Pomoćnici: Pirša (Zdenčina) i Drkulec (Purgarija)

NOVAKI: Antolić, Barbarić, Marko Žugec, Nobilo, Boras (od 63. Mario Žugec), Gestić, Rasi, Andabak, Barač (od 70. Rupčić), Bugarski (od 82. Lehpamer), Horvatin (od 90. Čakanić)

SAVA DRENJE: Suljić, Preskar, Jozić (od 18. Šoštarić), Žauhar, Gotal, Kartelo, Jagustović, Španjo, Vrhovski, Banovac, Posavec

Trener: Miroslav Šorgić

Crveni karton: Gotal(32)

Igrač utakmice: Robert Rasi (Novaki)

Nakon što su u prošlom kolu slavili pobjedu autogolom, u ovom kolu Novake do ostvarenja nove nije smetala ni činjenica da su punih sat vremena igrali s igračem manje. Gotal je već nakon 30 minuta dvaput „požutio“, no i s brojčanim manjkom igračadomaćini slave pobjedu. Za 1:0 dvadesetak minuta prije kraja pogodio je Nobilo, a točku na „i“ u 90. postavlja Rasi.

Mladost (L) – Bregana 2:1 (2:1)

Stigao i treći poraz

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Vrhovec(8), 1:1 Dubić(15), 2:1 M. Kajfeš(23)

MLADOST LUKA: Pilski, Ružak, Ružić, Kahlina, Masnjak (od 44. J. Kajfeš), Pirički, Sukser (od 90. Tresk), Petek (od 77. Ružić), M. Kajfeš, Vrhovec, Borovnjak

Trener: Dragutin Đurđević

BREGANA: Ratešić (od 46. Milaković), Babojelić, Runtas, Andabak, Ivandić, Tančak, Dubić (od 61. Belan), Matijaščić, Ovčarić (od 22. Ahlin), Vlašić, Grgat (od 75. Biondić)

Igrač utakmice: Mario Kajfeš (Mladost)

Loša proljetna serija Bregane se nastavlja. U četvrtom kolu nastavka prvenstva upisan je i treći poraz (od ukupno osam) pa vrh tablice izgleda sve dalji i dalji. Sve vrijedno spomena u Luki dogodilo se prvoj polovini prvog dijela. Domaćini su golovima Vrhovca (8.) i Kajfeša(23.) dva puta vodili, dok je jedini pogodak za minimalni poraz igrača Davida Kižlina postigao Dubić nakon 16. minuta igre.

Kupinec - Bestovje 3:1 (2:0)

Nisu imali šanse

KUPINEC – Igralište u Kupincu

Sudac: Hribar (Savski Marof)

Pomoćnici: Zajec (Zaprešić) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 Kolar(25), 2:0 Antolković(26), 3:0 I. Tandarić(81), 3:1 Blažek(86)

KUPINEC: Požega, Tandarić (od 82. Plešić), Samardžija, Turk, Kolar (od 66. Ćosić), Mravak (od 85. Pažulj), Patljak, Matasić, Popović, Antolović (od 73. Smičiklas), Borić

Trener: Tomislav Kelava

BESTOVJE: Đurđević, Skapus, Skukan (od 79. Vajić), Frajtić, Golub, Stanić (od 66. Pavlović), Kostanjski (od 72. Ivanetić), Moštak, Blažek, Šikić, Sviben (od 46. Mišić)

Trener: Marko Krnjić

Igrač utakmice: Marko Kolar (Kupinec)

Gosti iz Bestovja nisu imali šanse protiv raspoloženog domaćina koji je susret prelomio s dva pogotka u razmaku od samo jedne minute. U 25. je pogodio Kolar, a koji tren kasnije u listu strijelaca upisao se i Antolković. Sve nade u povoljan rezultat Bestovja briše Tandarić u 81., a nešto kasnije počasni pogodak za goste postiže Blažek.

Tigar Rakitje – Zrinski 3:2 (1:0)

Tigrovi rastrgali Zrinskog

RAKITJE – ŠRC Rakitje

Sudac: Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Manuela Krušlin (Ključ Brdovečki) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 Koljaja(35), 1:1 Grgečić(61), 2:1 Likić(65), 2:2 Ištuk(73), 3:2 Pavić(84)

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Likić (od 67. T. Bungić), Barun, Josipović (od 46. Ačkar), Borić (od 30. Horvat), Horvatek, Pavić, Koljaja, Matić, Petković (od 90. Gojak)

Trener: Dragutin Stojanović

ZRINSKI: Kožarec, Prelec, Koletić (od 86. Dan. Vrančić), Pavlović, T. Vrančić, Ištuk, Blažević, M. Horvat, Grgečić, Radovanić (od 65. Draclin), Šarić (od 56. Baltić)

Igrač utakmice: Ivan Pavić (Rakitje)

Serija pobjeda Zrinskog stala je tamo gdje se su igrači iz Farkaševca najmanje nadali – kod predposljednjeg Rakitja. Domaćini su zasluženo slavili zbog bolje igre tijekom 90 minuta i zbog konstantnog vodstva koje su gosti dva puta vraćali u egal. Nakon gola Pavića u 84. za 3:2 više nije bilo vremena za povratak pa svi bodovi ostaju u Rakitju, po prvi puta nakon minimalne pobjede 1:0 nad Jaskom u 11. kolu.

Nakon 19. kola vodi Sloga Orešje s 43 boda, drugi je Dinamo (J) s 37, Bregana je sedma s 29 bodova, Novaki su deveti s 28, Zrinski je trinaesti s 22 boda, Bestovje je četrnaesto s 15, dok je Tigar Rakitje petnaesto s 13 bodova.