Pomoćnici: Krušlin (Ključ Brdovečki) i Lešković (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Blažević(55), 2:0 Šarić(61), 2:1 Žlebački(85)

ZRINSKI: Rebrović, Prelec (od 60. D. Vrančić), Koletić, Brdarić, T. Vrančić, M. Horvat, Šarić, Ištuk, Draclin (od 80. Baltić), Radovanić (od 90. A. Horvat), Kordić (od 46. Blažević; od 85. Mogulić)

PUŠĆA: I. Jelačić, J. Jelačić, Đurinski, Brekalo, Perica, Bregar, Džanko (od 60. Bzik), Žlebački, Starček, Starjački, Nemčić

Trener: Nikola Božić

Igrač utakmice: Marko Horvat (Zrinski)

Domaćini su boljom igrom u nastavku upisali novu pobjedu i nastavili uspješna proljetna izdanja. Nakon nesadržajnih prvih 45 minuta, početak drugog donio je 2 gola u mreži gosta iz Pušće. Prvo je Blažević mješavinom loba i ubačaja prebacio Jelačića za 1:0, a ubrzo potom Šarić udarcem s 20 metara povisuje prednost Farkaševčana. Gosti su pokušali zakomplicirati situaciju golom Žlebačkog u 85. minuti, ali do željene podjele bodova nisu došli.

Kupinec - Bregana 3:0 (1:0)

Posrnuli već na početku

KUPINEC – Igralište u Kupincu

Sudac: Blažević

Pomoćnici: Matijašec (oba iz Zaprešića) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 I. Tandarić(1), 2:0 I. Tandarić(60), 3:0 Antolković(72)

KUPINEC: Požega, Jambrešić, Samardžija, I. Tandarić (od 64. Pažulj), Turk, Beg (od 73. Plešić), Matasić, Antolković (od 81. Blažek), Patljak, Popović, Mravak

Trener: Tomislav Kelava

BREGANA: Milaković, Babojelić (od 46. Matijaščić), Andabak, Lehpamer, Ovčarić (od 73. Grgat), Ivandić (od 46. Runtas), Tančak (od 76. Ahlin), Kasalo, Župančić (od 76. Dubić), Škacan, Vlašić

Igrač utakmice: Ivan Tandarić (Kupinec)

Početnih 0:0 u Kupincu trajalo je vrlo kratko, odmah u 1. minuti svoj prvi gol na susretu postiže Tandarić. Do odmora bez rezultatskih promjena, da bi se Tandarić ponovno ukazao nakon sata igre i drugi puta poslao loptu iza leđa nemoćnog Milakovića. Potvrda troboda za domaćina protiv neuvjerljivog gosta stiže u 72. kad treće slavlje na tribine donosi Antolković.

Mladost (L) - Novaki 1:4 (1:1)

Uvjerljivi gosti

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Ružak(22), 1:1 Golubić(40–11m), 1:2 Matijaščić(53), 1:3 Matijaščić(83), 1:4 Rupčić(88)

MLADOST LUKA: Pilski, Ružak, J. Ružić (od 35. Masnjak), Kahlina, V. Ružić, Pirički, Kleković, Petek (od 46. M. Kafeš), Sukser, Vrhovec, Borovnjak

Trener: Dragutin Đurđević

NOVAKI: M. Čakanić, Marko Žugec (od 89. I. Čakanić), Barbarić, Nobilo, Janjić, Gestić (od 89. Mario Žugec), Rasi (od 86. Barač), Andabak, Matijaščić, Golubić, Ivanović (od 75. Rupčić)

Igrač utakmice: Mladen Matijaščić (Novaki)

Unatoč minusu nakon 22. minute igre, gosti iz Novaka su uvjerljivo slavili u Luki. Do izjednačenja igrači Ferde Kamenčica sigurnom realizacijom s bijele točke (Golubić u 40.), a u nastavku je raspoložen bio Matijaščić s dva gola koji je režirao potpuni preokret. Točku na „i“ postavio je Rupčić dvije minute prije zadnjeg sučeva zvižduka.

Sava (D) - Bestovje 3:2 (2:0)

Gosti nevidljivi

DRENJE – Igralište Save

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Jakovina (Prigorje Brdovečko) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Španjol(5), 2:0 Jagustović(29), 2:1 Kostanjski(53), 3:1 I. Đeno(61), 3:2 Šikić(89)

SAVA DRENJE: Suljić, Preskar, Jozić, Gotal (od 76. Husa), Jagustović, Z. Đeno, I. Đeno, Vrhovski, Šoštarić, Španjol (od 68. Žauhar), Đurđević

Trener: Miroslav Šorgić

BESTOVJE: Mar. Đurđević, Kapus, Mat. Đurđević (od 70. Blažek), Golub, Šantalab, Kostanjski, Skukan, Frajtić, Mišić, Šikić, Moštak

Trener: Pero Ignjatić

Crveni karton: Žaohar(89)

Igrač utakmice: Tin Šoštarić (Sava)

Domaćini su do odmora u potpunosti nadigrali „nevidljive“ goste i na odmor otišli s 2:0 prednošću. Kostanjski u 53. smanjuje Savinu prednost, ali rezultatska neizvjesnost nije bilo dugog vijeka jer golom Đene igrači iz Drenje ponovno odlaze na „+2“. Za bolji umjetnički dojam u 89. iz slobodnog udarca pogodio je Šikić.

Krašić - Tigar Rakitje 2:2 (0:1)

Lijepi bod sa Žumberka

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Sopić (Galgovo)

Pomoćnici: Sanja Petrić (Lug Samoborski) i Munić (Bregana)

Strijelci: 0:1 Jerković(41), 1:1 Tuček(50), 2:1 M. Novosel(63), 2:2 Bungić(75)

KRAŠIĆ: Šimatić, Penić, Ferenčić, Tuček, Ilijanić (od 46. Cipurić), Vrbetić, J. Tukić, Gojšić, M. Novosel (od 77. Štajcer), Šimatić, Šimecki

Trener: Ivan Županac

TIGAR RAKITJE: Čičak, Hlevnjak, Jerković (od 66. Horvat), Likić, Perušina, Petković (od 81. Matić), Borić (od 74. Vonić), Ačkar, Horvatek, Pavić, Bungić

Trener: Dragutin Stojanović

Igrač utakmice: Tomislav Bungić (Tigar Rakitje)

Najravnopravnija podjela bodova odigrana je u Krašiću gdje su gosti došli u vodstvo golom Jerkovića nekoliko minuta prije odmora. Domaćini angažiranijom igrom nakon odmora golovima Tučeka i Novosela okreću rezultatsku prednost na svoju stranu. Ipak, igrači Rakitja stižu do boda u 75. kad udarac Bungića nezaustavljivo odsjeda u mreži Šimatića za konačnih 2:2.

Nakon 24. kola vodi Sloga Orešje s 52 boda, drugi je Dinamo (J) a 48, Bregana je peta s 38 boda, Novaki su sedmi s 37, Zrinski je jedanaesti s 33 boda, Tigar Rakitje je četrnaesto s 20, dok je Bestovje petnaesto sa 17 bodova.