Presudio Kasalo

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Novosel (Desinec)

Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Gregorić (Desinec)

Strijelci: 0:1 Kasalo(7), 0:2 Kasalo(36), 1:2 Letinčić(51 – 11m), 1:3 Škacan(74–11m)

NOVAKI: Čakanić, Andabak, Žugec, Nobilo (od 89. Barač), Janjić, Gestić, Barbarić, Rasi (od 77. Rupčić), Matijaščić, Golubić, Letinčić (od 62. Ivanović)

BREGANA: Štibić, Babojelić, Runtas (od 66. Grgat), A. Andabak, Lehpamer (od 85. Štiglić), Ivandić, Tančak (od 46. Ahlin), Kasalo, P. Matijaščić (od 77. Dubić), Škacan (od 90. Ovčarić), Vlašić

Crveni karton: Babojelić(51)

Igrač utakmice: Miljenko Kasalo (Bregana)

Gosti na pogon Miljenka Kasala odlaze na odmor s prednošću 2:0. Prvi gol napadač Bregane postiže u sedmoj minuti, a drugi nakon pola sata igre. Drugi dio donosi dva jedanaesterca i jednu slomljenu ruku. Letinčić je nakon pokušaja „škarica“ u 62. nespretno pao i slomio ruku pa se nije dugo slavio njegov gol s bijele točke jedanaest minuta ranije. Potvrdu druge uzastopne pobjede gosta donosi Škacan u 74. minuti.

Bestovje – Zrinski 1:1 (0:1)

Domaćin do prvog proljetnog boda

BESTOVJE – SC Srbečka

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča Sela) i Batušić (Cvetković)

Strijelci: 0:1 Radovanić(7 – 11m), 1:1 Golub(90)

BESTOVJE: Šutalo, Kapus, Ivanetić (od 68. Šiptar), Sviben, Golub, Vajić (od 46. M. Pavlović), Skukan, Moštak, Đurđević, Šikić, Mišić

Trener: Pero Ignjatović

ZRINSKI: Rebrović, M. Horvat, A. Horvat, A. Pavlović, Brdarić, Marić (od 83. F. Jurčić), Blažević, Baltić (od 90. Jurkić), Draclin (od 63. Mogulić), Radovanić (od 54. A. Šarić), J. Šarić

Igrač utakmice: Slavko Golub (Bestovje)

Podjela bodova u Bestovju izmamila je osmijeh na lice domaćina koji su do prvog proljetnog boda (tek u šestom kolu) stigli golom Goluba u posljednjim trenucima susreta. Gosti su bili u rezultatskoj prednosti od 7. minute kada opravdano s kreča mrežu Šutala pogađa Radovanić. Domaćini nakon minusa kreću u lov na bod, no usprkos terenskoj inicijativi i većem posjedu lopte nema opasnijih prigoda pred vratima Rebrovića. Tek dekoncentracija obrane Zrinskog u posljednjim minutama susreta donosi veselje na klupu domaćih i mali brojčani pomak na kontu prikupljenih bodova.

Tigar Rakitje – Dinamo (O) 3:0 (0:0)

Tigrovi se razgoropadili

RAKITJE – ŠRC Rakitje

Sudac: Zajec

Pomoćnici: Žiljak (oba iz Zaprešića) i Lacković (Jablanovec)

Strijelci: 1:0 Horvatek(59), 2:0 Ačkar(77), 3:0 Pavić(81 – 11m)

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Jerković, Likić, K. Barun (od 85. Pavlović), Petković (od 65. Gojak), Bungić (od 83. A. Horvat), Josipović (od 53. Ačkar), Horvatek (od 75. Perušina), Pavić, Koljaja

Trener: Dragutin Stojanović

DINAMO OKIĆ: Sablić, Jusup (od 75. Bašić), Kanazir, Tandarić, Rubinić (od 67. Lafter), Balen, Vulje, Zekić, Volarić, Jurinić, M. Bašić (od 55. Lukić)

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Marko Horvatek (Tigar Rakitje)

Momčad iz Rakitja nastavlja s rezultatskim preporodom. U posljednja tri kola ostvarene su tri pobjede koje su „tigrove“ maknule dalje od dna tablice. Prvi dio protekao je bez pogodaka, da bi u nastavku domaćini otvorili „pipu“ u 59. minuti kada se u listu strijelaca upisao Horvatek. Sa svježim igračima ušlim u nastavku Rakitje pojačava pritisak na gosta koji još dva puta kapitulira. Na 2:0 povisio je Ačkar, a na krajnjih 3:0 Pavić iz najstrože kazne.

Nakon 21. kola vodi Sloga Orešje s 49 bodova, drugi je Dinamo (J) s 41, Bregana je šesta s 35 bodova, Novaki su deveti s 31, Zrinski je jedanaesti s 26 boda, Tigar Rakitje je četrnaesto s 19, dok je Bestovje petnaesto sa 16 bodova.