Trener: Miroslav Šorgić

ZRINSKI: Rebrović, Prelec, Koletić, D. Vrančić, T. Vrančić, Horvat, Ištuk, Šarić, Kordić, Radovanić, Draclin

Trener: Mario Lovrentijev

Igrač utakmice: Zdravko Đeno (Sava Drenje)

Nakon prvog dijela rezultat je bio 4:2, ali samo u neiskorištenim izglednim prilikama pred vratima. Nastavak donosi golove – prvo Đeno u 52. pogađa za 1:0 koje samo tri minute kasnije Ištuk poništava. No, ni podjela bodova nije dugo na meniju jer ponovno Đeno po drugi puta šalje loptu iza Rebrovića. U 85. ponovno izjednačenje rezultata „minira“ greda (udarac Horvata), a gol za krajnjih 3:1 djelo je Jagustovića u 89. minuti.

Bestovje - Jaska 1:3 (0:0)

Zakomlicirali borbu za ispadanjem

BESTOVJE – ŠC Srbečka

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Matić (oba iz Zaprešića) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 0:1 Majdandžić(47), 0:2 Ivančić(68), 1:2 Golub(75 – 11m), 1:3 Borković(79)

BESTOVJE: Marko Đurđević, Skukan (od 46. Moštak), Kapus, Golub, Slavić (od 69. Matija Đurđević), Šantalab, Mišić, Kostanjski, Blažek (od 61. Ivanetić), Šikić, Sviben

Trener: Pero Ignjatić

JASKA: Mataušić, Štefić, Sertić, D. Borković, Španić, M. Borković, Cuković (od 89. Boričević), Majdandžić (od 90. Gugec), Bradvić, Novosel (od 63. Horvatić), Ivančić

Trener: Krunoslav Pinturić

Igrač utakmice: Mislav Bradvić (Jaska)

U vrlo važnom dvoboju na dnu tablice Jaska je pobjedom zakomplicirala borbu za ispadanje jer sada posljednja tri kluba dijeli samo 4 boda pa će nam ime kluba koja ispada ostati nepoznato do zadnje minute 30. kola. U prvih 45 minuta viđen je loš nogomet čemu je pomogao i kišom namočen teren. Gosti odmah početkom nastavka vode golom Majdandžića, a u 68. na 0:2 povisuje Ivančić. Domaćini se vraćaju u igru petnaest minuta prije kraja sureta golom Goluba s bijele točke (prije toga sudac nije svirao očigledan, još jedan jedanaesterac na Kostanjskom). No, sve nakon nade u povoljan rezultat Bestovja padaju u vodu samo četiri minute kasnije kad na nedostižnih 2 razlike goste odvodi Borković i osigurava važnu pobjedu za Jasku.

Dinamo (O) - Bregana odgođeno za 10.06.

Nakon 27. kola vodi Sloga Orešje s 58 bodova, drugi je Dinamo (J) s 54, Bregana je šesta sa 41 bodom (-1 utakmica), Novaki su deseti s 37, Zrinski je jedanaesti s 36 bodova, Bestovje je četrnaesto s 23, dok je petnaesti Tigar Rakitje s 21 bodom.