Važna pobjeda Strmčana

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Sudac: Benković

Pomoćnici: Družanović i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Maruna(5), 2:0 T. Ivanović(28), 3:0 M. Matošević(52), 4:0 Gavran(90)

SAVA STRMEC: Štefković, Golubić (od 46. Gavran), Filipović, Kočnar (od 80. Kruhek), M. Matošević, Maruna, J. Matošević (od 88. Škutin), Gazilj, Mihelčić (od 55. Mišić), Čakanić, T. Ivanović

Trener: Damir Kovačić

JELAČIĆ: Dolački, K. Šipušić, Komić, Kovačević, Biljan, Rančić, Sremić (od 56. Vuksan), Sokić, Dumbović, Matković (od 56. Matušin), Antunović (od 75. Matejčić)

Trener: Nino Matković

Igrač utakmice: Mario Matošević (Sava)

Važna 4:0 pobjeda Save s kojom Strmčani ostaju u igri za vrh. Gosti su načeti već u 5. minuti kada Maruna s pet metara glavom sprema loptu iza leđa Dolačkog. Dvadesetak minuta kasnije Ivanović diže na 2:0 preciznim udarcem iz šesnaesterca. Gosti obzirom na status na tablici (pretposljednji) do odmora dva puta opasno prijete Štefkoviću, ali bez konačnog učinka. Na startu nastavka Mario Matošević iz „popravnog ispita“ po treći puta razveseljava domaće kibice, a skroz smiruje ambicije gosta iz Vukovine. Igrači Jelečića (točnije Biljan) imaju šansu za počasni gol, ali njegov udarac s kreča čita Štefković za ostanak čiste mreže. U 90. na završnih 4:0 postavlja Gavran iz brze kontre.

Lukavec – TOP 1:0 (0:0)

Izgubili lidersku poziciju

LUKAVEC – SRC Lukavec

Sudac: Mazal

Pomoćnici: Crnčić i Pankretić (svi iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 J. Grdenić(57)

LUKAVEC: Luter, Marijan Grdenić (od 82. Đukić), Drk, Boković, Marko Grdenić, Markulin, Bartolović (od 90. Cundeković), Žugaj, L. Borković, J. Grdenić, Celčić

Trener: Darko Stanilović

TOP: Cvitković, Lisec, Kutija, T. Fabek, Krnjus, Popović, P. Fabek (od 46. Mravunac), Dominko (od 64. Holetić – Kralj), Žlender, Poljanec, Barišić (od 64. Pavuković)

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Josip Grdenić (Lukavec)

Minimalnim porazom u Lukavcu igrači TOP–a izgubili su vodeće mjesto na tablici koje im je preuzeo dosadašnji najbliži pratitelj Polet iz Buševca. Derbi kola očekivano je ponudio tvrd dvoboj u kojem je i jedan pogodak bio dovoljan za puni plijen. Prvih 45 minuta bez pravih prigoda, oba trenera kao da su tempirala punu snagu za nastavak. A nastavak je donio zadovoljstvo kod domaćih navijača: u 57. Grdenić probija lijevu stranu i preciznim udarcem matira Cvitkovića. Za Kerestinčane najbliži upisu u listu strijelaca bio je Kutija, no njegov udarac odlazi u vanjski dio mreže.

Nakon 22. kola vodi Polet (B) sa 41 bodom, drugi je TOP s 39, dok je Sava (S) na petom mjestu s 37 bodova.